Zaloguj się, aby obserwować  
Remember_The_Name

GOTHIC 3 - Temat Ogólny

3482 postów w tym temacie

Dnia 10.12.2006 o 00:42, Grigor4 napisał:

Wie ktoś jakim paladyna trzeba dac te puchary błogosławione ??? dałem już 11 i nie wiem, któremu
mam dac 12. PRoszę o pomoc


Z tego co wiem to nie ma 12 paladyna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2006 o 00:49, piero92 napisał:

Z tego co wiem to nie ma 12 paladyna :(


Ale sam możesz zostać Paladynem co nie? Tzn. Zdobyć takową umiejetność;) Więc jeden pucharek dla ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2006 o 12:20, Stwór napisał:

> Z tego co wiem to nie ma 12 paladyna :(

Ale sam możesz zostać Paladynem co nie? Tzn. Zdobyć takową umiejetność;) Więc jeden pucharek
dla ciebie:)


Więc aby przejść to zadanie muszę się nauczyć umiejętności paladyn ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem z konsolą. Przeszedłem grę dwa razy to jest czas na zabawe z kodami.
Tylko że konsola jest przeźroczysta i nic nie widać (kody działają),pPrzez co nie moge edytować
umiejętności. Wie ktoś czym może być to spowodowane??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2006 o 12:52, otc napisał:

Ja mam problem z konsolą. Przeszedłem grę dwa razy to jest czas na zabawe z kodami.
Tylko że konsola jest przeźroczysta i nic nie widać (kody działają),pPrzez co nie moge edytować

umiejętności. Wie ktoś czym może być to spowodowane??

Opisz bardziej twój problem z konsolą to może ci pomoge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2006 o 12:52, otc napisał:

Ja mam problem z konsolą. Przeszedłem grę dwa razy to jest czas na zabawe z kodami.
Tylko że konsola jest przeźroczysta i nic nie widać (kody działają)


Zrób tak: w katalogu z grą w folderze Data stwórz katalog o nazwie _compiledImage i nastepnie w utworzonym katalogu stwórz kolejny folder o nazwie _Intern wtedy konsola powinna być czytelna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam małe pytanko...;]
Jestem aktualnie w Bakaresh i mam oto taką misję - "Trzy szkatuły", którą zleca Aldo... Gdzie mam znaleźć te trzy szkatuły?
I czy w świątyni, w komnacie ze skarbami, w dwóch skrzyniach z arcy trudnym zamkiem znajduję się coś cennego...? Nie pytam co, bo wiem że przydział ten jest inny za każdym razem...;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2006 o 14:27, kuko7 napisał:

Mam małe pytanko...;]
Jestem aktualnie w Bakaresh i mam oto taką misję - "Trzy szkatuły", którą zleca Aldo... Gdzie
mam znaleźć te trzy szkatuły?


jedna jest na schodach, przy ruinach, druga jest w "zagłębieniu" pomiędzy ścianami tam gdzie jest stado szakali a trzecia gdzieś w ruinach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2006 o 14:32, Bambadil napisał:

jedna jest na schodach, przy ruinach, druga jest w "zagłębieniu" pomiędzy ścianami tam gdzie
jest stado szakali a trzecia gdzieś w ruinach:)

Chodzi Ci o to stado szakali przy ruinach? Tam gdzie były lwy...;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem, że nie moge zakończyć questa z hełmem Ejnara, bo tego Rathgara, który zleca ten quest zagryzły lodowe wilki. Próbowałem w konsoli wpisywać spawn rathgar, ale to nic nie daje. Prosze o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2006 o 15:40, knopfler napisał:

Mam taki problem, że nie moge zakończyć questa z hełmem Ejnara, bo tego Rathgara, który zleca
ten quest zagryzły lodowe wilki. Próbowałem w konsoli wpisywać spawn rathgar, ale to nic nie
daje. Prosze o pomoc.


najlepszym sposobem jest wczytanie sejwa

a pozatym ta misja daje doświadczenie tylko chyna ;) a hełm Rajnara i tak ci da w prezencie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie spodziewałem się że końcówka będzie taka słabiutka. Myślałem że będzie to trochę bardziej zagmatwane a tu trzeba tylko Kontynent zwolnic od orków. Miałem nadzieję że będziemy walczyć z samym Beliarem lub też Innosem i tu nic. Ale cóż zaczynam przechodzić kolejny raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2006 o 18:36, Kocis1524 napisał:

Nie spodziewałem się że końcówka będzie taka słabiutka. /.../

Mnie koniec Gothica także rozczarował. To już nie ta sama epicka historia, co kiedyś. Wydaje mi się, że twórcy zgubili po drodze to "coś", co było głównym elementem serii. Mamy dobrą grafikę, wielki świat, multum misji, ale tak naprawdę nie mamy jasno określonego wątku głównego. Wygląda to tak, jakby twórcom po prostu skończyły się pomysły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2006 o 18:41, Bumber napisał:

> Nie spodziewałem się że końcówka będzie taka słabiutka. /.../
Mnie koniec Gothica także rozczarował. To już nie ta sama epicka historia, co kiedyś. Wydaje
mi się, że twórcy zgubili po drodze to "coś", co było głównym elementem serii. Mamy dobrą grafikę,
wielki świat, multum misji, ale tak naprawdę nie mamy jasno określonego wątku głównego. Wygląda
to tak, jakby twórcom po prostu skończyły się pomysły...


Mnie także koniec gothica 3 nie zaskoczył zbytnio nie postarali się zbytnio. Może to nadzieja ślepca ale wydaje mi się że może coś dodadzą w dodatku ale to tylko moje przypuszczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować