Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 18.09.2007 o 10:18, Arclight napisał:

Ja na początku planowałem zakup edycji podstawowej, ale gdy obliczyłem, że na EK jakimś cudem
będzie mnie stać, to też wpadłem w to szaleństwo. Szkoda, że część egzemplarzy trafiła nie
do osób, które grę chciały kupić a do spekulantów, którzy tylko szukali okazji, by zarobić
na tym.


Arclight, mamy wolny rynek :) spekulacja to była za czasów słusznie minionych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Toć wiem, że mamy wolny rynek. Jednakże ta sytuacja nie jest komfortowa. Było to jednak dyskutowane wiele razy, więc nie będę powtarzał, ale w moim przekonaniu całkiem w porządku to nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale w moim przekonaniu całkiem w porządku to nie jest.

Dnia 18.09.2007 o 11:30, Arclight napisał:


Zwykła kolej rzeczy w przypadku , gdy ilość chętnych jest większa od ilości dostępnego towaru.W handlu na tym to polega , aby kupić coś , na co jest popyt i sprzedać z zyskiem.Egzemplarzy Wiedźmina nie możemy traktować jak relikwi , które należą się tylko jego wyznawcom , chociaż rozumiem zawiedzionych graczy i ich obiekcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytania . W filmiku na youtube dotyczącym fabuły jest parę możliwości – którą byście wybrali? (jestem za serum prawdy) I drugie. Którego wiedźmina lubicie najbardziej? ( ja oczywiście Vesemira).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2007 o 13:26, AR999 napisał:

Mam pytania . W filmiku na youtube dotyczącym fabuły jest parę możliwości – którą byście
wybrali? (jestem za serum prawdy) I drugie. Którego wiedźmina lubicie najbardziej? ( ja oczywiście
Vesemira).


daj linka do tego filmika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2007 o 13:55, castlerock napisał:

> Mam pytania . W filmiku na youtube dotyczącym fabuły jest parę możliwości – którą
byście
> wybrali? (jestem za serum prawdy) I drugie. Którego wiedźmina lubicie najbardziej? ( ja
oczywiście
> Vesemira).

daj linka do tego filmika :)


Już się robi. Z tej samej seri jest jeszcze system walki.
http://pl.youtube.com/watch?v=k-JHa-HQmb4&mode=related&search=

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh...nie ma jak to zdradzanie fabuły...czasami moglibyście trzymać język za zębami, nie chcę być nie miły ale się zdenerwowałem po przeczytaniu tego posta. Ludzie jak chcecie opowiadać o fabule Wiedźmina to w jakimś prywatnym gronie lub na gramsajtach...bo może dochodzić do przypadków takich jak ten ;'')

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2007 o 14:25, Łeber napisał:

Wiem, że teraz to pytanie to jak kołek w serce wampira (nie miałem lepszego porównania xD)
Ale co to jest Spoiler?

Piszesz "spoiler" jak zdradzasz coś z fabuły jakiejś gry, a np. ktoś niechce wiedzieć co będzie dalej:P Wtedy piszesz "SPOILER" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2007 o 14:25, Łeber napisał:

Wiem, że teraz to pytanie to jak kołek w serce wampira (nie miałem lepszego porównania xD)
Ale co to jest Spoiler?

Ujawnienie części fabuły z książki, gry, filmu, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2007 o 14:25, Łeber napisał:

Wiem, że teraz to pytanie to jak kołek w serce wampira (nie miałem lepszego porównania xD)
Ale co to jest Spoiler?


spoiler to właśnie ukazanie kawałka fabuły gry dam ci przykład np. chcę wiedzieć gdzie jest jakaś postać x i co muszę zrobić żeby ją znaleźć itp. a ty odpowaidasz mi spoilerem czyli dokładnie opisujesz przejście zadania

P.S: kurczę fajny filmik ja też chyba bym serum prawdy wybrał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2007 o 14:21, Gall historyk napisał:

nom dlatego LUDZIE UWAGA POST Z LINKIEM DO FILMIKU TO SPOILERto tak na wszelki wypadek
żeby ktoś sie nie naciął:)


Faktycznie zapomniałem. Przepraszam wszystkich, którzy się na to "nacięli".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aaa! No to teraz wiem, sorry za głupie pytanie, ale nie miałem go w "słowniku osobistym".

Mnie to w nerwia jak cholera gdy ktoś zdradza mi fabułę, a tym bardziej zakończenie gry, filmu, książki itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już znam dwa zadania jakie będziemy mieli w wiedźminie i w każdym nie wiem co mam zrobić. Ta gra może przysporzyć mi wielu kłopotów moralnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2007 o 16:08, Joannita napisał:

Ja już znam dwa zadania jakie będziemy mieli w wiedźminie i w każdym nie wiem co mam zrobić.
Ta gra może przysporzyć mi wielu kłopotów moralnych.


no to właśnie było chyba celem twórćow gry ,stworzenie mniejszego i większego zła, tak jak w Blaviken albo wybierzemy mniejsze i to będzie miało jakieś konsekwencje albo to większe ale konsekwencji nie bedzie tylko kac moralny zamiast nich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wiecie co mnie interesuje? Jakie zabezpieczenia bedzie miała gra. Czy możemy oczekiwać zdrowego podejścia jak w przypadku Dawn of Wara czy chorego jak w przypadku Gothica 3?

I uprzedzając wyzwiska - mam zamówione 2 egzemplarze EK tejże wspaniałej (mam nadzieję) gry. I nie zamierzam z nich rezygnować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2007 o 17:17, Gall historyk napisał:

cóż a mogę spytać po co ci ten 2 egzemplarz na który ktoś czekał na liście rezerwowej??


Dla kumpla. Dla brata. Na prezent dla Cioci. Jako kopia zapasowa. Jako inny_mniejsza_o_to_jaki_powód.

Co to kogo obchodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować