Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

@ Traitor; Lfdracon

Dzięki za pomoc. Rozumiem, że w takim wypadku krasnoludzkiego dentystę będzie mi dane spotkać też w IV/V rozdziale? Czy jakoś inaczej kończy się to zadanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2011 o 14:31, Ezio napisał:

Tak, spotkasz go w 5 rozdziale.

W takim razie robię wypad na cmentara i kończę III akt, dzięki wszystkim za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj tylko, żeby w akcie IV przypadkiem nie zużyć na eliksiry wszystkich zębów zjadarki - ten potwór występuje TYLKO w akcie IV. W tym samym akcie będą też do zdobycia kły alpa (i lepiej też mieć je gdzieś zachomikowane, bo nie pamiętam, czy są gdzieś później jeszcze do zdobycia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2011 o 16:52, Lfdracon napisał:

Pamiętaj tylko, żeby w akcie IV przypadkiem nie zużyć na eliksiry wszystkich zębów zjadarki
- ten potwór występuje TYLKO w akcie IV. W tym samym akcie będą też do zdobycia kły alpa
(i lepiej też mieć je gdzieś zachomikowane, bo nie pamiętam, czy są gdzieś później jeszcze
do zdobycia).

Zdaje się, że alpa zabiłem w kanałach pod Wyzimą (tam gdzie jest teleport). Więc to trofeum mam już odhaczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odłożyłem na jakiś czas Wiedźmina, a po paru miesiącach "niegrania" pojawiło się coś dziwnego: znieszktałcenie tekstur (jak na screenie). O co chodzi ?

20111105234613

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2011 o 23:47, Hiacynt napisał:

Odłożyłem na jakiś czas Wiedźmina, a po paru miesiącach "niegrania" pojawiło się coś
dziwnego: znieszktałcenie tekstur (jak na screenie). O co chodzi ?

Hahaha, co za twarz xD Geralt wygląda gorzej niż większość potworów ;)

Ja bym spróbował zrobić reinstalację. I zainstalować patche, o ile tego nie zrobiłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2011 o 23:47, Hiacynt napisał:

Odłożyłem na jakiś czas Wiedźmina, a po paru miesiącach "niegrania" pojawiło się coś
dziwnego: znieszktałcenie tekstur (jak na screenie). O co chodzi ?


bardzo znany bug z obwisem mimiki twarzy, ja sam mam screen z Vincentem w podobnej formie

4/10 pracuj dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ok bug, ale jak się tego pozbyć. Reinstall nie pomaga. Gra jest z gog.com, więc z zaimplementowanym ostatnim patchem. Co jeszcze mogę z tym zrobić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2011 o 13:05, Hiacynt napisał:

No ok bug, ale jak się tego pozbyć. Reinstall nie pomaga. Gra jest z gog.com, więc z
zaimplementowanym ostatnim patchem. Co jeszcze mogę z tym zrobić ?

Masz zaktualizowane sterowniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zdemaskować Javeda w przebraniu detektywa? Pamiętam, że pierwszy raz jak grałem w Wiedźmina to nie umiałem tego zrobić, a potem pojawił się filmik, że utrudniłem tym sobie robotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poza przeszukaniem jego domu i poprowadzeniu odpowiednio dialogu naprowadzającego na ten temat, musisz jeszcze dostać się na cmentarz i tam odnaleźć ciało detektywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ma problem w wiedźminie 2 aby zarejestrować/zalogować się do konta z pozycji lunchera ? Bo daje zaloguj się i kursor mi miga na polu login lub hasło ale moja klawiatura nic tam nie wpisuje ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, to to jest temat o Wiedźminie pierwszym, a nie o drugim.
Po drugie, zaktualizuj grę bo od patcha bodajże 1.2 nie da się zalogować do konta z pozycji lunchera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2011 o 18:03, Kraju napisał:

Po pierwsze, to to jest temat o Wiedźminie pierwszym, a nie o drugim.
Po drugie, zaktualizuj grę bo od patcha bodajże 1.2 nie da się zalogować do konta z pozycji
lunchera.


Jakoś mimo iż byłem przy tworzeniu tego tematu wątpię abym w złym zadał pytanie :). Mam zaktualizowane na maksa już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro pytasz o grę Wiedźmin 2, to pytanie powinieneś skierować w tym wątku: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=55729&u=13369

Co do Twojego problemu to u mnie zalogować się można normalnie. Rejestracje przywrócili chyba w patchu 2.0, jak dobrze sobie przypominam, ale u mnie wszystko działa. Może spróbuj reinstalki gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2011 o 00:25, Dartitwo napisał:

Jak sie instalowalo te wszystkie patche, edycje rozszerzone etc? Czego sie trzymac, jaka
kolejnosc.


Edycja rozszerzona a potem 1.5 i to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować