Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 13.04.2007 o 16:21, rafisport napisał:

Wg mnie powinno się zakładać szkółki piłkarskie, aby trenować dzieci. Przecież w wieku szkolnym
wszyscy grają w nogę, a później nic z tego nie ma. Ale chyba PZPN ma to gdzieś i nie bardzo
im się śpieszy...


No masz racje . Tak powinno być ale Ci z wyższych stanowisk wolą dla siebie brac kase niz budować różne ośrodki szkoleniowe dla młodzieży owszem w różnych klubach piłkarskich są tez młodsze roczniki np mo brat gra w młodzikach w roczniku 96 ale raczej z nich nie bedzie dobrych piłkarzy bo nie maja odpowiedzniego wyszkolenia sam kiedyś grałem ale teraz nikt z mojego rocznika nie gra zawodowo wszystko sie porozpadało . Jeśli czegos nie zmienią to bedzie ciężko w naszej piłce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 18:42, Be-Yacz napisał:

cris juz od kilku sezonow mowi ze chce odejsc z man utd. w ostatnim okienku mowil nawet w telewizji
na bezczelnego ze od nastepnego sezonu bedzie gral w realu madryt :)


Coś mu to odejście na razie nie wyszło...
140 tys. funtów tygodniowo i nowy kontrakt do 2012 roku. Tyle wyszło ze starań Realu o C. Ronaldo.
http://www.manutd.com/default.sps?pagegid=%7BF9E570E6%2D407E%2D44BC%2D800F%2D4A3110258114%7D&newsid=419037

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety Wdowczyk odszedł. Ale należy mu się szacunek za mistrzostwo po kilku latach przegranych z Wisłą. Z drugiej jednak strony w tym sezonie mu nie poszło. Coś się popsuło, ale jak Legia zwalnia trenera to już na pewno Wisła gorsza nie będzie i zwolni Nawałkę ;) Ale z drugiej strony, czy Legia nie mogła poczekać z tym zwolnieniem do końca i tak przegranego sezonu? Tutaj pojawiają się wątpliwości, bo przecież nikt nie może przewidzieć co się stanie dalej. W każdym razie jestem pełen podziwu i szacunku dla pana Wdowczyka za to, że wygrał Mistrzostwo polski.
Kto za niego? Trzeba poczekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2007 o 16:49, Danio X napisał:

Wdowczyk zwolniony:
http://sport.onet.pl/0,1248675,1518791,wiadomosc.html
Ciekawe, czy Stawowy bedzie będzie kolejnym trenerem, bo jestem pewien, że po aferze korupcyjnej
odejdze z posady terenera Arki.


Ciekawe również gdzie trener Wdowczyk znajdzie zatrudnienie. Czyżby Wisła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

słyszałem ostatnio że polska ma wydać na modernizacje i budowe nowych stadionów około 2 miliardów
to według mnie niezbyt dużo powinni dać przynajmniej 10 miliardów
no ale trzeba od czegoś zacząć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2007 o 17:05, Klimos napisał:

Ciekawe również gdzie trener Wdowczyk znajdzie zatrudnienie. Czyżby Wisła?


Wiesz nigdy nie wiadomo, ale ustalić kto bedzie trenerem Wisły jest równie trudno co wygrać w totolotka... ;) taka już ta Wisła i taka Legia... ale trzeba przyznać, że Wdowczyk dobrą robotę wykonał z Legią, ale cóż tak bywa. Mimo iż we Wiśle również szykuje się zmiana trenera wątpię, aby padło na Wdowczyka =/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.04.2007 o 17:05, Klimos napisał:

Ciekawe również gdzie trener Wdowczyk znajdzie zatrudnienie. Czyżby Wisła?


Nie jestem pewien czy zatrudnianie Wdowczyka w Wiśle byłoby najrozsądniejszym posunięciem, myślę, że nie spotkało by się to z najprzychylniejszą reakcją kibiców. A tak generalnie to na miejscu włodarzy Legii nie zwalniał bym Wdowczyka, niech pracuje z zespołem przynajmniej kilka lat, ale niestety jesteśmy w Polsce, gdzie trenera zwalnia się czasem po kilku słabszych meczach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2007 o 17:19, xwx napisał:

wisła odpada raczej do jakiegoś słabszego klubu np. łKS


Tylko ŁKS spisuje się w lidze na tyle dobrze, że chyba na Al. Unii nie myślą o zmianie trenera. Bardziej by mi Widzew podchodził, zwłaszcza, że Wdowczyk już tam kiedyś pracował i z klubu odszedł a nie został zwolniony za słabe wyniki. O ile dobrze pamiętam to utrzymał nawet klub w ekstraklasie - to był chyba ten jeden sezon z dziwnym podziałem na Grupę A i B a potem na grupę mistrzowską i spadkową. Jednak nie tak dawno zarząd Widzewa przedłużył umowę z trenerem Probierzem, więc ta opcja chyba też odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już dawno mówiłem, że Wdowczyk powinien odejść. Ale wielu się ze mną nie zgadzało i mówiło, że to świetny fachowiec,. Tylko, że bez wyników i za to popłynął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niewiadomo... może w ogóle od razu się nie będzie niczego chwytał. Poczekamy zobaczymy. We Wiśle też się szykuje zmiana, ale na kogo to ja już nie będę strzelać bo nie trafię jak zwykle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

faktycznie :) upieralem sie przy swoim a okazalo sie ze calkowicie nie mialem racji :) zwracam honor.

uwazam ze i tak quaresma jest lepszy, tylko szkoda ze nie jest w kregu zainteresowan realu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 18:13, Be-Yacz napisał:

Ronaldo podobno jest zdesperowny by grać w realu i będzie szantażował ManUtd by go puściło
:)


Szpileczka
Zdesperowany a podpisał na 5 lat.
Szantażował i nie odszedł.
Mijatovic uknuł misterny plan zakupu Ronaldo ale chyba za mało misterny.

Mam nadzieję że się czegoś nauczysz z tej bezsensownej "kłótni".
Naucz się że nie warto bronić jakiś wymysłów podawanych przez różnej maści nieobiektywne źródła.

A tak z innej beczki.

Jutro to chyba Legia rozegra najcięższy mecz w rundzie. Zagra z wypoczęta Arką której piłkarze opieprzą trawe z korzeniami aby wygrać.
Optymizm mówi że wygrają a głowa że baty:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pierwszy raz powaznie przejechalem sie na hiszpanskiej prasie. zreszta na ronaldo tez bo wszedzie podkreslal ze chce odejsc do realu. ale mi to ryba czy przejdzie czy zostanie. 80 milionow napewno nie jest wart. za to da sie kupic kake i quaresme ktory jest lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy rzeczywiście kary za złe zachowanie kibiców Lecha należała się kara.
http://www.90minut.pl/news.php?id=538455
Co do Nawałki to uważam, że niestety ale nie jest to najlepszy trener. Co za tym idzie jego zwolnienie jest raczej przesądzone. Jego historia trenerska to:
zdobycia majstra z Wisłą (ale mającą bardzo silną ekipę), spadek z Zagłębiem Lubin, brak awansu z Jagiellonią Białystok i wreszcie ostatnie wyniki i nieudane eksperymenty z Białą Gwiazdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2007 o 19:00, Be-Yacz napisał:

pierwszy raz powaznie przejechalem sie na hiszpanskiej prasie. zreszta na ronaldo tez bo wszedzie
podkreslal ze chce odejsc do realu. ale mi to ryba czy przejdzie czy zostanie. 80 milionow
napewno nie jest wart. za to da sie kupic kake i quaresme ktory jest lepszy.



80 baniek to nikt nie jest wart. Ktoś kto płaci taką kasę za zawodnika jest niespełna rozumu, tyle że pseudo działacze Realu są zdolni do takich manewrów.

Quresma lepszy??!! No jest dobry ale do CR to w tej chwili może do pasa sięga, a Kaki to Milan nie da za cholerę sobie zabrać. No chyba że Barca odda Ronaldinho za niego:)

P.S. Taka prośba nie związana z tematem. Mamy takie piękny język Polski także postaraj się pisać z Polskimi znakami. Nie dość że ładniej i schludniej to wygląda to jeszcze ortografię można podszkolić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2007 o 20:25, Quire napisał:

Quresma lepszy??!! No jest dobry ale do CR to w tej chwili może do pasa sięga, a Kaki to Milan
nie da za cholerę sobie zabrać. No chyba że Barca odda Ronaldinho za niego:)


Quaresma jest niemal tak dobry jak CR7( i w tym przypadku "niemal" nie robi wiecej roznicy). A te jego dosrodkowania zewnetrzna czescia stopy to mistrzostwo swiata. Dlatego ja wole Quaresme za 20 mln niz Ronaldo za 80 mln. Kaka tez IMO nie odejdzie, ale fajnie by bylo zeby przyszedl. Juz predzej Ribery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2007 o 20:35, Erton napisał:

Quaresma jest niemal tak dobry jak CR7( i w tym przypadku "niemal" nie robi wiecej roznicy).


Pozwolę sie nie zgodzić z taka opinią. Jedno zagranie (zewnętrzną częścią stopy) nie może powodować że ktoś jest dobry. Chomontek nigdy nie grał wyżej niż w Polskiej trzeciej lidze.

Dnia 13.04.2007 o 20:35, Erton napisał:

Dlatego ja wole Quaresme


To się nazywa subiektywizm.

Dnia 13.04.2007 o 20:35, Erton napisał:

za 20 mln niz Ronaldo za 80 mln. Kaka tez IMO nie odejdzie, ale fajnie by bylo zeby przyszedl.
Juz predzej Ribery


Ribery jak już odejdzie to raczej tylko do Premiership.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2007 o 20:41, Quire napisał:

Pozwolę sie nie zgodzić z taka opinią. Jedno zagranie (zewnętrzną częścią stopy) nie może powodować
że ktoś jest dobry. Chomontek nigdy nie grał wyżej niż w Polskiej trzeciej lidze.

Nie no on w ogole jest dobry. Nie kiwa sie tak widowiskowo jak CR7 ale tak samo skutecznie. No fakt jest to subiektywizm ale nawet jesli Quaresma bylby gorszy to i tak lepiej kupic jego 4 razy taniej niz Ronaldo ktory pewnie straci forme najdalej za 2 sezony i nie bedzie co z nim zrobic. Skrzydla Robinho- Quaresma to byloby cos. A jeszcze wspierani z tylu przez Cicinho i Marcelo to juz w ogole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale piękny był mecz Totenhamu i Sevilli, Totenham grał z całych sił i od początku mu kibicowałem, ale żeby nie wypaść musiał wygrać 4: 2, szkoda, że Sevilla wygrała, bo broni tytułu sprzed roku i jakby znowu wygrała, to zaczynało by się robić nudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować