Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Przy bulidzie, który podałem jest jeszcze prościej bo dopóki nie skończy się dyscyplina jest się nieśmiertelnym, naprawdę warto wybierać sobie tryb wyboru skilli i ustawić sobie jak się chce. Co do AH to pieniędzy mam mase ze sprzedaży i łatwo sobie wtedy coś dobrego znaleźć, w tej chwili mam 40 lvl i ponad 1k dps przy 7k życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2012 o 19:16, Renzov napisał:

Nigdy jeszcze nie kupiłem nic na AH.


Żałuj! Ja na normalu kupiłem dwie zajebiaszcze kusze jednoręczne.. ich koszt w sumie wyniósł mnie śmiesznie mało bo 6k golda. Trzeba dobrze ustawić filtry, bo te bronie pokazane tylko w podstawowym filtrze faktycznie mogą wydać się mega drogie...

Mój kumpel za to znalazł schemat na elitarną tarczę i sprzedaje ją na AH - zarobił już 100k golda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z tymi przedmiotami? Jestem w III akcie i jak do tej pory znalazłem tylko te żółte (chyba rzadkie). W D3 też jest taki podział jak w D2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem ten build akurat trafiłem na bosa i szczerze jest dużo lepiej, teraz muszę połazić i mieć szczęście by trafić na dobre kusze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2012 o 19:25, 8bit napisał:

Jak to jest z tymi przedmiotami? Jestem w III akcie i jak do tej pory znalazłem tylko
te żółte (chyba rzadkie). W D3 też jest taki podział jak w D2?


Tak, taki sam tyle, że te najlepsze mają dropić dopiero na Inferno :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Źle filtrujesz AH.
Przedmioty kosztują z reguły grosze, on zawsze wyświetla domyślnie pierwsze 46 stron z najwyższymi cenowo itemami.
Jak czegoś szukasz - szukaj po filtrach.
Nie, żebym namawiał do nadmiernego lamienia na AH, ale co jak co drop w D3 jest dosyć mizerny, tylko crafty coś znaczą na poziomach trudności do piekła [no na koszmarze może tez już jest nieco lepiej, normal - porażka :)] ale czasem można sobie dokupić jakiś kawałek do zestawu np [zestawu wizualnego ofc].
Ja sam sprzedaje crafty na AH za rozsądne ceny, 500-1000-3000 gp, idiotów co za byle badziew krzyczą po 50-150-500k należy omijać łukiem szerokim niczym rondo Waszyngtona xD

Generalnie Diablo 3 jest gra dla farmerów, blizz celowo zaimplementował taki konkretny model itemów co by znaleźć nowa piaskownicę i łopatki dla farmerów z WoWa znudzonych owym mmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2012 o 19:24, Kapas napisał:

Żałuj! Ja na normalu kupiłem dwie zajebiaszcze kusze jednoręczne.. ich koszt w sumie
wyniósł mnie śmiesznie mało bo 6k golda. Trzeba dobrze ustawić filtry, bo te bronie pokazane
tylko w podstawowym filtrze faktycznie mogą wydać się mega drogie...

Normal chciałem przejść całkowicie nie używając czegoś takiego (jedynie czasem wymieniałem się ze znajomymi), co udało mi się dokonać wczoraj.

Nie twierdzę w żadnym razie, iż nic tam nie kupię. Po prostu na razie w ogóle nie widzę takiej potrzeby. Koszę wszystko jak leci, przyjemność z tego czerpię - do szczęścia mi więcej nie potrzeba :-).
Może kiedyś.

Aczkolwiek sama instytucja AH bardzo mi się podoba - wreszcie Blizzard wymyślił sposób na handel kwitnący w pozostałych miejscach sieci. To się chwali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mi powie czemu staty typu 2-4 damage lub 5-10 damage mocno zwiększają wartość DPS? Czy DPS faktycznie o tyle rośnie? Bo 2-4 punkty obrażeń to wydawało by się, że niby nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i po Diablo :) Szczerze to trochę jestem zawiedziony końcem gry. Jak na ostatnią część (niby) serii to dość słabo :) No, ale mniszka na poziomie 32 to nawet niezły wynik jak na koniec gry :) Teraz pytanie. Jeśli wznowię grę to rozumiem, że automatycznie poziom trudności zmienia się na koszmar tak ? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2012 o 19:55, rtyrtyrty napisał:

Czy ktoś mi powie czemu staty typu 2-4 damage lub 5-10 damage mocno zwiększają wartość
DPS? Czy DPS faktycznie o tyle rośnie? Bo 2-4 punkty obrażeń to wydawało by się, że niby
nic.

Pod dps masz podaną wartość zakresu ataku i szybkość broni, ponieważ broń jest szybka to zada więcej obrażeń na sekunde. Poza tym statystyki procetowo zwiększają wartość obrażeń, więc jeżeli masz bonus np 100% to zamiast zwiększyć atak o to 4 zwiększa go o 8.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2012 o 20:01, Isildur napisał:

Tak, jak wznowisz pojawisz się w Tristram na poziomie Koszmar :P


Dzięki :) Aha, wypadł mi legendarny przedmiot dla Barbarzyńcy. Bodajże pas. Ktoś chętny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2012 o 20:03, vegost napisał:

> Tak, jak wznowisz pojawisz się w Tristram na poziomie Koszmar :P

Dzięki :) Aha, wypadł mi legendarny przedmiot dla Barbarzyńcy. Bodajże pas. Ktoś chętny
?

Gdzie jeśli można wiedzieć ? Jakiś boss czy drop z mobków/skrzyni :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2012 o 20:05, Mange napisał:

Gdzie jeśli można wiedzieć ? Jakiś boss czy drop z mobków/skrzyni :)?


Hmm nie pamiętam. Ale jakoś z przed walką z Diablo. To chyba z mini bossa, albo bossa ? Nie pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2012 o 19:44, KrzysztofT napisał:

Tak się prezentuje moja postać.


Komicznie wygląda czarownik z dwuręcznym młotem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2012 o 20:03, vegost napisał:

Dzięki :) Aha, wypadł mi legendarny przedmiot dla Barbarzyńcy. Bodajże pas. Ktoś chętny
?


Ja bym chętnie luknal ale jak wpisuje twoj battletag to mówi mi że nie istnieje ;/

To ktoś wie coś z tą kwestią kowala ?;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2012 o 20:05, vegost napisał:

Hmm nie pamiętam. Ale jakoś z przed walką z Diablo. To chyba z mini bossa, albo bossa
? Nie pamiętam.


Przed walką z diablo... Jak się nazywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest maksymalny level w Diablo? Czy multi ma osobny tryb, czy jest to co-op? I ile maksymalnie osób może grać razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się