Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 20.06.2014 o 16:35, Ecko09 napisał:

> > Urugwaj! Genialnie, Suarez zmasakrowal! anglia do wora i do morza!
> >
> Ostrzeżenie - za obraźliwe słownictwo.
>

Jaja se robisz? :D


Pewnie fan wyspiarzy, wiesz, trzeba jakoś sobie zrekompensować porażkę ulubieńców ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2014 o 16:35, Ecko09 napisał:

> > Urugwaj! Genialnie, Suarez zmasakrowal! anglia do wora i do morza!
> >
> Ostrzeżenie - za obraźliwe słownictwo.
>

Jaja se robisz? :D

Czaisz za takie coś ostrzeżenie?! :D masakra...

Fakt Wyspiarze jak zawsze mocni w gębie a zawsze odpadają na początku ;) a Becksa mówił przed Mundialem, że połącznie doświadczenia z młodością zaskutkuje skucesami, ta jasne ;D tak sobie tłumacz hehe niby najlepsza liga świata a nie potrafią wyjść z grupy hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2014 o 23:15, mati285 napisał:

> Jeśli Włosi wygrają trochę wyżej z Kostaryką i Urugwajem, to Anglii wystarczy wygrana

> np. 1-0, tak?
Tak na szybko licząc to jeśli Włosi wygrają 2-0 z Kostaryką i później jakimkolwiek wynikiem
z Urugwajem to Anglikom wystarczy 1-0.

Urusi i Kostaryka awansują, są najlepsi a anglicy do domu, cieńcy są :) Poza tym Kostaryka już prowadzi 1:0 z Włochami, Kostaryka na mistrza idzie, do tego daleko zajdą Urugwaj, Chile, Argentyna i Brazylia wysoko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2014 o 18:43, Paoro napisał:

;D tak sobie tłumacz hehe niby najlepsza liga świata a nie potrafią wyjść z grupy hehe

A co ma jedno do drugiego? W Premier League już od paru lat w najsilniejszych klubach dominują piłkarze z zagranicy, choć akurat ten sezon to trochę wyjątek od reguły ze względu na Liverpool.

No, a Kostaryka pokazuje, że ten pierwszy mecz to nie przypadek i wysyła póki co Anglików do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2014 o 18:53, mati285 napisał:

> ;D tak sobie tłumacz hehe niby najlepsza liga świata a nie potrafią wyjść z grupy
hehe
A co ma jedno do drugiego? W Premier League już od paru lat w najsilniejszych klubach
dominują piłkarze z zagranicy, choć akurat ten sezon to trochę wyjątek od reguły ze względu
na Liverpool.

Ano kasę mają, a takto nikt u nich nie gra w piłkę, grubę dzieci przed kompem i tyle w tym temacie, z takim czymś sukcesów nie będzie. Dizwne tylko te wysokie ceny za angielskich piłkarzy, taki Rooney to teraz z 10 mln euro jak nie mniej wart. Gerrard po takich wpadkach to powinien zakończyć kariere, bo niszczy swoje dobre imię. Chodzi o to że anglicy mówią, że są najlepsi a tak naprawdę są poprostu słabi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już nie wiem czy ta Kostaryka jest taka mocna, czy po prostu faworyzowane drużyny akurat grają w meczu z nią kompletną padakę. Ale skoro znane powiedzenie mówi, że gra się tak, jak przeciwnik pozwala, zakładam iż to pierwsze. W każdym razie Włosi dzisiaj zagrali na stojąco, czyżby przygotowanie fizyczne o którym tyle mówili komentatorzy wystarczyło tylko na mecz z Anglikami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I bardzo dobrze . Chciałem żeby pokazali że to był przypadek . Ale i tak chciałbym żeby mistrzostwa wygrała drużyna z Europy . Ale lista potencjalnych drużyn się kurczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2014 o 20:01, Wszystkozajete napisał:

Ja już nie wiem czy ta Kostaryka jest taka mocna, czy po prostu faworyzowane drużyny
akurat grają w meczu z nią kompletną padakę.

Włosi zagrali ten mecz na prawdę słabo. Na stojąco, bez iskry, bez polotu. Dobra gra skrzydłami zniknęła, potem zaczęli kopać do przodu z pominięciem pomocy. Zupełnie inna drużyna grała z Anglią.
Kostaryka może nie grała rewelacyjnie, ale miała niezłe zwroty i potrafili szybko i sprawnie przedostawać się na przedpole Italii. Gra obronna graczy z Ameryki Łacińskiej na dobrym poziomie, choć z reguły Italia z tego słynie.
Jestem od wielu lat kibicem Włoch, ale w tym meczu zasłużenie przegrali - niestety.
Ostatnia kolejka będzie emocjonująca i szczerze wierzę w awans do dalszej rundy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Kostaryka na mistrza idzie, do tego daleko zajdą Urugwaj,

Dnia 20.06.2014 o 18:52, Paoro napisał:

Chile, Argentyna i Brazylia wysoko :)


Argentyna w pierwszym meczu to się strasznie męczyła, Urugwaj nawet wczoraj jakoś specjalnie dobrze nie zagrał, a Brazylia też nic ciekawego nie pokazuje. Z amerykańskich zespołów to ja najbardziej liczę na Chile :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile Szwajcaria ma w pierwszym składzie prawdziwych Szwajcarów ?? Idą ostro z Niemcami łeb łeb w tej kwestii. Prawdziwi reprezentanci śpiewają hymny!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2014 o 21:01, LastOrder napisał:

Ile Szwajcaria ma w pierwszym składzie prawdziwych Szwajcarów ??

Zależy co przez to rozumiesz. Piłkarzy urodzonych w Szwajcarii? Ośmiu.

Edit: Sorry, siedmiu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2014 o 21:01, LastOrder napisał:

Ile Szwajcaria ma w pierwszym składzie prawdziwych Szwajcarów ?? Idą ostro z Niemcami
łeb łeb w tej kwestii. Prawdziwi reprezentanci śpiewają hymny!!


A france lepsi? To Francja czy Ciapata Republika Nadsekwanska?

Ale z drugiej strony nie dziw się, kiedyś mieszkalem w Zurychu i pierwszego dnia zapedzilem się pod wieczor do, z pozoru normalnej, dzielnicy muzulnanow. Obskoczyla mnie dzicz, nieco agresywna, coś chcieli, ale ten ich "niemiecki" z akcentem trudno było zrozumiec. Ostatecznie chyba wzięli za pobratymca w wierze (wygladam na poludniowca), ale z innego kraju i jakoś przezylem. Krewni twierdzili potem, że sporo szczęścia miałem.

Wielu pilkarzy na zachodzie wywodzi się z takiej patologii. We Francji praktycznie kazdy pilkarz pochodzi z biedoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2014 o 21:10, vonArnold napisał:

A france lepsi? To Francja czy Ciapata Republika Nadsekwanska?

Poza Evrą cała jedenastka Francuzów to piłkarze urodzeni we Francji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Francuzi są mocni. Nie wierzyłem w nich przed turniejem, pierwszy mecz też niespecjalnie to zmienił ze względu na słaby poziom rywala, ale wygląda na to, że będą się liczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować