Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 21.06.2014 o 15:38, Pierogi_z_Cukrem napisał:

Dlaczego nie został wystawiony Ciro Immobile - to pytanie zadają sobie pewnie całe Włochy.

No dokłądnie. Ciro na szpicy i za nim Balo by powalczył z niepatyczkującym się przeciwnikiem :P

Dnia 21.06.2014 o 15:38, Pierogi_z_Cukrem napisał:

W sumie Włosi to też południowcy i jako-tako powinni być przyzwyczajeni do wysokich temperatur,
ale to zbyt duże uproszczenie.

Jakieś przyzwyczajenie i doświadczenie mają, bo przecież grali już w Brazyli podczas Pucharu Konfederacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2014 o 19:02, mati285 napisał:

Fakt. Jedynie Szpakowski zapewnia trochę rozrywki. Jak można z upiorem maniaka przekręcać
tak proste imię jak Reza?

Za to Mascherano występuje dziś chyba tylko w jednej wersji. Albo zbyt śpiący jestem, by wyłapać. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2014 o 19:26, Ecko09 napisał:

Argentyna słabiutka jest, gdyby ich zamienić z Hiszpanią to by pewnie tak samo skończyli
:D


To samo chciałem napisać. Argentyna wyjdzie z grupy tylko dlatego, że grupa słaba.
Chociaż widząc ich grę, nie zdziwiłbym się jakby odpadli.

Graja jak Hiszpania, powoli, bez strzalow z dystansu, glownie na posiadanie piłki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten mecz to najlepszy przykład tego, ile znaczy dla reprezentacji dobry trener. Taktyka Argentyny to "wrzućmy wszystkie gwiazdy na raz to może coś z tego wyjdzie", a każdy Irańczyk wie dokładnie co ma robić i gdzie ma być na boisku.
W takich momentach żałuję, że te głąby z PZPN nigdy nie zatrudnią szkoleniowca z poza naszej ligi ziemniaczanej.
Patrząc po tym ile Queiroz wyciska z Irańczyków, to byłby idealnym kandydatem. Może stylem nie porywa, ale jego drużyny bramek prawie nie tracą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ghana mogła by zagrac za chwile drugie 90 minut tak byli niesamowicie przygotowani fizycznie. Swietne kontry grali. Czesto jednak brakowało im chlodnej głowy niestety. Za bardzo sie napalali. Tu jakis głupie i totalnie niepotrzebne strzały z kilometra. Najbardziej wkurzyła mnie kontra pod koniec meczu gdzie szli chyba 3 na 2 i czekał typ z podaniem i podał do goscia na spalonym. Ogolnie tez troszke brakowało obu ekipom skutecznosci mimo ze 4 bramki padły. Dla mnie chyba to na razie best of the best na tym mundialu jezeli chodzi o mecze. A tych wspaniałych meczow juz mielismy bardzo duzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2014 o 23:10, Ziggy napisał:

Dla mnie chyba to na razie best of the best na tym mundialu jezeli chodzi
o mecze. A tych wspaniałych meczow juz mielismy bardzo duzo.

Zgadzam się jak na razie TOP 3 najlepszych mecz na mundialu ( razem z Hiszpania-Holandia i Brazylia-Meksyk)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2014 o 23:13, Morrdin napisał:

> Dla mnie chyba to na razie best of the best na tym mundialu jezeli chodzi
> o mecze. A tych wspaniałych meczow juz mielismy bardzo duzo.
Zgadzam się jak na razie TOP 3 najlepszych mecz na mundialu ( razem z Hiszpania-Holandia
i Brazylia-Meksyk)

No Brazylia vs Meksyk to na pewno najlepszy bezbramkowy mecz. Ale ja w top 3 jednak umieszczam wczorajszy mecz Francuzow ze Szwajcaramii. Imo tam mielismy najwiecej brameczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować