Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kobiety żądają swojej reprezentacji w Aliens: Colonial Marines

81 postów w tym temacie

Mam smutne wrażenie że społeczność graczy stopniowo nam debileje. Najpierw to zakończenie do ME, teraz to. Ludziom się trochę w dupach poprzewracało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony, trochę racji mają. Ba, sam byłem zdziwiony kiedy zapowiedziano parę skórek z filmów a okazało się że to jakies mało ciekawe postaci jak Hicks zamiast Ripley czy Vasquez. Inna sprawa, że kiedyś jak ludziom brakowało skinów do gry to sobie je sami robili i wszyscy byli szczęśliwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja uważam, że skoro dają "pełną konfigurację" swojego żołnierza w multi, to kobietę też powinni dodać ;) Mimo wszystko, skoro chcą by gra była duchowym spadkobiercą drugiej części, to bez kobiecej postaci po prostu to nie przejdzie.

> Swoją drogą, petycja jest płatna. :X

Nie jest - wystarczy przeczytać dokładnie. Mój zapis został uznany, a jeśli chcę stronę wspomóc to mogę im przelać jakieś pieniądze.

> okazało się że to jakies mało ciekawe postaci jak Hicks

Ej, Hicks był kozak akurat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.07.2012 o 12:49, Atanael napisał:

Nie jest - wystarczy przeczytać dokładnie. Mój zapis został uznany, a jeśli chcę stronę
wspomóc to mogę im przelać jakieś pieniądze.


Racja. Nie chciało mi się doczytać. Derp. :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, petycja godna uwagi. Jeśli marines z A:CM są inspirowani tymi z Aliens to jak najbardziej powinna być drużyna koedukacyjna

Spoiler

-te współne prysznice;)


Pal lich feministki z ich parytetami, gry nie służą do leczenia kompleksów: a przynajmniej nie wg instrukcji;) Ale...

Nie wiem jak finalnie będzie wyglądał skład, jednak [w kontekście filmu], cała drużyna MSB
Spoiler

męskich szowinistycznych białasów

będzie wyglądała po prostu mało wiarygodnie: konieczna jest domieszka czarnoskórych i samic. To tak jakby w drużynie nie było oficera i smartgunnerów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie petycje są robione przez graczy dla graczy i je popieram bo nie mamy nic do stracenia. Mnie raczej wkur**ia w drugą stronę jak twórcy i wydawcy nic sobie z ludzi nie robią dając np płatne DLC na płycie i wycinać zawartość. ME3 jest tego idealnym przykładem.
A teraz co do tematu, przez całą serię Alien Ripley była dużo bardziej badass niż faceci i w grze kobiety też pojawić się powinny. Bo czemu by k**wa nie? Bo twórcom nie chce się modelu robić? Litości. Już ktoś mówił o wojnie klonów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niektóre kobiety to naprawdę mają problemy... "Gra była świetna, dałabym jej 10/10, ale dałam tylko 8, bo nie mogłam grać kobietą". Dżizas! ~~

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że wielu zapomina iż klient nasz pan. Czyli możemy prosić/żądać aby do gry trafił jakiś element lub coś zostało mienione bo w końcu my za to płacimy.

Z drugiej strony co wam ludzie to przeszkadza. Dodadzą kobiecą postać i co z tego nikt wam nie każe nią grać ani na nią patrzeć. A ilość podpisów pod tego typu petycjami pokazuje, że ktoś jednak tego chce. Więc nie wiem skąd niektórzy mają o to bulwers.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kretynka, najlepiej to neich dadzą nam zagrać jednym białym, azjatom, murzynem i indianinem żeby wszystko było cacy. Albo żeby jeden był hetero jeden homo a drugi tranzwestytą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2012 o 12:46, SarenkaB napisał:

Mam smutne wrażenie że społeczność graczy stopniowo nam debileje. Najpierw to zakończenie
do ME, teraz to. Ludziom się trochę w dupach poprzewracało.

No niestety... już teraz widać ,że będzie tylko gorzej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2012 o 13:48, micmus123456789 napisał:

Widzę, że wielu zapomina iż klient nasz pan. Czyli możemy prosić/żądać aby do gry trafił
jakiś element lub coś zostało mienione bo w końcu my za to płacimy.


Z drugiej strony - nie podoba się, to nie kupujesz :P
To ich gra i jeśli, nie przewidzieli w grze postaci kobiecych, ani w singlu ani w multi, to ich nie będzie i tyle. Weź pod uwagę, że singiel ma jakąś fabułę, a multi ma odwzorowywać walki z historii przedstawionej w singlu, więc jeśli np. na jakąś planetę nie przyleciały kobiety-komandosi, to nie ma ich też w multi i tyle. Jednak jeśli jedno nie przeszkadza drugiemu to czemu nie dodać tych kobiet.
Zaczynam zauważać, że widzicie w singlu i multi 2 oddzielne produkty, a multi jest dodatkiem do singla na podstawie jego fabuły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja domagam się Polaka - i to nie żadnego Wierzbowskiego, a Brzęczyszczykiewicza! A może połączymy petycje i poprosimy o Dzierżysławę Brzęczyszczykiewicz? O!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faceci powinni zarządać dodania sceny w nowym Tomb Raider, gdzie kobieta będzie próbowała zgwałcić faceta. Jak równouprawnienie to równouprawnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej niech wypowie się na ten temat jakaś kobieta, a nie faceci co chętnie trzymali by swoje dziewczyny jedynie w kuchnii. Większość tu osób , to gadają jakieś bzdury typu równouprawnienie, polityczna poprawność, podają jakies skrajne przykłady, coś o tomb raiderze, a sprawa rozbija się jedynie o dodanie kobiet do gry, do multi chociażby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2012 o 12:28, Eff3ctiv3 napisał:

Nie wchodż juz w takie szczegóły i skrajności, bo ja tu wspominam o konkretnej płci.


Ale dlaczego nie? Dla mnie możliwość utożsamiania się z postacią jest bardzo ważna i chciałbym móc grać jako dwumetrowy facet z futrem na twarzy. Chyba mam do tego takie samo prawo, jak owa pani do grania kobietą, prawda?

Dnia 05.07.2012 o 12:28, Eff3ctiv3 napisał:

Kobiecy przedstawiciel powinien być i tyle, bo w całej serii kobiety odcisnęły na nim
swoje piętno, że się tak wyrażę.


Przepraszam, na kim odcisnęły swoje piętno?

Dnia 05.07.2012 o 12:28, Eff3ctiv3 napisał:

Wiadomo że nie da się zrobić w takiej grze postaci, w której zadowolony będzie i wysoki
i niski, czy chudy albo gruby, ale ogólnie kobieta powinna się pojawić.


Bzdura. Wystarczy dodać prosty generator postaci, np. taki, jaki mieliśmy w APB czy w LotRO, gdzie możemy wybrać wzrost, budowę ciała (tłuszczyk vs mięśnie) itp. Wszystko się da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2012 o 15:03, Ring5 napisał:

Bzdura. Wystarczy dodać prosty generator postaci, np. taki, jaki mieliśmy w APB czy w
LotRO, gdzie możemy wybrać wzrost, budowę ciała (tłuszczyk vs mięśnie) itp. Wszystko
się da.


Taki generator postaci to jest w RPGach albo MMO, a nie w shooterze. Chociaż w mutli w Aliensie mogliby coś takiego zamontować. Nie mam nic przeciwko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2012 o 12:40, maggit napisał:

No to chyba nic nie zrozumiałeś z tej petycji.


Wydaje mi się, że to chyba Ty niewiele zrozumiałeś z tego, co napisałem. Dochodzimy do naprawdę absurdalnych sytuacji, w których ktośtam czuje się urażony brakiem postaci, z którą mógłby się utożsamić. Rozumiem, że grając w Zeldę, owa pani również ma ochotę napisać petycję, bo nie jest kłapouchym blondaskiem? A grając w Mario czuje się urażona koniecznością wcielania się w grubego, wąsatego hydraulika, zamiast w ponętną dziewoję?

To jest GRA, jak rany. Tylko gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować