Zaloguj się, aby obserwować  
Remember_The_Name

GOTHIC 3 - Temat Ogólny

3482 postów w tym temacie

Kiepsko wygląda ta gra, nie wiem czy to jest tylko u mnie, ale niesłychać jak wyjmuje się broń ani odgłosów walki mieczem, niesłychać żadnego tupnięcia przy zeskoku ze schodów czy malego wzniesienia. Muzyka jest fatalna, jak bym chciał posłuchać orkiestry symfonicznej to kupiłbym sobie płyte. Na WP ktoś już zrecenzował tą gre jako super wypas, ale niepodpisał się pod tym, ani niepokazał swojego wizerunku. Nie dziwię się, po wypisaniu takich bzdur też bym się nieujawniał. CDProjekt też nawalił poraz pierwszy. zawsze ceniłem ta firmę za jakość spolszczeń, ale teraz mam wrażenie, że wzięli najtańszych aktorów i odwalili chałturę - miało być po polsku i jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 18:17, ryciu6 napisał:

/.../ 1- Ludzie mam Problem jestem w Mora Sul /.../

Najlepszym sposobem jest chyba wyprowadzenie go poza miasto, ewentualnie udanie się z nim (czyli Kirkem) na obrzeża Mora Sul i dopiero tam wykonanie egzekucji. Problem polega na tym, że nie może Cię on uderzyć mieczem, gdyż wtedy całe miasto będzie przeciwko Tobie. Gdy zabijesz najemnika tak, żeby nikt tego nie widział, zabierz mu klucz i po kłopocie...

Dnia 08.12.2006 o 18:17, ryciu6 napisał:

2- Jak zdobęde ostatni klucz to mam pujść do Kalesha a on chyba jest orkiem a orki sie na mnie
rzucają to jak i odniego mam zabrać 5 kllucz ??

Jeśli się na Ciebie rzuci, to go zabij, a potem zabierz mu klucz. Proste.

Dnia 08.12.2006 o 18:17, ryciu6 napisał:

3-jak zdobęde korone adanosa /.../

Naprawde nieistotne jest, w jaki sposób dostaniesz się do świątyni. Z przedstawionego przez Ciebie opisu wynika, że atakują Cię wszyscy orkowie. Więc wybij zielonoskórych dookoła świątyni i po kłopocie.
Natomiast sprawa Ishtar przedstawia się następująco: jezeli nie będziesz miał 75% reputacjiu Asasynów, to pokojowo tam nie wejdziesz. Więc jeśli odbijasz miasta, czyli opowiadasz się za Koczownikami, to do Ishtar będziesz mógł wejść tylko siłą. A ta przeprawa do łatwych nie należy...
Radzę zajrzeć do poradnika i trochę poczytać... Tam wszystko jest. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 18:17, ryciu6 napisał:

1- Ludzie mam Problem jestem w Mora Sul i chce zdobyć 3 klucz do świątyni lecz Kirk ten od
którego mam zdobyć właśnie klucz lecz on jest odrazu nastawiony na mnie wrogo i chce mnie atakować
chyba jest najemnikiem orków jak zabrać mu klucz tak żeby całe miasto sie na mnie nie rzuciło
jak sie do niego zbliże to odrazu mnie atakuje co zrobić może jest kod na ten klucz prosze
o pomoc !!


po prostu go zabij, albo zrób tak żeby cię gonił wyprowadź poza miasto i obal go (nie zabijaj tylko zrób tak żeby leżał na ziemi) i zabierz mu klucz:)

Dnia 08.12.2006 o 18:17, ryciu6 napisał:

2- Jak zdobęde ostatni klucz to mam pujść do Kalesha a on chyba jest orkiem a orki sie na mnie
rzucają to jak i odniego mam zabrać 5 kllucz ??


zabij go (i tak by Cię zaatakował - mówi, że nie współpracuje z morrami)

Dnia 08.12.2006 o 18:17, ryciu6 napisał:

3-jak zdobęde korone adanosa i ci wszyscy spod świątyni zaczną mnie atakować tak pisze w poradniku
to czy będe mógł dalej wejść do ISHTAR czy tam też będą mnie wszyscy atakować jak oswobodze
mora sul i zdobęde korone adanosa ???


ja mam koronę Adanosa i nikt mnie nie atakuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie znalezc jakis dobry miecz ew. łuk? Jestem zaraz po wyjsciu z Nordmaru. Do tej pory najlepszy miecz jaki mialem to byl miecz nordmarczyka, ale niestety musialem go oddac. Teraz chodzę z mieczem półtoraręcznym i Nimrodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po odbiciu kopalni w Nordmarze zniknął mi Ulgot, nie wiem gdzie się podziewa, czy ktoś może mi powiedzieć czy zmienił on miejsce przesiadywania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 18:40, Bosper napisał:

Po odbiciu kopalni w Nordmarze zniknął mi Ulgot, nie wiem gdzie się podziewa, czy ktoś może
mi powiedzieć czy zmienił on miejsce przesiadywania?

Goyhic ma to do siebie, że często postacie ulegają zaginięciom. :) Otwórz konsolę i wpisz: goto Ulgot. Jeśli nie przeniesie Cię do niego, wczytaj save''a i wpisz: spawn Ulgot. I masz gościa z powrotem. m:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 20:06, Bumber napisał:

> Po odbiciu kopalni w Nordmarze zniknął mi Ulgot, nie wiem gdzie się podziewa, czy ktoś
może
> mi powiedzieć czy zmienił on miejsce przesiadywania?
Goyhic ma to do siebie, że często postacie ulegają zaginięciom. :) Otwórz konsolę i wpisz:
goto Ulgot. Jeśli nie przeniesie Cię do niego, wczytaj save''a i wpisz: spawn Ulgot. I masz
gościa z powrotem. m:)

Jak się otwiera konsole?

Mam też pytanie, gdzie jest biały rozpruwacz??
Czy da się ulepszać pancerz( jak jest to w zdolności ulepszanie pancerza czy nie działa)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 22:55, christyle napisał:

siemka mam talie pytanko
ile daje dodatkowych punktów przy awansie na kolejny pozim umiejętnosc szybka nauka
i czy oplaca mi sie jej uczyc??


Szybka nauka daje nam jeden dodatkowy pkt. nauki na każdy poziom postaci. Wymaga 100 pkt. pradawnej wiedzy, więc jeżeli masz jakieś magiczne zapędy, to nie widzę powodu, żeby nie nauczyć się tej zdolności. Można się jej nauczyć choćby u Sebastiana w Reddock.
Pozdrawiam. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 23:05, christyle napisał:

ale ile daje punktów
zastanawiam sie czy jesli gram wojownikiem to sie tego nie uczyc
i jeszcze jedno dajcie mi jakąs porządną stronke o G3


Ech, przecież podałem - jeden dodatkowy punkt na każdy lvl ;)

Stronka o Gothicu ---> http://www.gothic.phx.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 23:16, christyle napisał:

jesli gram wojownikiem to mi sie oplaca nauczyc 100 prastarej magii i szybkiej nauki


Cóż, to zależy... Z jednej strony można mozolnie zbierać wszystkie księgi i czytać pulpity z pradawną wiedzą (bo ładowanie punktów nauki w tę zdolność przy grze wojownikiem mija się z celem), ale oznacza to, że osiągnie się ową zdolność dopiero przy wyższych poziomach, więc przyrost bonusowych punktów, będzie stosunkowo nieduży.
Wybór jest naturalnie Twój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować