Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Czy ktoś jeszcze słucha Metalu?

26455 postów w tym temacie

Dnia 05.12.2007 o 17:29, Vuko Drakkainen napisał:

Czy ktoś słuchał płyty Obituary "Frozen In Time" fajna ??

tak, solidny material. Bez zaskoczen ale Obituary w dobrej formie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie no kupować to jej nie bede :) nie mam kasy narazie a pozatym zazwyczaj oryginałów nie kupuje. Ostatnio dostałem Cause of Death i jest swietnie.. wystarczy jak na ten czas później sie zobaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2007 o 19:33, Szperacz Robson napisał:

Znacie może jakiś sklep internetowy, gdzie można tanio kupić płyty?


www.merlin.pl - ja zawsze jak oryginały to tu
www.rockmetalshop.pl - wchodzisz w muzyke i tam są płyty.
www.allegro.pl ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2007 o 19:33, Szperacz Robson napisał:

Znacie może jakiś sklep internetowy, gdzie można tanio kupić płyty?


Chyba najlepszym wyborem jest Allegro.pl oraz Merlin :) Chociaż szczerze powiedziawszy, najlepiej będzie, jak rozejrzysz się po mieście :) Znajdziesz wiele płyt, nierzadko po duuużych zniżkach :)
Możesz również popatrzeć tutaj, lecz nie wiem czy coś ciekawego znajdziesz :)
http://www.tanieplyty.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2007 o 19:41, Azreix napisał:


Rzeczywiście, wchodzi w ucho i nie chce wyjść :D Ale i tak pozostanę przy Nightwishu i Iron Maiden, z małymi przerwami na jakieś kapelki rockowe i In Flames :)
http://www.youtube.com/watch?v=V_bSG6H_DyA - In Flames " My Sweet Shadow ", dzięki Panki, dawny przyjacielu, za pokazanie mi tej piosenki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2007 o 19:33, Szperacz Robson napisał:

Znacie może jakiś sklep internetowy, gdzie można tanio kupić płyty?

Lawl, nie słuchaj się innych. Sam Eld polecił mi http://www.blackcomp.pl/index.php. Pełno nigdzie nie dostępnych szwedzkich perełek. Może i na allegro jest tanio, ale tam często nic nie ma, nawet Hatesphere nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2007 o 20:12, Azreix napisał:

No, sporo tam mają płyt. Ale nie wiesz może, czy tam się kupuje za pobraniem czy przelew?

Za pobraniem. Wiem, bo kupiłem Opeth (i znalazłem taniej na allegro... zawsze szukajcie w kilku sklepach i dopiero wtedy kupujcie!).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2007 o 21:11, Sith66 napisał:

Wale, kupuje na Melinie. Zawsze taniej niż w Empiku a i tak więcej produktów.

Na melinie to się nie powiem co kupuje... :P

Dnia 05.12.2007 o 21:11, Sith66 napisał:

Jedzie kto na Behemoth do Warszawy??(znowu!)

Kiedy?! A, 7 stycznia. Może mi się uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja z metalu lubię (/kocham) posłuchać MoonSpella, szczególnie jego płytki "Wolfheart'''', która wydaje mi się jedną z najlepszych płyt, jakie słyszałem (a sporo tego było, sporo). Szczególnie "Alma Mater'''' wgniata w ziemię. Wiem, płytka ma swoje lata, choć i to staruszków się nie zalicza.
Następnie lubię posłuchać coś ze Skandynawii (thx CyberPanki za zarażenie mnie tą chorobą zwaną melodic death metalem) - In Flames i Children of Bodom. Ponadto upodobałem sobie Roba Zombie, a szczególnie "Hellbilly Deluxe'''' ;) Oprócz tego Metallica, Megadeth, Sepultura i sporadycznie jakieś fajne kawałki innych [fajnych] zespołów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2007 o 23:12, kulfonito napisał:

Słyszał ktoś może o projekcie Avantasia? :)


oczywiscie projekt wokalisty edguya bardzo dobry :) szcegolnie gdy na swoich albumach zaprasza gosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2007 o 23:10, Retho napisał:

Ja z metalu lubię (/kocham) posłuchać MoonSpella, szczególnie jego płytki "Wolfheart'''', która
wydaje mi się jedną z najlepszych płyt, jakie słyszałem (a sporo tego było, sporo). Szczególnie
"Alma Mater'''' wgniata w ziemię. Wiem, płytka ma swoje lata, choć i to staruszków się nie
zalicza.
Następnie lubię posłuchać coś ze Skandynawii (thx CyberPanki za zarażenie mnie tą chorobą zwaną
melodic death metalem) - In Flames i Children of Bodom. Ponadto upodobałem sobie Roba Zombie,
a szczególnie "Hellbilly Deluxe'''' ;) Oprócz tego Metallica, Megadeth, Sepultura i sporadycznie
jakieś fajne kawałki innych [fajnych] zespołów.


Niezłej muzyki słuchasz trzeba przyznać jednak żadnego zespołu z tych co napisałeś nie lubie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2007 o 23:16, hammerfall87 napisał:

> Słyszał ktoś może o projekcie Avantasia? :)

oczywiscie projekt wokalisty edguya bardzo dobry :) szcegolnie gdy na swoich albumach zaprasza
gosci :)


A w 2008 ma wyjść nowa płyta :) A właściwie jedna podzielona na 2 części :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2007 o 23:10, Retho napisał:

Ja z metalu lubię (/kocham) posłuchać MoonSpella, szczególnie jego płytki "Wolfheart'''', która
wydaje mi się jedną z najlepszych płyt, jakie słyszałem (a sporo tego było, sporo). Szczególnie
"Alma Mater'''' wgniata w ziemię. Wiem, płytka ma swoje lata, choć i to staruszków się nie
zalicza.


Prawda :) Kiedyś w opisie na X-Fire miałeś zawsze jedno i to samo " MoonSpell - Alma Mater ". Nie będę parafrazował tutaj Twoich wypowiedzi dotyczących tej piosenki, gdyż większość pozapominałem :P

Dnia 05.12.2007 o 23:10, Retho napisał:

Następnie lubię posłuchać coś ze Skandynawii (thx CyberPanki za zarażenie mnie tą chorobą zwaną
melodic death metalem) - In Flames i Children of Bodom. Ponadto upodobałem sobie Roba Zombie,
a szczególnie "Hellbilly Deluxe'''' ;) Oprócz tego Metallica, Megadeth, Sepultura i sporadycznie
jakieś fajne kawałki innych [fajnych] zespołów.


A jakie są te inne fajne zespoły ? :) Mam nadzieję, że Iron Maiden i Nirvana ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować