Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Dog

StarCraft 2 - temat ogólny [M]

10149 postów w tym temacie

Pod względem czysto technicznym, łatka wprowadza naprawdę wiele - pozytywnie się zaskoczyłem.

Na moim sprzęcie pojawiło się kilka-kilkanaście nowych efektów graficznych, dodatkowo dostaliśmy nowe menusy, osiągnięcia...

... Teraz wygląda to naprawdę fajnie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z chęcią bym do Was dołączył przy testowaniu nowego buildu, niestety downloader ściąga patcha strasznie woooooolnoooooo. Istnieje może (oficjalna) klasyczna droga pobrania uaktualnień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2010 o 16:37, Matteos napisał:

Z chęcią bym do Was dołączył przy testowaniu nowego buildu, niestety downloader ściąga
patcha strasznie woooooolnoooooo. Istnieje może (oficjalna) klasyczna droga pobrania
uaktualnień?


Nie martw się, mi też wolno ściągał. Łatka musi być duża. Ale w połowie zauważalnie przyśpieszył. A alternatywnej drogi nie ma. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2010 o 17:45, Feallan napisał:

Nie martw się, mi też wolno ściągał. Łatka musi być duża. Ale w połowie zauważalnie przyśpieszył.
A alternatywnej drogi nie ma. :)


Cóż, u mnie nie przyspieszył... Ta mega łata ważyła ponad pół giga. Ale te traumatyczne przeżycia już dawno za mną. Patch bardzo obszerny, dużo fajnych dodatków. Co prawda muszę sobie odblokować mój protoski awatar, ale to tylko kwestia czasu. No i zawsze to jakieś urozmaicenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Albo ten patch faktycznie ściąga się tak długo albo mam mały problem,bo wg.pana paseczka ściągnęło się do ok.25%,lub mniej i się zatrzymało.Pisze tylko że "Wygląda na to że mój komputer jest za zaporą firewalla".Wyłączyłem i dalej się nie rusza.Też tak mieliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2010 o 21:38, SarenkaB napisał:

Albo ten patch faktycznie ściąga się tak długo albo mam mały problem,bo wg.pana paseczka
ściągnęło się do ok.25%,lub mniej i się zatrzymało.Pisze tylko że "Wygląda na to że mój
komputer jest za zaporą firewalla".Wyłączyłem i dalej się nie rusza.Też tak mieliście?


Też mi się taki komunikat wyświetlał, ale naturalnie go zignorowałem, bo jeszcze potrafię ocenić, co blokuję na własnym komputerze, a co nie. Gdyby naprawdę downloader był odcięty, to przecież by nic nie zaczął robić. Sprawdź ruch na łączu - dane są przesyłane. Patch 9 ma chyba coś koło 505 MB. Ściąganie przez ten programik trwa wieki... U mnie trwało to ponad godzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2010 o 21:38, SarenkaB napisał:

Albo ten patch faktycznie ściąga się tak długo albo mam mały problem,bo wg.pana paseczka
ściągnęło się do ok.25%,lub mniej i się zatrzymało.Pisze tylko że "Wygląda na to że mój
komputer jest za zaporą firewalla".Wyłączyłem i dalej się nie rusza.Też tak mieliście?

Heh,nieważne.Problem rozwiązany,właściwie to w ogóle go nie było.

Edit:nie odświeżyłem.Dzięki Matteos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, jakie są dobre taktyki grania protkami na zergów? Rush z użyciem cannonów odpada.. przez tego walonego creepa... -_-'''' Jedyną taktyką którą rozwalam zerga to dark templar rush.. ale jak jest detector to dupa.. =/ A jak dojdzie do mutalisków to jeszcze gorzej.. =/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2010 o 23:18, B1SH0P napisał:

Witam, jakie są dobre taktyki grania protkami na zergów? Rush z użyciem cannonów odpada..
przez tego walonego creepa... -_-'''' Jedyną taktyką którą rozwalam zerga to dark templar
rush.. ale jak jest detector to dupa.. =/ A jak dojdzie do mutalisków to jeszcze gorzej..
=/


Zealot rush (i płynne przejście na Sentry/Stalkery), Photon rush, Void rush po odpowiednim zwiadzie. Powinieneś mieć 3 Zety jak gość ma pierwsze lingi. Jak nie gra na 11/10 to możesz go wyprzedzić i wjechać mu Zetami nim zrobi lingi.

Pozdrawiam
C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauważył ktoś może, że po tym patchu często wywala z gry? Wcześniej nie miałem czegoś takiego a tu proszę wywala bez żadnego błędu do pulpitu.. =/ Raczej to nie tylko u mnie, bo grałem kilka rankingowych meczy gdzie gracze zostają odłączeni i trzeba czekać minutę aż ich wywali. =/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2010 o 10:22, B1SH0P napisał:

Zauważył ktoś może, że po tym patchu często wywala z gry? Wcześniej nie miałem czegoś
takiego a tu proszę wywala bez żadnego błędu do pulpitu.. =/ Raczej to nie tylko u mnie,
bo grałem kilka rankingowych meczy gdzie gracze zostają odłączeni i trzeba czekać minutę
aż ich wywali. =/


Mnie też. Dorobili do tego patcha jakieś narzędzie do zgłaszania błędów. Już 3 razy zgłosiłem... Poza tym wczoraj na Twilight Fortress gra zaczęła mi się absurdalnie ciąć, a kompa mam z kosmosu. o.O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2010 o 10:56, Feallan napisał:

Mnie też. Dorobili do tego patcha jakieś narzędzie do zgłaszania błędów. Już 3 razy zgłosiłem...
Poza tym wczoraj na Twilight Fortress gra zaczęła mi się absurdalnie ciąć, a kompa mam
z kosmosu. o.O

Akurat miałem ten sam problem z tą mapką na jakiejś starszej wersji i słyszałem, że innym też się to zdarzało. Pewnie stary bug, tylko rzadko się objawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Normalnie boki zrywać jak czyta się to co ludzie piszą na forach o balansie jeśli chodzi o Helion i Thor!! Najpierw pisali że te jednostki to niewypał teraz po skróceniu czasu thora i dodaniu mu splash AA te same typy krzyczą Thor+Helion IMBA rotfl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2010 o 13:49, Numenpl napisał:

Normalnie boki zrywać jak czyta się to co ludzie piszą na forach o balansie jeśli chodzi
o Helion i Thor!! Najpierw pisali że te jednostki to niewypał teraz po skróceniu czasu
thora i dodaniu mu splash AA te same typy krzyczą Thor+Helion IMBA rotfl.


Thor przed buffem był bezużyteczny, teraz to elegancka jednostka. Helliony uważałem za bezużyteczne, dopóki nie zobaczyłem, co one (po ulepszeniu) robią z Hydraliskami, Zerglingami i Zealotami. CUDO. Ale przeciw Terranowi bezużyteczne. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2010 o 13:49, Numenpl napisał:

Normalnie boki zrywać jak czyta się to co ludzie piszą na forach o balansie jeśli chodzi
o Helion i Thor!! Najpierw pisali że te jednostki to niewypał teraz po skróceniu czasu
thora i dodaniu mu splash AA te same typy krzyczą Thor+Helion IMBA rotfl.


Wszystkim nie dogodzisz. :-)
Dla mnie osobiście nawet Jedynce + BW po tylu latach wiele brakuje do doskonałości pod względem balansu, a co dopiero Dwójce której nawet jeszcze nie ma, a beta ma się Daleko od zakończenia.
Tak się zastanawiam, że kiedyś nie patrzono tak skrupulatnie na balanse itd. Ot, byleby było grywalnie i klimatycznie po każdej ze stron. ;-)
A teraz można odnieść wrażenie, że jedyne co wstrzymuje Blizzarda od wydania SC2, to właśnie owy przeklęty balans. Chyba że tak naprawdę wciąż pracują nad kampanią, a ta jest wszakże owiana wielką tajemnicą. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2010 o 16:25, the_bishop napisał:

podobno 1 czesc starcrafta ma wyjsc we wakacje, wyrobią sie ?


A kto to wie? Ja myślę, że się wyrobią, jak oglądam betę. Ale nikt nie ma pewności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować