FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 30.05.2008 o 13:01, Thorinbur napisał:

Tak się składa, że moje miesięczne kieszonkowe idealnie wystarcza na zakup jednej gry
miesięcznie + CDA.
W tym miesiącu przykładowo kupiłem Experience112, w przyszłym (czerwiec) RACE DRIVER
GRID, We wrześniu obowiązkowo SPORE. W lipcu, jeżeli nie wyjdzie nic ciekawego to Assasin''s
Creed, lecz nie mam pomysłu na sierpien... Czy ktoś może orientuje się co ciekawego wychodzi
w sierpniu na PC, co warto zakupić i zagrać?

Wiesz, nie trzeba każdej nowości kupywać:)Jeśli się interesujesz rpg-ami to kupuj: Obliviona edycja złota czy tam gry roku(cosik takiego, z dodatkami), Neverwinter Nights II z dodatkiem. Wyścigówki: Oprócz GRIDa raczej nic ciekawego nie wychodzi. RTS: Soulstorm, świety dodatek do Warhammera 40k Dawn of War, FPS: nie mam pomysłu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No w sumie to nie. NWN II już mam (kupiłem z datą premiery, mimo iż miłem za słaby komputer by ją uciągnąć, czekała na półce prawie pół roku, ale nie żałuję), a w sierpniu kupię dobre słuchawki, chyba, że zdążą z konwersją Burnout Paradise:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2008 o 13:49, Thorinbur napisał:

No w sumie to nie. NWN II już mam (kupiłem z datą premiery, mimo iż miłem za słaby komputer
by ją uciągnąć, czekała na półce prawie pół roku, ale nie żałuję), a w sierpniu kupię
dobre słuchawki, chyba, że zdążą z konwersją Burnout Paradise:P

Oddaj mi swoje kieszonkowe!:D:D
Hehe ja tez takie chce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, w zasadzie oczywiste, ale nie dla mnie :P
Co kupic CoD 4 czy Mass Effect?
Najpewniej beda odpowiedzi - Mass Effect, jednak gra ma PEGI 18+, i nie wiem co powiedziec rodzicom tym razem, jak zobacza te PEGI :P. Wymyslilem, ze poprostu zamowie, i jak przyjdzie to powiem zeby nie rozpakowywali,a potem zaniose do siebie do pokoju, otworze i po sprawie :)

Zeby nie bylo - mysle przyszlosciowo, chcialbym kupic jedna z tych gier dokladnie w dzien premiery Mass Effect. Poprostu sie upewniam, na co kase odkladac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2008 o 14:57, Aragloin napisał:

Lubisz rpg? To Mass Effect. Jeśli lubisz bardziej akcję to CoD. Proste?

No, w tym rzecz ze lubie i to i to, a dwoch gier na raz kupic nie moge(wola starych, co poradzisz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2008 o 14:56, Kirabax napisał:

Co kupic CoD 4 czy Mass Effect?

CoD4 ma strasznie krótki (4 godziny) tryb single player, więc jeśli nie interesuje Cię gra po sieci to nie warto kupować tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2008 o 13:49, Thorinbur napisał:

No w sumie to nie. NWN II już mam (kupiłem z datą premiery, mimo iż miłem za słaby komputer
by ją uciągnąć, czekała na półce prawie pół roku, ale nie żałuję), a w sierpniu kupię
dobre słuchawki, chyba, że zdążą z konwersją Burnout Paradise:P


U mnie było trochę inaczej. Dokładnie kupiłem NWN2 1 czerwca (prezent na dzień dziecka sobie zrobiłem heh) 2007r. I chociaż PC miałem który by tą grę pociągnął (na medium spokojnie) grać w nią zacząłem na początku kwietnia tego roku. Ale to jeszcze nie koniec, gdy byłem już w połowie gry to zacząłem grać od nowa heh, zakupiłem dodatek BotM. I teraz aktualnie gram w NWN2, niedługo dojdę do momentu w którym skończyłem heh.
Również identyczną sytuacje mam z Wiedźminem. Grę kupiłem jakoś pod koniec listopada i zainstalowałem ją tylko raz, aby na szybkiego przetestować. Do tej pory leży i czeka jak się za nią wezmę heh, ale najpierw NWN2 + BotM.
Są to jak dla mnie dwie najlepsze gry i do ich przejścia potrzebuje "spokoju", a jak tu grać jak się do szkoły chodzi i jeszcze jakieś inne głupoty wyskaczą heh. Dlatego specjalnie na te dwie gry przeznaczę wakacje. I chociaż w NWN2 już zacząłem grać w maju, no to prawie jak wakacje heh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Która gra z serii need for speed jest najlepsza (oprócz pro street), bo zastanawiałem się nad Underground albo Underground 2. Nie wiem, która jest lepsza, która daje większe możliwości ulepszania itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2008 o 15:25, 1096 napisał:

Która gra z serii need for speed jest najlepsza (oprócz pro street), bo zastanawiałem
się nad Underground albo Underground 2. Nie wiem, która jest lepsza, która daje większe
możliwości ulepszania itp.

Underground 2, miasto, luz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2008 o 15:25, 1096 napisał:

Która gra z serii need for speed jest najlepsza (oprócz pro street), bo zastanawiałem się nad Underground albo
Underground 2. Nie wiem, która jest lepsza, która daje większe możliwości ulepszania itp.

Mi osobiście, bardziej podobał się Underground 2 i to właśnie w nim są większe możliwości tuningu samochodów - w szczególności pod względem wyglądu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2008 o 15:25, 1096 napisał:

Która gra z serii need for speed jest najlepsza (oprócz pro street), bo zastanawiałem
się nad Underground albo Underground 2. Nie wiem, która jest lepsza, która daje większe
możliwości ulepszania itp.

Wg. mnie bierz Most Wanted (Bo była najlepsza dla mnie), jeżeli chcesz różne upgrade aut to bierz Undergrounda 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2008 o 15:00, balduran2 napisał:

> Co kupic CoD 4 czy Mass Effect?
CoD4 ma strasznie krótki (4 godziny) tryb single player, więc jeśli nie interesuje Cię
gra po sieci to nie warto kupować tej gry.

Fakt, gra to bardzo krótka, ale bardzo intensywna i moim zdaniem to najlepszy single player wśród fpsów w historii. Wydaje mnie się też że przeciętny gracz nie przejdzie za pierwszym podejściem singla w CoD4 w ciągu czterech godzin. Sześć jest chyba bliższe prawdy, a nie można zapomnieć jeszcze o regulowanym stopniu trudności. Co prawda to tylko półśrodek, ale zawsze coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2008 o 14:59, Kirabax napisał:

> Lubisz rpg? To Mass Effect. Jeśli lubisz bardziej akcję to CoD. Proste?
No, w tym rzecz ze lubie i to i to, a dwoch gier na raz kupic nie moge(wola starych,
co poradzisz)

To Mass Effect. BioWare-gwarancja jakości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jakiego rpg polecacie na dosc leciwygo kompa (2500. 512 mb , radek 9550) wszystko oprócz Baldura, diablo, KOTORA, Fable i morrowinda bo posiadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2008 o 20:07, Sirmaggus napisał:

A jakiego rpg polecacie na dosc leciwygo kompa (2500. 512 mb , radek 9550) wszystko oprócz
Baldura, diablo, KOTORA, Fable i morrowinda bo posiadam.

Icewind Dale jesli nie grales, jest jeszcze kilka dobrych rpg, moze inni forumowicze ci pomoga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Multi, jak zwykle, oczywiscie mnie interesuje, tak samo jak single. Po zagraniu w demko, i obejrzeniu trailerow i gameplayow na youtube dochodze do wniosku ze kupie..
tamtamdaratarataam
CoD4(na gwiazdke)
Mass Effect na koniec roku :D
Za moje oceny to (pytalem sie) rodzice mi nawet ja postawia :D
Dzieki chlopaki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2008 o 20:07, Sirmaggus napisał:

A jakiego rpg polecacie na dosc leciwygo kompa (2500. 512 mb , radek 9550) wszystko oprócz
Baldura, diablo, KOTORA, Fable i morrowinda bo posiadam.


Co prawda nie jest to typowy RPG ale połączenie RPGa z FPSem, do tego bardzo, bardzo dobre, klimatyczne i po prostu genialne. xD A zwie się Deus Ex - jak jeszcze nie grałeś to zagraj koniecznie. Naprawdę polecam. A pójdzie spokojnie. Ja grałem na Athlonie 1.6 GHz / 256 MB RAM / GF 2 64 MB. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powinien nawet dość spokojnie uciągnąć Obliviona no i oczywiście jak najbardziej polecam ci serię Gothic!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2008 o 20:07, Sirmaggus napisał:

A jakiego rpg polecacie na dosc leciwygo kompa (2500. 512 mb , radek 9550) wszystko oprócz
Baldura, diablo, KOTORA, Fable i morrowinda bo posiadam.

Divine Divinity - naprawdę polecam bo moim zdaniem to jedna z najlepszych gier w swoim gatunku, i bardzo niedoceniona. To takie trochę diablo, ale zdecydowanie bogatsze, mnóstwo naprawdę ciekawych zadań, ciekawa fabuła, klimatyczna grafika i spora interakcja. Nie wiem czy gdzieś ją jeszcze można dostać, ale...
http://golink.eu/screeny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się