Zaloguj się, aby obserwować  
Illidan_Shando

Nowa matura ;/

5431 postów w tym temacie

Dnia 22.06.2011 o 12:34, Axuwax napisał:

Jakie trzeba mieć dokumenty przy sobie kiedy składasz podanie na uczelnie, na kierunek
?
-dyplom z liceum
-Jakies tam papiery medyczne
-Swiadectwo zdania matury

Coś jeszcze ?

Dyplom z liceum nie jest wymagany - jedynie świadectwo maturalne. Papierów medycznych też nie chcą. Potrzebujesz natomiast zdjęć (u mnie sztuk 3) do legitymacji, indeksu i trzecie dla uczelni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yh. No coż, poszło lepiej, niż się spodziewałem. Myślałem, że z polskiego rozszerzonego nie bedzie więcej niż 60, a tu 80 tak, jak chciałem. Co dziwne, poszło mi tu lepiej niż z podstawy, z której miałem 70%. Angielski 71%, podstawa, matma, niestety, spierpień (24%, god damn.) ;<. Do tego historia 56% i wos- 50, się poprawi za rok. Teraz tylko matmę poprawić, bo szkoda całkiem niezle zaliczonego egzaminu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2011 o 00:25, DazZy napisał:

Yep, niestety. Szykuje się lipiec kucia.


Wow, masz moje współczucie, wielkie. Ja się dowiem dopiero za 12 godzin, dammit, ale nawet nie dopuszczam do siebie myśli o niezdaniu... Hmm, to jest naprawdę słaby wynik. Czemu tak? Olałeś naukę czy po prostu matura cię zaskoczyła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, po częsci to i to, jak sądzę. No, w sumie już po egzaminie pogodziłem się z wizją spierpniowej poprawy. Studia pewnie za rok, bo na dzienne dziennikarstwo raczej nie będzie drugiego poboru- to jest najgorsze, bo do sierpnia zamierzam się naprawdę przyłożyć i pokonać moje nemezis ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warszawski, lub wrocławski, w zależności, gdzie by mnie wzieli. Zamierzałem też aplikowac na UJ, ale tam ten... pewnie by nie wyszło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie martw się. Ja po maturze też zrewidowałem kilka planów, ale ten główny plan A pozostał na szczęście niezmieniony, bo tam się dostanę na pewno, jakiś kataklizm by się musiał stać, żeby się nie udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na OKE Poznań wyniki dopiero o 15. Pfff, zdążę się dowiedzieć o wynikach w szkole.

Swoją drogą - to tylko u nas dyrekcja tak wymyśla, czy wszędzie odbywa się spotkanie na auli i później z nauczycielami w salach, gdzie dopiero świadectwa są przekazywane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2011 o 00:46, LESZ3u napisał:

Swoją drogą - to tylko u nas dyrekcja tak wymyśla, czy wszędzie odbywa się spotkanie
na auli i później z nauczycielami w salach, gdzie dopiero świadectwa są przekazywane?


Zależy od szkoły. Wiem, że takie istnieją w gda, ale jak jest u mnie - dowiem się jutro. ^^
Btw fajnie mają Ci, którzy już mieli dostęp do wyników, nie chce mi się czekać:<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2011 o 00:46, LESZ3u napisał:

Na OKE Poznań wyniki dopiero o 15. Pfff, zdążę się dowiedzieć o wynikach w szkole.

Swoją drogą - to tylko u nas dyrekcja tak wymyśla, czy wszędzie odbywa się spotkanie
na auli i później z nauczycielami w salach, gdzie dopiero świadectwa są przekazywane?


Nie, ja też mam się zameldować na określoną godzinę. Ale przynajmniej OKE Łódź już ma wyniki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak w tym roku bedzie z wynikami, ale w tamtym czekalem chyba do 6 rano i nie moglem sie zalogowac, a jak jakims cudem zaskoczylo, to widzialem jedynie pusta strone. ;P

Takze najlepiej bedzie sie wyspac i rano pojsc do szkoly, chociaz wiem, ze w takim momencie kazdy chcialby zeby jak najszybciej bylo juz po wszystkim. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdałem!!! Fizyka 12% haha, ale na nic więcej nie liczyłem szczerze mówiąc. Reszta zdana elegancko (elegancko dla mnie, wielu by się z takich wyników nie ucieszyło :) ) i myślę, że problemów z dostaniem się na "wypatrzony" kierunek nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też sprawdziłem i jestem pozytywnie zaskoczony... większość wyników miałem wyżej niż się spodziewałem... matematyka na 36% ale co tam... ważne że reszta jest wysoko.

Dwa punkty zabrakło do 100% z podstawy angola... nie mieli z czego mi odjąć XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2011 o 00:36, DazZy napisał:

Warszawski, lub wrocławski, w zależności, gdzie by mnie wzieli. Zamierzałem też aplikowac
na UJ, ale tam ten... pewnie by nie wyszło :P

Jestem na dziennikarstwie i tylko na UJ mnie chcieli. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam wyniki matury. Najlepiej mi poszedł angielski, który mnie najmniej obchodzi, patrząc na wybór kierunku (chcę iść na prawo). WOS i historia średnio, ale chyba i tak powyżej przeciętnej.

Polski: 77% / 68 %
Matematyka: 66 %
Angielski: 99% / 84%
Historia: 62 %
WOS: 56 %

Polski ustny: 100%
Angielski ustny: 95% / 90 %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować