Widek

Upgrade kompa / Modernizacja Komputera - pomoc, porady itp.

75448 postów w tym temacie

Dnia 07.02.2007 o 13:56, nurz napisał:

Dzięki Tiger. Dodam jeszcze ża kartę mam na AGP, dlatego płytę mam "przejściówkę" Asrocka


A masz wejście na pci-e?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2007 o 13:56, nurz napisał:

Dzięki Tiger. Dodam jeszcze ża kartę mam na AGP, dlatego płytę mam "przejściówkę" Asrocka


A masz wejście na pci-e?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PCI-E jest, co prawda działa podobnież tylko 4x, ale na razie mam AGP, a pózniej najwyżej dołożę te 200 zł na płytę przy zakupie nowej karty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś zakupiłem myszkę, którą poradził mi kupić Dead-pl. Jest to A4 Tech X750 ... Bardzo fajna myszka. Dobrze leży w ręce, a dużo nie kosztuje 85 zł, a są dużo droższe :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2007 o 19:28, syriusz.b napisał:

Dziś zakupiłem myszkę, którą poradził mi kupić Dead-pl. Jest to A4 Tech X750 ... Bardzo fajna
myszka. Dobrze leży w ręce, a dużo nie kosztuje 85 zł, a są dużo droższe :p


Ja w swoim życiu miałem dużo myszek. A najlepsza jaką mam to obecna. Kosztowała 15pln w biedronce i jest wygodniejsza i trwalsza niż inne myszki które miałem i za które płaciłem kilka razy więcej. Powaga!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2007 o 20:13, TigerXP napisał:

> Dziś zakupiłem myszkę, którą poradził mi kupić Dead-pl. Jest to A4 Tech X750 ... Bardzo
fajna
> myszka. Dobrze leży w ręce, a dużo nie kosztuje 85 zł, a są dużo droższe :p

Ja w swoim życiu miałem dużo myszek. A najlepsza jaką mam to obecna. Kosztowała 15pln w biedronce
i jest wygodniejsza i trwalsza niż inne myszki które miałem i za które płaciłem kilka razy
więcej. Powaga!

Właśnie ja zawsze kupowałem tanie myszki ... A4 Tech taka zielona jest świetna! a kosztuje 20 zl ... To moja pierwsza droga myszka i jak na razie się sprawdza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.02.2007 o 20:16, syriusz.b napisał:

Właśnie ja zawsze kupowałem tanie myszki ... A4 Tech taka zielona jest świetna! a kosztuje
20 zl ... To moja pierwsza droga myszka i jak na razie się sprawdza


Ja właśnie kupowałem droższe takie powyżej 70 pln, nie wytrzymywały długo. Pewnego razu jedna z takich myszek mi padła i nie miałem kasy na nową. Wchodze do biedronki po ..., nieważne po co, i patrze mycha za 15 pln, pomyslałem że kupie przęmecze się troche a jak będe miał kase to kupie nową lepszą. Wracam do domu i szok. Ta myszka jest najlepsza jaką miałem. Słuzy mi juz rok i mam nadzieje że będzie służyć jeszcze długo. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy opłaca się kupic Intela e4300? Według tego, co czytałem na pclab.pl to da się go podkręcic do częstotliwości 3GHZ i takie tam...A cena nie jest zła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewne pytanie (może to nie ten topic) . Jakim programem sprawdzić jaki się ma sprzęt (ale dokładnie) , bo nie wiem ille moja karta grafiki ma mg. Pomocy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2007 o 08:05, Goxenul napisał:

Czy opłaca się kupic Intela e4300? Według tego, co czytałem na pclab.pl to da się go podkręcic
do częstotliwości 3GHZ i takie tam...A cena nie jest zła.

wg mnie narazie sie nei opłaca- podczelaj troche,cena ma spasc do ok 500 zł! a procesor kreci sie podobnie jak 6300(takze bez rewelki zadnej) chyba ze masz slaba płyte to napewno bardzoej opłąca ci sie 4300 wziąć bo wiecej wyciagniesz przy mniejszym podkrecaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a i 4300 nie posiada technologii wirtualizacji czyli dzielenia komputera na wiele srodowisk( zasymulowanie komputera z nowym systemem itp) wiec jak tego nie wykorzystasz to 4300 jest ok o ile stanieje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2007 o 08:21, Prateorian napisał:

Mam pewne pytanie (może to nie ten topic) . Jakim programem sprawdzić jaki się ma sprzęt (ale
dokładnie) , bo nie wiem ille moja karta grafiki ma mg. Pomocy...

Możesz do tego celu uzyc Everest Home Edition, sa dwie wersje tego programu o ile dobrze pamietam, jedna platna a druga darmowa. W każdym razie łatwo jest trafić na tą darmową. Program bardzo łatwy do obsługi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2007 o 08:21, Prateorian napisał:

Mam pewne pytanie (może to nie ten topic) . Jakim programem sprawdzić jaki się ma sprzęt (ale
dokładnie) , bo nie wiem ille moja karta grafiki ma mg. Pomocy...


nie wiem czy chodzi ci o to ale spróbuj. wejdź w start -> uruchom i wpisz "dxdiag" i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2007 o 20:34, pan m. napisał:

Czy opłaca się teraz kupować dysk twardy 200GB?


Zależy do jakich celów chcesz go przeznaczyć, ja np mam dysk twardy 250 GB i pomimo całego MULTUM zainstalowanych (nowych) gier, dem, programów, zapisanej muzyki (mp3, teledyski, koncerty) i wielu innych "bzdetów" nadal mam ok 150 GB wolnego :) Trudno więc powiedzieć, żeby się miało nie opłacać, skoro się opłaca, tymbardziej że dyski o większej pojemności kosztują nawet tyle co całkiem dobry komputer (bez monitora)! Z resztą zawsze bez przeszkód można potem dokupić kolejny dysk, żaden w tym problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi z kolei wystarcza w zupełności 120 GB. Jeszcze nigdy nie udało mi się go zapełnić. Pamiętaj też, że im większy dysk tym dłuższy czas dostępu, no i oczywiście cena rośnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 11:49, nurz napisał:

Krótkie pytanie: co się bardziej opłaca C2d E4300 za 619 PLn czy C2d E6300 za 699 PLn



Jak chcesz podkrecac to E4300, ma wyzszy mnoznik fsb. Jak nie chcesz podkrecac... to osobiscie tez wybralbym E4300 :) albo dolozyl troche pieniedzy i kupil E6400.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. A może ktoś wie coś na temat najlepszego pada na pc? Najlepszy stosunek cena/jakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 11:49, nurz napisał:

Krótkie pytanie: co się bardziej opłaca C2d E4300 za 619 PLn czy C2d E6300 za 699 PLn


Lepiej E6300

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się