Zaloguj się, aby obserwować  
ShaDoW_The_Dark

The Elder Scrolls V: Skyrim

9509 postów w tym temacie

Dnia 15.12.2011 o 22:47, Esergie napisał:

Tak tylko a propos strzał w kolanie:)

Widzę nie tylko mi podpadły całe stada strażników postrzelonych w kolana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2011 o 06:20, HumanGhost napisał:

Strzelacie strażnikom w kolana? Jesteście złymi ludźmi. ;D

Wszyscy postrzeleni przeze mnie oberwali jak dotąd w głowę ale po wszystkich miastach krążą jacyś iwalidzi narzekający że zostali strażnikami po tym jak ktoś ich postrzelił w kolano (pewnie jarlowie którym brakuje ludzi) XD

Dnia 16.12.2011 o 06:20, HumanGhost napisał:

Jak w Robin Hoodzie Księciu Złodziei ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.12.2011 o 22:13, JayL napisał:

dziennika, zrobiłem parę kroków i znów nie działa. A grałem raptem ze 40 minut! Nie ma
żadnego błędu, komp się nie zawiesza, nic. Po prostu się wyłącza. Ma ktoś podobny prob


Gracz na lapku czy pc?

w każdym razie zmień kompa lub bebechy w kompie:-)
Ja gram na ultra max i nic się nie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2011 o 11:27, Doreczek napisał:

Witam. Można Skyrima odpalić w okienku zamiast full screen''u?


Tak, ta opcja znajduje się w Opcjach lunchera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2011 o 06:32, Karharot napisał:

Wszyscy postrzeleni przeze mnie oberwali jak dotąd w głowę ale po wszystkich miastach
krążą jacyś iwalidzi narzekający że zostali strażnikami po tym jak ktoś ich postrzelił
w kolano (pewnie jarlowie którym brakuje ludzi

Bądź też żebracy, którzy byli podróżnikami- zupełnie jak my, ale strzała w kolanie ich wyeliminowała z profesji.
No ale Garrus to twardziel ))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.12.2011 o 19:17, KrzychW napisał:

grę uruchomić? Czy ktoś jeszcze otrzymuje takie mile komunikaty?
No i szybko, szybko odpowiadajcie, bo Lidia, biedaczka, sama w jaskini już od wczoraj
czeka.

Witam
Czyli wszystko ok u mnie też tak się działo:-) a grać można spokojnie wszystko zapisane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2011 o 18:01, GoToSle3p napisał:

Siemka mam problem otóż gdy gram nie mam wyświetlanych efektów w grze jak np.Sieci Pająków,Ogień
gdy smok nim zieje itd...
Czy da się to naprawić ??


Jaką masz wersję gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy warto chodzić z kompanem? Bo obawiam się, że dłużej będa mi się nabijać skille np zniszczenie itp. Jak to jest? Czy kompan też mi dodaje skille?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2011 o 18:53, Azazell napisał:

Panowie czy warto chodzić z kompanem? Bo obawiam się, że dłużej będa mi się nabijać skille
np zniszczenie itp. Jak to jest? Czy kompan też mi dodaje skille?

Jak dla mnie nie warto, i tak sie zgubi prędzej czy później. Ja mam Lydię jako kompana, a widziałem może ze dwa razy jak walczy bo zawsze gdzieś się gubi albo blokuje...

E: Nawet przed chwilą jak grałem to zginąłem przez pułapkę bo nie miałem jak uciec, Lydia zablokowała jedyne wyjście... -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2011 o 18:01, GoToSle3p napisał:

Siemka mam problem otóż gdy gram nie mam wyświetlanych efektów w grze jak np.Sieci Pająków,Ogień
gdy smok nim zieje itd...


A stery do grafiki masz aktualne? Jeśli nie to jest to pierwsza rzecz którą powinieneś sprawdzić.

Azazell==> Nie warto z nimi chodzić, bo więcej z tym problemów niż korzyści (pchają się pod miecz czy - co gorsza - stają w drzwiach i tym samym uniemożliwiają nam przejście). Także odpuść sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2011 o 18:53, Azazell napisał:

Panowie czy warto chodzić z kompanem? Bo obawiam się, że dłużej będa mi się nabijać skille
np zniszczenie itp. Jak to jest? Czy kompan też mi dodaje skille?


Jeżeli chodzi o skille, to kompani (przez to, że tłuką i zabijają wrogów) odbierają Tobie możliwość nabicia umiejetności - po prostu krócej / rzadziej z niej korzystasz, więc wolniej wzrasta.
Choć czasami silniejszy pomocnik się przydawał (jak grałem magiem), bo zajmował się skupianiem ciosów wrogów na sobie, a ja w tym czasie smażyłem niemilcom tyłki nie niepokojony przez nikogo :)
Antorachy za silne nie są (choć pewnie na wysokich poziomach Przyzywania się to zmienia) i towarzysze się przydawali.

Ale teraz chodzę skradankową łuczniczką i nie mam nikogo, bo by mi tylko przeszkadzali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2011 o 19:03, dave03 napisał:

A stery do grafiki masz aktualne? Jeśli nie to jest to pierwsza rzecz którą powinieneś
sprawdzić.


Stery od grafy aktualne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z questem "Furia czerwone orła czy tam legenda"

Poszedłem i zdobyłem miecz.. następnie w jaskini wsadziłem go i otworzyły się drzwi.. Rozwaliłem bosa. I co dalej? Bo nci a nic nie pisze, żę misja wykonana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować