Zaloguj się, aby obserwować  
Burszurasek

Najtrudniejsza gra

586 postów w tym temacie

Tony Hawk Pro Skater, wywołał u mnie chyba najwięcej nerwów, np. gdy robiąc kombosa 6 000 000 ++ wywalałem się ;)... I Half Life: Episode One ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2007 o 19:53, DiegoPOL napisał:

Tony Hawk Pro Skater, wywołał u mnie chyba najwięcej nerwów, np. gdy robiąc kombosa 6 000 000
++ wywalałem się ;)... I Half Life: Episode One ;P


Przy kombosie 6mln? Ty to nazywasz nerwówką, ale zresztą a nawet nie o to chodzi, bo pewnie i tak całą grę przeszedłeś.

A jeśli chodzi o mnie, to nie grałem jeszcze w nic bardzo trudnego, ale nie wykluczam, że się na to jeszcze natknę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2007 o 20:02, jakubcjusz napisał:

Najtrudniejsze są bez wątpienia Star Wolves oraz Call Of Cthulhu (obie grałem na najłatwiejszym
poziomie trudności, ale i tak dostawałem niezły wycisk)

Oj ludzie, ludzie...

Najtrudniejszy jest ADoM (cRPG) z prostej przyczyny: jeśli zginiesz gra kasuje save i musisz zaczyna od początku. Poza tym kumpel mi mówił, że przejście gry zajęło mu rok a i tak korzystał z oszustwa (kopiował pliki z zapisaną grą) oraz z opisu przejścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najtrudniejsza? Trudno powiedzieć, tera to wszystkie gry przechodzę bez wysiłku. Ale dość niełatwy to był Far Cry na najtrudniejszym, czy Counter-Strike z mocnym przeciwnikiem ;] . W sumie to żadna gra nie sprawiła mi dużo kłopotu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może większość z was mnie wyśmieje ale dla mnie najtrudniejsza gra w jaką grałem to Wolverin''s Revenge( czy jakoś tak). Nie umiałem przejść takiego jednego bossa i przestałem grać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak byłem młodszy, pamietam, ze nie umiałem przejść jednego etapu w Raymanie 2, kiedy musiałem znaleźć jedna z masek i leciałem raymanem w powietrzu a wszędzie na około była lawa.....oj trudno wtedy było.;)
A teraz to chyba żadna gra nie przyspożyła mi problemów z przejściem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2006 o 23:40, Lipapol napisał:

Rainbow six 3 --- przesada (-_-)


Nie rozsmieszaj ludzi. Bo nie dalo rady chodzic na pałe jak w Quake czy innych tego typu grach? To gra dla myslacych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2007 o 22:44, BukE napisał:

Na najtrudniejszym poziomie trudnosci Far Cry to pieklo. Ale do przejscia. :)

No to prawda jedna z trudniejszych strzelanek na PC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować