Zaloguj się, aby obserwować  
menelsmaster

Zapomniane Krainy - forumowa gra RPG [M]

4049 postów w tym temacie

[Zastanawiam się nad wskrzeszeniem, zostaniem zombie, duchem lub stworzeniem nowej postaci. Co radzisz? Sztczytową aktywność osiągam weekendy, więc chciałbym wrócić.]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[ Po krótszym zastanowieniu doszedłem do wniosku, że post Despera POMIJAMY ! Skoro jest z tobą coś takiego to po cos brał Inkwizytora ? Trzeba było na wstępie wlepić coś takiego. Ja rozumiem - to była zaplanowana fabuła i jestem MG. Zaczyna mi to wszystko podchodzić "śmierciami i przemianami" Mitrosa (bez urazy, ale ty bez przerwy kombinujesz :). Przeanalizuj swoją postać i jej historię, co najwyżej od razu zmień klasę i postać. Czekam na opinię pozostałych - może uważacie inaczej... ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[ AAAAAAAAA !!! Piątek 13 normalnie... Wy tak specjalnie wszyscy na mnie ?? Dobra, głęboki oddech, spokój... wdech - wydech. Ufff... Ja oponuje za nową postacią. Tylko jaką ? ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2006 o 13:47, DevilFish napisał:

[ AAAAAAAAA !!! Piątek 13 normalnie... Wy tak specjalnie wszyscy na mnie ?? Dobra, głęboki
oddech, spokój... wdech - wydech. Ufff... Ja oponuje za nową postacią. Tylko jaką ? ]


[To może ja też zginę i zrobie się Nekromantą? ;D Co do piątku to 31 :P]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2006 o 13:49, Ninja Seba napisał:

[To może ja też zginę i zrobie się Nekromantą? ;D Co do piątku to 31 :P]

[ Może niech cały nasz team się zły zrobi ? Paladyni na Czarnych Strażników, magowie na nekromantów, reszta na Upiory mroku, Zabójców... STOP WARIATOM ! Gramy normalnie, bez żadnych wariactw... Chyba, że chcecie inaczej ? ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[Nowa postać - nieee!!! Tak mnie zdenerwowałeś Devil, ("Śmierci i przemiany Mitrosa") że zrobię i na złość. Ostatni raz się wskrzeszę. Kto rzuci zaklęcie? :] ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2006 o 13:53, Łowca Gier napisał:

[Nowa postać - nieee!!! Tak mnie zdenerwowałeś Devil, ("Śmierci i przemiany Mitrosa") że zrobię
i na złość. Ostatni raz się wskrzeszę. Kto rzuci zaklęcie? :] ]

[ To może wyskoczysz z tortu na imprezie w karczmie Pod Ziejącą Czeluścią :D ?? Na serio to wejdź na gg...]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2006 o 13:58, Łowca Gier napisał:

[Jak mi zacznie działać. Wiesza się ciągle teraz. Tobie też???]

[ Nie, to zależy od serwera gg. W takim razie może Gregor cię wskrzesi ? Jest paladynem. Bo ja to raczej mógłbym coś źle zrobić... wiesz, bo ja zły jestem :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[Jako paladyn służę pomocą. Gdzie twoje truchło? ;) A na poważnie: planujesz sam się ożywić, czy mam ci pomóc?]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[ Na ten weekend planuje porządną imprezę z wiadomych powodów: urodzinki Seby i Phila. Już były co prawda jakis czas temy, ale obiecałem, że impreza będzie. Przyjmuje wszystkie pomysły na zabawę w karczmie ! Za najlepsze pomysły nagrody. Spotykamy się w jednej z dzielnic Waterdeep - na Podgórzu, w karczmie Pod Ziejącą Czeluścią. Pokoje są już wynajęte. Pod wieczór zaczniemy... Sprawę wskrzeszenia Mitrosa pozostawiam Łowcy i GeoTowi.]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2006 o 14:10, GeoT napisał:

[Jako paladyn służę pomocą. Gdzie twoje truchło? ;) A na poważnie: planujesz sam się ożywić,
czy mam ci pomóc?]


[Duch Mitrosa się tego domaga od Ciebie. Musisz rzucić zaklęcie.
P.S. Klimatycznie, klimatycznie ma być :) ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Paladyn schodząc z trapu rozejrzał się dookoła. Piękne miasto. Pierwsza rzecz jaka przyszła mu do głowy to świątynia. Jeden z przechodniów skierował go do wielkiego budynku przed którego wejściem stały dwa potężne posągi przedstawiające jakieś bóstwo. Dla paladyna nie grało roli kim ono jest ważne by stało po stronie światłości. A to łatwo było sprawdzić.
Kapłan, którego spotkał w wejściu udzielił mu wystarczającej informacji. Na pytanie czy były tu Relikwie Eona odpowiedział twierdząco.
---------------------------------
Chłód świątyni i wonne kadzidła nastrajały pozytywnie. Tylko ten głos. Brzmiał co chwilę w głowie gdy tylko przekroczył próg tego miejsca.
"Uwolnij mnie!"
Gregor rozejrzał się dookoła. Nikogo nie było.
"Uwolnij mnie!"
W jednej chwili zrozumiał. Natychmiast go rozpoznał. Wszyscy zbyt łatwo pogodzili się ze śmiercią Mitrosa. Był to niewybaczalny błąd. Podejście elfów czy innych nacji do tej sprawy go nie obchodziło. Ale on jest paladynem. Chce być świetlistym sługą.

W takim budynku jak ten łatwo było znaleźć Miejsce Święte. Ołtarz ubrany w kwiaty i wonności był wyraźnie wyeksponowany.
Gdy klęknął przed nim poczuł czyjąś dłoń na ramieniu. Kapłan Wyższego Rzędu.
- Wiem po co tu przyszedłeś.
- Chcę przywrócić przyjaciela.
- Jego duch się tego domaga! - bardziej stwierdził niż zapytał kapłan. Podniósł jakąś małą szkatułkę - Tutaj przechowujemy proch Tyra naszego pana.
Kapłan nasypał małą ilość proszku, który przy zetknięciu z ołtarzem natychmiast spłonął zamieniając się malutką kałużę gęstej cieczy.
- Módl się paladynie! - nakazał kapłan i odszedł.
Gregor starał sobie przypomnieć wszystkie chwile spędzone razem z Mitrosem. Skupienie sperliło się potem na jego czole, ale modlił się teraz tym żarliwiej. Bardziej czuł niż widział blask jasności i coraz silniejszy powiew wiatru.
Miał wrażenie, że posadzka płonie niby rozżarzony węgiel.
Koniec modlitwy wskrzeszenia był zawsze ten sam. Okropny ból w klatce piersiowej wyciągający część jego siły życiowej i przenoszący go wskrzeszanej postaci.
Nie potrafił już dłużej wytrzymać. Wrzasnął i opadł bez sił na podłogę.
-----------
Na ołtarzu spał Mitros ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mitros otworzył oczy. Rozpoznał przyjaciela klęczącego nad nim.
-Ach... Nie chcieli mnie tam!
-Co? - zapytał zaskoczony Gregor.
-Nieważne! Dziękuję za przywrócenie do świata żywych, paladynie!- odrzekł dziwnie wesoły Mitros. - Gdzie trafiliśmy?
-Do świątyni.
-Wiem to. Co to za okolice? Jakie miasto? Jak tu trafiliśmy?
Gregor zaspokoił ciekawość Mitrosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[ oki popelnilem blad wybierajac inkwizytora ;P ale gdy czytalem regulamin nie bylo nic o tym ze nie moge zmieniac historii postaci;/ jestem nowy to mi wybaczcie :D... moze potem jakos wkleje sie w wasz team, a narazie przemysle kim zostac ;) To co wybaczycie mi ? :>]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[Ja ci wybaczam, bo każdy może się pomylić, ale radzę ci przeczytać chociaż 10 stron przed twoim wejsciem do gry, żebyś zobaczył jak to ma wyglądać i dzięki temu może nie popełnisz więcej błędów.]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2006 o 15:57, Dar15 napisał:

[ oki popelnilem blad wybierajac inkwizytora ;P ale gdy czytalem regulamin nie bylo nic o tym
ze nie moge zmieniac historii postaci;/ jestem nowy to mi wybaczcie :D... moze potem jakos
wkleje sie w wasz team, a narazie przemysle kim zostac ;) To co wybaczycie mi ? :>]

[ Jasne. Moim zdaniem powinieneś zostać Inkwizytorem/Paladynem. Ewentualnie wstrzelimy twoją śmierć i dasz nową postać. Dobrze się zastanów i mi odpowiedz (lub innemu MG). Wybór należy do ciebie, póki co traktuje cię jako dobrego paladyna. ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[Oki no to od dzis jestem inkwizytor/ palladyn. Bede mial na imię Darkus no i bede człowiekiem. Proszę tylko byście zapomnieli o całej historii Despera, ponewaz byla to moja pierwsza postac i troche nagmatwalem se w fabule postaci ;(. To w któryms momencie naszej gry do niej dołaczę ;)]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2006 o 16:30, Dar15 napisał:

[Oki no to od dzis jestem inkwizytor/ palladyn. Bede mial na imię Darkus no i bede człowiekiem.
Proszę tylko byście zapomnieli o całej historii Despera, ponewaz byla to moja pierwsza postac
i troche nagmatwalem se w fabule postaci ;(. To w któryms momencie naszej gry do niej dołaczę
;)]

[ Kontynuuje grę tak jak gdybyś był dalej z nami. Grasz jako inkwizytor Darkus - uaktualnione :P Poprostu pomijamy twój ostatni post fabularny.]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować