Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Dragon Age

10699 postów w tym temacie

Póki co poznałem historie ludzkiego szlachcica, maga, dzikiego elfa i krasnoludzkiego szlachcica. W każdej było trochę walk więc podstawowe umiejętności przetestujesz i niestety tylko tyle (w przypadku każdej klasy a już zwłaszcza maga postać pokazuje co potrafi dopiero po zdobyciu co najmniej kilku poziomów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nie możesz w jednym bądź w drugim zmienić e-maila?

@Dulak: jest walka jak najbardziej, będziesz w stanie się przynajmniej w podstawach zorientować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie:

Spoiler

Jestem w mieście krasnoludów i mam poprzeć jednego z kandydatów. I w sumie nie wiem którego. Czyje zadania są ciekawsze, który z nich ma lepsze argumenty za tym by zasiąść na tronie i którego najlepiej wybrać

? Myślę o tym i nie mogę się zdecydować. :P

EDIT: Gdzie mogę pobrać dwa elementy, które dostałem w pudełku z grą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, jak rozwijać swojego maga( 4lv), opanowałem dwie umiejętności błyskawic, jedną ogólną, wysysania życia i tarczę ochronną; i czy specjalizacje wiążą się z wybranymi zdolnościami? Doradźcie coś ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2009 o 19:44, darth_16 napisał:

? Myślę o tym i nie mogę się zdecydować. :P

Harrowmont - dla postaci dobrych, nie wywodzi się z królewskiej rodziny lecz jest postacią pozytywną i nie skorumpowaną, oraz niezdolną do przestępstwa by przejąc władzę
Bhalen (czy tam Bhelen) - rodowity książe którego racja opiera się na więzach krwi z dawnym królem, nie ma nic przeciwko nie do końca popularnym sposobom jeśli osiągnie dzięki temu zamierzony cel - bardziej negatywna postać

Dnia 26.12.2009 o 19:44, darth_16 napisał:

EDIT: Gdzie mogę pobrać dwa elementy, które dostałem w pudełku z grą?

Rejestrujesz się na anglojęzycznym bioworld, wpisujesz tam cd-key gry i klucze do DLC, po czym logujesz się kontem bioworld w grze i automatycznie pobierane są DLC po wejściu w "zawartość dodatkową"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2009 o 19:54, Woo-Cash napisał:

Nie wiem, jak rozwijać swojego maga( 4lv), opanowałem dwie umiejętności błyskawic, jedną
ogólną, wysysania życia i tarczę ochronną; i czy specjalizacje wiążą się z wybranymi
zdolnościami? Doradźcie coś ;P


Osobiście przy grze magiem na początku odblokowywałem magię mrozu (dobry DMG + zamrożenie) przynajmniej do 2 umiejętności + ogień przynajmniej do 3 umiejętności + umiejetności specjalizacji + reszta z żywiołów i taka kombinacja się sprawdzała.

edit : nie, specjalizacje dają po prostu osobne drzewko z dodatkowymi 4 umiejętnościami - w sumie możesz mieć 2 specjalizacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2009 o 19:01, dulak napisał:

Zacząć łotrem czy magiem? Woj w moim przypadku odpada.

dobre pytanie ;p i ciężki wybór ale na start wybierz maga ;) bo w czasie gry bedzie Ciebie ciagnąc do tego żeby rzucac czary robic ostry bałagan na polu bitwy ;) Wiec MAG ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym jeszcze Ci polecił Entropie, a dokładnie drzewko ze Snem ;-) chyba nie muszę tłumaczyć Sen+ Groza ^^ i Koszmar. (odradzam drzewko z błyskawicami)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2009 o 22:12, RedSqll napisał:

Ja bym jeszcze Ci polecił Entropie, a dokładnie drzewko ze Snem ;-) chyba nie muszę tłumaczyć
Sen+ Groza ^^ i Koszmar. (odradzam drzewko z błyskawicami)


Odradzasz mi najsilniejsze drzewko z żywiołów ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2009 o 11:01, dulak napisał:

Hm.. ale przecież morigan będzie wiec mag zawsze w teamie się znajdzie


Maginie dostępnę jako npc mają według mnie dwie wady - obie mają już wybrane czary i obie mają humory. W rezultacie nie masz możliwości wypróbowania niektórych drzewek, a dodatkowo, masz szansę zostać bez żadnego maga pod koniec gry -

Spoiler

jeśli zdecydujesz się sprofanować święte prochy i nie zgodzisz się na rytuał Morrigan

. Więc siłą rzeczy w jakiś sposób Cię to ogranicza. Jeśli weźmiesz maga na główną postać możesz olać obie panie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2009 o 12:10, Woo-Cash napisał:

> Sen+ Groza ^^ i Koszmar. (odradzam drzewko z błyskawicami)
Odradzasz mi najsilniejsze drzewko z żywiołów ;D

Silne to ono jest tylko przeciwko drużynie, i to głównie za sprawą wysysania staminy (chociaż teoretycznie z 2 magami można rzucić tyle czarów, że nawet bossowie będą tylko autoatakowi, ale w praktyce tego nie testowałem). Błyskawica zadaje raczej średnie obrażenia i ma czas lotu (Witer Grasp jest lepszy), Stożek Zimna bez problemy rozwala ten od Błyskawic, Blizzard zjada aoe od błyskawic na śniadanie, a Chain Lightning jest zbugowane/słabe, bo jest stałą wartością i spellpower w żaden sposób nie wpływa na jego siłę (pod koniec gry białe moby mają nawet po 300+ hp, więc dużo im nie zrobi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

podczas gry czasami wyskakuje mi błąd "nie wysyłaj", jest to o tyle frustrujące że często nie zdąrzam zapisać i potem musze dosyć sporo przechodzić od nowa, najczęściej błąd wyskakuje kiedy klikam na jakis obiekt, miał ktoś już ten problem? mam windowsa xp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2009 o 11:58, Indrid_Cold napisał:

mam takie pytanie: co macie do wojownika, poza tym ze jest sztampowy??


Ja nic nie mam do wojownika, ale odniosłam wrażenie, że na dłuższą metę jest słabszy od pozostałych klas postaci. Dodatkowo, granie nim zmniejsza ilość dostępnych opcji dialogowych w stosunku do łotrzyka - ciężko rozwinąć perswazję nie osłabiając wojownikowi zdolności bojowych. Nie ma też możliwości opróżnienia części zamkniętych skrzynek - tych na początku i tych z wysokim poziomem trudności w dalszej grze.

Oprócz tego w grze masz do dyspozycji 5 npc - wojowników (wliczając golema) i tylko po dwóch npc magów/ łotrów, przy czym np. łotrów łatwo ominąć i nie mieć ich wcale - jednego można nie znaleźć a drugi często bywa zabijany. Żaden z nich nie jest optymalnym otwieraczem skrzyń i kieszonkowcem. Jedna z dostępnych magiń może nie zostać przyłączona, lub opuścić drużynę jeśli się źle zachowujesz.

Z tego wynika, że wojownik jest najbardziej ograniczającym wyborem. Jeden plus jaki znalazłam, to że dość dobrze radzi sobie w pustce, kiedy jesteśmy uwięzieni przez demona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie skrzynie w dalszej grze może dla nas otworzyć Leliana (nawe jeśli z jakąś nie poradzi sobie od razu to można do niej wrócić po rozwinięciu cech) , wyjątkiem są te w posiadłości Arla Eamona w Denerim ale w nich i tak nie ma nic wartościowego.
Co do Pustki to każda dobrze rozwinięta postać poradzi sobie w niej bez problemów, jedynie specjalizacja Łowcy jest tam dyskryminowana bo nie może on używać swoich zdolności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować