Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Znak Igni i styl szybki to najlepsze rozwiązanie. Jeśli masz słabo rozwinięte Igni będzie trudniej,ale mimo to je stosuj,bo echinopsy i archespory są bardzo podatne na ogień. Ponadto zawsze możesz łyknąć Jaskółkę. Aha i nie atakuj silnym,bo wtedy zbierasz sporo obrażeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Doładowany znak Igni którym atakujesz spoza zasięgu tych chwastów. Możesz w ten sposób bez draśnięcia spalić nawet całą grupkę takich roślin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2007 o 18:16, Karharot napisał:

Doładowany znak Igni którym atakujesz spoza zasięgu tych chwastów. Możesz w ten sposób bez
draśnięcia spalić nawet całą grupkę takich roślin.


No właśnie czytałem, co wcześniej było wypisywane o tych taktykach na to, ale mam 14 lvl i doładowanego igni nie mam, choć chyba można z miejsc mocy wzmocnić natężenie znaków a nie chodzi mi o te archespory tylko o te kokazium czy jak to tam sie nazywało a to lubi masakrować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile dobrze kojarzę to echinopsy,mają spory zasięg po strzelają kolcami czy czymś takim,więc niezbyt da się je atakować spoza ich zasięgu,chyba,że ma się naprawdę dobrze rozwinięte Igni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aby móc używać doładowanego znaku Igni w podstawowej wersji wystarczy zainwestować 1 brązowy talent, ten znak co prawda nie będzie zadawał zbyt dużych obrażeń ale w przypadku unieruchomionego przeciwnika do którego można sobie bezkarnie strzelać to nie ma znaczenia.

->mati285
Doładowany znak Igni ma bardzo duży zasięg który najczęściej jest ograniczony przez izometryczny widok który nie pozwala namierzyć zbyt odległych przeciwników. Najlepiej w takiej sytuacji przełączyć się na widok F3 i atakować patrząc z zza pleców Geralta - wtedy na pewno możesz to robić spoza zasięgu roślin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może i tak. Pamiętam tylko,że echinopsy mogły razić z naprawde dużej odległości. Ja stosuje inną taktykę,gdy taka roślinka wyrośnie mi za plecami. Rzucam Quena,by spokojnie do niej dobiec,a później w zwarciu jest mniej groźna,gdy stosuje szybki + Igni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak najlepiej jest zabić upiory? Jestem w V akcie w Krypcie Kruka i tam jest pełno upiorów i za każdym razem mnie zabijają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie w 5 rozdziale mamy skarbiec???
Spojler
Tuż przed Jaskier ma Skarbiec, a później??? Nie mam jak dostać się do swoich zapasów :(
Koniec Spojlera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze rozwinięty znak Igni nieźle się przeciwko nim spisuje. Oprócz tego srebrny szybki lub grupowy (zależnie od tego z iloma na raz walczysz). Jeśli jest ich dużo to możesz też łyknąć Jaskółkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2007 o 19:04, Karharot napisał:

Dobrze rozwinięty znak Igni nieźle się przeciwko nim spisuje. Oprócz tego srebrny szybki lub
grupowy (zależnie od tego z iloma na raz walczysz). Jeśli jest ich dużo to możesz też łyknąć
Jaskółkę.


Dzięki za radę, mam nadzieję że tym razem się uda ich pokonać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2007 o 19:01, RobeN napisał:

Gdzie w 5 rozdziale mamy skarbiec???

Nie ma... To niestety największa wada dwóch ostatnich aktów... Przez to, że nie było skarbca byłem zmuszony walczyć z głównymi przeciwnikami w tym akcie praktycznie bez żadnych lepszych eliksirów. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPOILER
O ile wiem to po opuszczeniu Grobli do swojego schowka będziesz się mógł dostać ponownie dopiero na początku Epilogu:( Mnie też to bardzo denerwowało - tym bardziej że brama na Groblę jest cały czas zamknięta bez żadnego wyraźnego powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie co przeszedłem Wiedźmina i powiem każdemu kto jeszcze tego nie zrobił że wart! Końcówka jest naprawdę świetna i do tego jeszcze outro Bagińskiego! Mega - super -hyper wypaśną grę zrobili nasi rodacy :D Koniec jest o tyle fajny że ***spojler*** że nasze wcześniejsze decyzje przewijają nam się i maja wpływ na zakończenie. Super więcej takich gier ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gra naprawdę super
Tylko te bugi nawet po nowym patchu. Mam komp jakiś czas ale niestety tylko przy tej grze pojawiają się problemy ze startem, a to blue screen (po raz pierwszy zawuazony na moim kompie właśnie dzięki wiedźminowi), a to oryginalna płyta jest nieorginalna.Gra super ale bugi denerwujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2007 o 19:23, Marko Pele napisał:

Właśnie co przeszedłem Wiedźmina i powiem każdemu kto jeszcze tego nie zrobił że wart! Końcówka
jest naprawdę świetna i do tego jeszcze outro Bagińskiego! Mega - super -hyper wypaśną grę
zrobili nasi rodacy :D Koniec jest o tyle fajny że ***spojler*** że nasze wcześniejsze
decyzje przewijają nam się i maja wpływ na zakończenie. Super więcej takich gier ;]


popieram. Pain Killer też był gites ale teraz polacy sprzedali licencje dla czechów bodajrze i już nie będzie taki sam ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować