Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Dnia 10.02.2008 o 21:51, PolishWerewolf napisał:

W momencie wejścia w życie ponownie patcha 1.1... Obecnie Bazyl jest całkowicie nieopłacalny
:/


Są opłacalne bazyle- jak gra się qs bazyle to mus, bo robią z bazy wroga.. ee mus xD
Również na standardzie czasami się opłaca, szczególnie gdy gra się przeciąga, a gramy przeciw orkom, czy innej licznej rasie. Na 1v1 nie wiem, bo nie gram ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2008 o 22:22, Budo napisał:

Są opłacalne bazyle- jak gra się qs bazyle to mus, bo robią z bazy wroga.. ee mus xD

QS... Toż to nie gra ;P

Dnia 10.02.2008 o 22:22, Budo napisał:

Również na standardzie czasami się opłaca (...)

Podczas przeciągającej się gry - tak. Podczas innej - nie. W 1 na 1 nie ma żadnego powodu, żeby go budować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2008 o 22:25, PolishWerewolf napisał:

Podczas przeciągającej się gry - tak. Podczas innej - nie. W 1 na 1 nie ma żadnego powodu,
żeby go budować.


No możliwe. Niestety, bazyla to kulturysta nożem rozkroi, w WA to chociaż one szybkie były, można było uciekać i mikrowac, a teraz lipa. Wojna pozycyjna, heavy weapons teamy, wieżyczki, psykerzy i strzelamy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm...bazyl?? Co to


P.S: Budo sorka że pisałem nie na temat i złamałem przepis. Jeżeli byś mógł to proszę przywróć mi stan przodownika(o ile da sie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2008 o 22:29, Maciek2194 napisał:

Hmmm...bazyl?? Co to


Basilisk, artyleria IG

Dnia 10.02.2008 o 22:29, Maciek2194 napisał:

P.S: Budo sorka że pisałem nie na temat i złamałem przepis. Jeżeli byś mógł to proszę
przywróć mi stan przodownika(o ile da sie)


Nie da się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe ja lubię bazyla a zwłaszcza te jego pociski co kosztują po 200...bo jak rypnie to nic nie zostaje...ja pamiętam jak szturmowałem to najpierw wszystkie listening post rozwaliłem a potem tak dla pewności jeszcze przeorałem ziemie przed bazą wroga...nikt nie przeżył...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Problem w tym, że w normalnej grze na std najczęściej szkoda forsy na te pociski :/
No, ale jak akurat zbywa zasobów to można czasem pierdyknąć na wiwat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2008 o 22:28, Budo napisał:

No możliwe. Niestety, bazyla to kulturysta nożem rozkroi, w WA to chociaż one szybkie
były, można było uciekać i mikrowac, a teraz lipa. Wojna pozycyjna, heavy weapons teamy,
wieżyczki, psykerzy i strzelamy ;]

Generalnie IG zawsze było ciężko obronić Basiliski z powodu znikomej ilości jednostek dobrych w cc. Tym gorzej im w DC, gdzie mogą mieć tylko jedną drużynę ogrynów. Jeśli przeciwnik mocno stawia na cc i jest w stanie związać ich szybko walką wręcz to nawet heavy weapons teamy niewiele pomogą. No, ostatecznie wieżyczki, o ile przeciwnik nie zareaguje w porę przed ich ukończeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Basiliski byłyby dobre tylko w walce pozycyjnej gdyby była w kampanii taka mapa jak w podstawowym DoWie no wiecie rów przez całą długość planszy i gdyby celem było tylko bronienie a nie atak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kupiłem sobie antologie Warhammera 40k w platynowej kolekcji. Pograłem godzinke, i muszę powiedzieć, że gra ...... jest świetna, po prostu boski RTS xD Już wiem co mi zastąpi Warcrafta III, mam całe ferie na przejście kampanii, a potem popróbuje na sieci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Powodzenia, pamiętaj o spatchowaniu dark crusade do wersji 1.2 (o ile nie jest spatchowana- łata do pobrania z gram.pl).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Budo, tylko szkoda ze wersja zpatchowana jest trudniejsza...bo w wersji podstawowej mogłem spamować oddziałami doborowych wojowników ognia a tak to mogę mieć tylko jeden oddział to samo tyczy się Krootox''ów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2008 o 14:04, askorti napisał:

Budo, tylko szkoda ze wersja zpatchowana jest trudniejsza...


Nie trudniejsza tylko bardziej zbalansowana. I zmusza grających Tau/Necem do nieco większego używania mózgu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chaosem już umiem grać w podstawkę. Kosmicznymi marines średnio. A orkami jakoś mi nie idzie. Jednostki padają jak muchy, już nie wspomnę jak wróg zacznie zrobi korsarze landa i terminatory. Da się coś zrobić, żeby jednostki były lepsze? I jakich używać? Druga sprawa to pojazdy. Robić coś prócz rzeziblach i słonia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2008 o 02:05, ChrisBgnr napisał:

Kapitan Bomba ponownie uderzył dostarczając kilka ciekawych scenek godnych uwiecznienia^^


Co to jest na pierwszy screenie ?? Przez ramię sobie ją przewiesił :D Zabiera na tortury :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2008 o 02:05, ChrisBgnr napisał:

Kapitan Bomba ponownie uderzył dostarczając kilka ciekawych scenek godnych uwiecznienia^^


Panowie z Łupem rządzą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: czy jak instaluję DC na podstawkę + WA, to mam to zrobić w oddzielnym folderze czy też do tego samego folderu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GAH!!!KTO WYMYŚLIŁ FAST TECH CHAOSU???!!!I KTO POZWOLIŁ CRONOM SPAMOWAĆ FO???!!!ZABIĆ GO!!!


Przemyślenia po dzisiejszych grach


I jeszcze jedno...Orkowie są fajni bez FSS^^ będę grał nimi bez tego szajstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować