Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 21.05.2012 o 13:35, Pietro87 napisał:

Nie ma co przyklejać całego posta, starczy samo URL wkleić gdzieś w pierwszy przyklejony
i dodać mu jakiś sensowny nagłówek np : Jak korzystać z filtrów w Domu Aukcyjnym.

Post przypięty został zaktualizowany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2012 o 13:37, Lordpilot napisał:

http://demotywatory.pl/3803148
^^ Kiedy tylko wywalą kolejne 150-160 zł, tym razem na real key ;-) Piktogramy to dziś
podstawa - coś jak w metrze w Meksyku. Szanujmy czas analfabetów i debili - oni też chcą
pograć i mają do tego prawo :D


Gdybyś przeczytał komentarze, to byś wiedział, że koleś podmienił obrazek ze swojego serwera. Na początku aukcji nie było żadnej informacji o tym, że kody są zużyte. Ale spoko, lepiej innych wyzwać i poczuć się lepszym na siłę. I masz rację, w Diablo 3 grają osoby, które nie potrafią czytać. Ty się do nich zaliczasz. Pojechałeś sam po sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ty się do nich zaliczasz. Pojechałeś sam po sobie.

Tak, tak ;) Koszenie za "guest passy" to też pewnie fejki. I kupowanie (darmowych) pustych kont na steam. Pietro też się pewnie niepotrzebnie wkurzył - wszyscy bez problemu ogarniają prosty jak drut auction house, a na forach ludzie wcale nie pytają jak pokonać pierwszego bossa na normalu.

Czepiłeś się tego demotywatora, a ja nie tylko o tym pisałem - coś pominąłeś inne przykłady, czyżby nie pasowało Ci do tezy :) ?

ps. A już widzę, że Ty też coś nie ogarniałeś AH, no to już wiem dlaczego się tak mnie uczepiłeś :D. Spoko - już nie wbijam szpili ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak sam napisałeś:

"To konieczność :) Najlepiej screen po screenie - pamiętaj, że w Diablo 3 grają i będą grały też osoby, które nie potrafią czytać."

Po czym wstawiłeś link do demota przedstawiającego aukcje na allegro, o której przebiegu nie masz zielonego pojęcia. Gdybyś przeczytał chodź jeden komentarz, to zrozumiałbyś, że na początku tej aukcji nie było informacji o używanych kodach. Dopiero 15 maja, czyli po jej zakończeniu koleś wklepał inny obrazek z serwera, na którym napisał, że kody są wyłącznie do celów kolekcjonerskich. Więc kto tutaj nie potrafi czytać, do jasnej ciasnej! Jeszcze z premedytacją wyzwałeś kupujących od debili.

A ze mną to jest zupełnie inna sprawa, ja nie miałem dostępu do AH przez kilka dni, a gdy pierwszy raz szukałem tam jakiegoś itemu, to ceny były na prawdę kosmiczne, nawet po użyciu filtrów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie małe pytanko odnośnie mechaniki Wizarda, zaczynamy z jakąś tam różdżką i magicznym pociskiem. Czy u tej postaci broń też wpływa na obrażenia od skilli, czy gdy założe np. topór 2-ręczny to magiczny pocisk będzie zadawał większy dmg czy to tylko od współczynnika inteligencji zależy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2012 o 13:35, Pietro87 napisał:

Nie ma co przyklejać całego posta, starczy samo URL wkleić gdzieś w pierwszy przyklejony
i dodać mu jakiś sensowny nagłówek np : Jak korzystać z filtrów w Domu Aukcyjnym.

W sumie zapomniałem, że też tak można zrobić XD. Jest to wręcz idealne rozwiązanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2012 o 14:14, darkwind21 napisał:

Takie małe pytanko odnośnie mechaniki Wizarda, zaczynamy z jakąś tam różdżką i magicznym
pociskiem. Czy u tej postaci broń też wpływa na obrażenia od skilli, czy gdy założe np.
topór 2-ręczny to magiczny pocisk będzie zadawał większy dmg czy to tylko od współczynnika
inteligencji zależy?

Tak.... dziwne troche ale tak jest.
Podtsawowy Wand ma 3.0 dmgu. Założysz np na początku jakiś miecz one hand 5.7 i już dmg wzrasta. Broń jaką mamy i jej obrażenia zależy od dmgu naszych skilli. Nie ma już jak w Diablo 2 gdzie się skill maksowało by jego dmg wzrastał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy u tej postaci broń też wpływa na obrażenia od skilli, czy gdy założe np.

Dnia 21.05.2012 o 14:14, darkwind21 napisał:

topór 2-ręczny to magiczny pocisk będzie zadawał większy dmg


Tak, będzie zadawał większe obrażenia. Jest to jakiś kompletny bezsens jeśli idzie o mechanikę, no ale tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masakra z tą aukcją hahahah.
Swoją drogą. Kto tu idzie na Diablo na Koszmarze dziś :D
No ja z Isildurem i BoloMasterem i jego kolegą ponieśliśmy dziś sromotną porażkę a Team był Ja - Wizard, Isildur - Demon hunter - BoloMaster - Barbar - kolega nr 4 - WD.
Wszystko by było cacy ale te cienie robią istną rzeźnię. Jeszcze pierwszą falę idzie jakoś przetrwać ale potem już jest ciężko. Levle tez były wyrównane. 51, 51, 50 i 49 bodajże. Ja sam DPSa mam na 51lvlu 1700 z groszami więc nie kiepsko Mimo iż taki Deszcze Meteorytów sieje spustoszenie to jednak to mało. Final Form Arhont i mega seria wiązką pomaga le Diablo lubi sobie pobiegać.. Powiem wam tyle... nie jest łatwo. Koledzy z teamu mogą potwierdzić Zdecydowanie zamiast WD by się dobry Monk przydał. Te Cienie to istne rzeźniki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej - im lepszy ekwipunek tym lepszy dmg.
Nie raz sam biegałem czy to z włócznia, czy to ze sztyletem bo był aktualnie lepszy niż moja aktualna różdżka.
Generalnie jednak jeśli znajdziesz w danej chwili jakaś rzadką różdżkę to przebije ona większość innych przedmiotów - głównie z powodu posiadania bardzo wysokiego ASPD bazowego. Jak jeszcze trafisz % bonus do owej szybkości ataku to kosisz niepomiernie.
Aczkolwiek jeśli nosisz różdżkę z poziomu np 30 a masz 45 i trafisz na owy 45 porządny topór/miecz/sztylet/whatever to nos zdecydowanie :) do czasu znalezienia kolejnej wypas różdżki.

P.S.
Imho u wizza kompletnie chybione jest noszenie dwuręcznej broni.
Dobry 1 hand + source w off handzie i nie ma mocnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanko, czy obrzydliwa bieda w dropie jest wszechobecna, czy to tylko mój problem? Przechodząc cały Koszmar solo, zabijając wszystkich 4 głównych bossów, nie wypadło mi z nich nic więcej niż 2-3 niebieskie na łeb. Potem zrobiłem jeszcze sześć razy Diablo z rzędu i w dalszym ciągu same niebieskie rupiecie, tak powinno być? W D2 jak z Andariel na normalu nie poleciał żółty to było dziwne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak taka bieda to norma.
Mam już kilku znajomków co trzepią na Inferno, dropy tez cienkie jak dupa węża.
Sam na normalu znajdowałem sam syf.

Generalnie - najlepiej zbierać kasę na potęgę i pakować kowala.
Crafty to zdecydowanie lepszy sposób ekwipowania postaci.

Na dokładkę AH do czasu aż sami nie wyekspimy sobie odpowiednio kowala :)

Pisałem już nie raz, D3 jest zrobione głównie pod farmerów z WoWa, mechanika tej gry pod względem ekwipowania postaci ssie [a ja kiedyś narzekałem na syfny drop w TQ...hah].

A szkoda, że blizz tak pograł, bo sama gierka jest zacna, jako h&s wypada miodnie [może jako tak oczekiwany Diablo 3 wypada słabiej, ale tak czy siak - imho jeden z najlepszych h&sów do co-opa od czasów TQ, czyli jak nie patrzeć duchowego spadkobiercy Diablo w swoim czasie. Dał bym z czystym sumieniem 8/10 na dziś dzień]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2012 o 14:47, Kryhuu napisał:

Pytanko, czy obrzydliwa bieda w dropie jest wszechobecna, czy to tylko mój problem? Przechodząc
cały Koszmar solo, zabijając wszystkich 4 głównych bossów, nie wypadło mi z nich nic
więcej niż 2-3 niebieskie na łeb. Potem zrobiłem jeszcze sześć razy Diablo z rzędu i
w dalszym ciągu same niebieskie rupiecie, tak powinno być? W D2 jak z Andariel na normalu
nie poleciał żółty to było dziwne...


Lepsze dropy mają czempioni, niż bossowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2012 o 14:52, Pietro87 napisał:

Generalnie - najlepiej zbierać kasę na potęgę i pakować kowala.
Crafty to zdecydowanie lepszy sposób ekwipowania postaci.

Tsaaa, tylko żeby pakować kowala trzeba tak samo farmić te kartki i ksiażki, co jest jeszcze nudniejsze od boss raidów :p

@Arande
Informacja zasłyszana, czy potwierdzona czymś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2012 o 14:52, Pietro87 napisał:

Pisałem już nie raz, D3 jest zrobione głównie pod farmerów [...]


Tego nie zrozumie większość ludzi narzekająca, że boss nie wyrzuca zupełnie nic ciekawego - nawet na inferno. Co jest zabiegiem celowym bo paczka specjalnych przeciwników na tym poziomie trudności jest silniejsza od każdego z nich. I tak naprawdę oni dopiero wyrzucają porządny sprzęt ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się