Zaloguj się, aby obserwować  
adamello190

Fallout

1103 postów w tym temacie

Nie trzeba. Wg moich obserwacji, Rad-X nie trzeba też brać przed wejściem do Blasku, wystarczy to zrobić od razu po wejściu do tej lokacji (za pierwszym razem jest to mapka z kraterem, za każdym następnym można sobie wybrać, gdzie chcemy zaczynać zwiedzanie tego niezwykle uroczego miejsca ;)). Fakt, trochę promieniowania się załapie, ale na dawkę śmiertelną szansa jest niewielka (a poza tym - od czego Rad Awaye i np. lekarz w Bractwie Stali).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2009 o 20:56, kulpamen napisał:

Witam.

Mam Windowsa XP i kartę GF 84000 GS. Co jakiś czas ekran w grze Fallout robi się czarny
i muszę go "odmazywać" myszką. Jest jakiś mod/patch żeby można dało się normalnie grać?


wyłącz GG, i inne programy które wyskakują podczas gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co mam zrobić by ulepszyć pancerz wspomagany jeżeli bibliotekarka z Hubu nie chce ze mną gadać (jak kupowałem u niej holodysk to dałem opcje: "Daj go albo spalę tę budę" i teraz nie da się do niej zagadać), jeżeli ktoś zna odpowiednie książki jakie mam dać Milesowi to prosze o wypisanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2009 o 00:40, Nufiko napisał:

> Witam.
>
> Mam Windowsa XP i kartę GF 84000 GS. Co jakiś czas ekran w grze Fallout robi się
czarny
> i muszę go "odmazywać" myszką. Jest jakiś mod/patch żeby można dało się normalnie
grać?

Z tego co słyszałem to WideScreen Mod sprawia, że ekranu nie trzeba odmazywać.


A wiesz może jak poprawnie zainstalować tego moda? Pobrałem go i zainstalowałem w pliku z grą (u mnie - C:\gry\Fallout). Kończy się instalować i wyskakuje czarne okno z napisem FATAL ERROR. Pod spodem pisze że nie może czegoś znaleźć. Widać jeszcze napisy C:\Program Files\Black Isle\BGII - SoA i D:\Program Files\Black Isle\BGII - SoA mimo że jest zainstalowany w pliku z grą Fallout.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2010 o 13:08, HareQ napisał:

Mam pytanie: Ile razy można wysłać dostawę wody do krypty?

Nie jestem pewny (stawiałbym na ile razy chcesz) ale czasu jest wystarczająco dużo żebyś sobie poradził bez tego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak, trochę późno wybralem się po watcher chipa, ale to nic tyle, że

Spoiler

w Nekropolis wszystkie ghule byly juz martwe

i nie można bylo zrobić zadań od nich.
PS: Trzeba troche ożywić ten temat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2009 o 18:24, Abi_Dalzim napisał:

Ja pamiętam jak pierwszy raz zwiedzałem Blask, to nic nie brałem. Potem jak wyszedłem
i podróżowałem przez pustynię - nagły zgon :)

Ja poraz pierwszy nie zabralem anty-radów to od razu mnie zabilo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To się ładnie guzdrałeś :P. Ja to

Spoiler

zdążyłem jeszcze rozwalić Mastera przed najazdem mutantów - widok ucieszonego Seta - bezcenny :D

, a jakoś szczególnie się nie spieszyłem :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie zalicytowalem Fallouta 3 dla zartow. Niespodziewanie wygralem go za 19 zl, czyli chyba pol ceny i jestem zadowolony. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2010 o 11:48, Net_com napisał:

Właśnie pobrałem Fallouta z gog.com i mam pytanie , czy jest jakiś patch , który upiększa
grafikę nie zmieniając nic w rozgrywce ?


Na forum GOGa znalazłem takiego posta:

1. Install Fallout as normal.
2. Download the Resolution Patch ( http://nma-fallout.com/forum/dload.php?action=download&file_id=739)
3. Download the FO1 Engine Fix ( http://timeslip.chorrol.com/sfall.html) Its the one for XP/Vista.
4. Install the Resolution Patch following the instructions and then the same for the Engine Fix
5. DO NOT change the graphics part of the DDraw.ini file. You will not be able to do anything at the main screen.
6. Rename the falloutw.exe to something else. (Update shortcuts if necessary)
7. Enjoy!


@up: no super geniuszu tyle że to nie ten temat... zresztą co nas obchodzi ten przypadek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram po raz pierwszy, jestem w Krypcie 15, ale nie mam przy sobie liny. Mogę ją znaleźć gdzieś w pobliżu, czy muszę się wracać do miasteczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2010 o 17:33, Asthariel napisał:

Gram po raz pierwszy, jestem w Krypcie 15, ale nie mam przy sobie liny. Mogę ją znaleźć
gdzieś w pobliżu, czy muszę się wracać do miasteczka?


Wróć do miasteczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2010 o 17:33, Asthariel napisał:

Gram po raz pierwszy, jestem w Krypcie 15, ale nie mam przy sobie liny. Mogę ją znaleźć
gdzieś w pobliżu, czy muszę się wracać do miasteczka?


Albo do Katedry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedna jest w którejś szafce, ale to nie wystarczy. Potrzebujesz dwóch :). Musisz się wrócić do Cienistych Piasków, linę ma strażnik przy wejściu (Seth). Sposób pozyskania - dowolny (kup, ukradnij ;)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować