Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Zwycięstwo Korei najmniejsze z możliwych, Grecy powinni się cieszyć, że przegrali tak nisko. Jakim cudem w ogóle oni znaleźli się na tym mundialu?

Z innej beczki - wygląda na to, że Wisła wreszcie znalazła nowego bramkarza ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aguero i Milito zaczną mecz z Nigerią na ławce, moim zdaniem kolejne dziwne decyzje personalne Maradony. Zobaczymy jak to zweryfikuje boisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z grupy wyjdzie Korea i Nigeria xD Nie no, z osądem poczekam do następnego meczu, ale wbrew pozorom Argentyna wcale nie jest z góry faworytem. Okaże się za 2,5h.
Spodobała mi się Korea Płd., grają naprawdę fajnie, szybko, technicznie. Na tle Greków wyglądali jakby 11 Messich biegało po boisku. Grecja za to jest beznadziejna, grają gorzej niż Polska =_=

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2010 o 15:30, mati285 napisał:

Aguero i Milito zaczną mecz z Nigerią na ławce, moim zdaniem kolejne dziwne decyzje personalne
Maradony. Zobaczymy jak to zweryfikuje boisko.

Też się zdziwiłem. Powinien wyjść Lionel Higuain i Aguero. A jakie jest pełne ustawienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi się wydaje Maradona będzie grał na trzech obrońców. Skład:

Romero, Demichelis, Heinze, Di Maria, Veron, Higuain, Messi, Tevez, Samuel, Mascherano, Guttierez

Sam jestem ciekaw jak to ustawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetny mecz Korei Płd z Grecją. Pierwsza połowa oraz pierwsze 25 minut drugiej połowy zdecydowanie na korzyść Koreańczyków, potem Grecy starali się usilnie zdobyć bramkę, ale świetnie spisał się Jung Sung-Ryong i na to im nie pozwolił. Zapowiada się ciekawy mecz Korei z Argentyną, która najwidoczniej jest w formie. Grecja za to wygląda na boisku mizernie i raczej nie wróżę tutaj jakiejś niespodzianki. Ostatnie miejsce w grupie jak nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2010 o 16:04, Starscream napisał:

komentator: MESZCZERANO. MASKORANO DEBILU -.-
Juz mieli 2 okazje argentynczycy, wygraja to bez trudu

Już 1-0 ;) Obstawiam 4-0.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Argentyna tylko czeka na luki w obronie, dosyc zalosne przy takim wyniku:PP W ogole nie maja pomyslu na gre. Ale moze sie poprawia jeszcze
Nigeria ma dobrego bramkarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ten drugi komentator jest żałosny. Ma coś do Messiego z tego co mówi, i w jaki sposób mówi o nim. i wogóle, liczyłem, że komentarz po meczu z Korei będzie trzymał poziom (komentator meczu Korei był dla mnie wspaniały) ale tych dwóch co ten mecz komentują są żałośni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Średni mecz, moim skromnym zdaniem. Maradona w garniturze to jego największy plus:> Argentyńczycy nie grają z polotem, a skład jaki mają ich do tego upoważnia. El Diego mimo wszystko geniuszem trenerskim raczej nie będzie. Ehh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/.../
No proszę Cię... Nie każdy komentator będzie się podniecał Messim jak Szpakowski. Messi raz przerzucił piłkę nad piłkarzem Nigerii niecelnie, a Szpaku już się jarał, że piękne podanie i Leo to światowy piłkarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mecz niezły, aczkolwiek po bombardowaniu jakie w pierwszych minutach zgotowała Nigeryjczykom na bramkę Argentyna spodziewałem się szybszego tempa, a to jakoś później siadło. Zobaczymy jak to się potoczy, nie skreślałbym na razie Nigeryjczyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gol Heinze bardzo ładny. Higuain w pierwszej sytuacji po podaniu nie miał wcale łatwej roboty. Przy dołożeniu musiał ustawić ją pod odpowiednim kontem, a to mu się nie udało. Przy drugiej sytuacji sam, na sam miał już większe pole do popisu i nie wykorzystał świetnego podania. Czuję, że jeszcze Obasi może sporo namieszać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować