Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Czy jest jakakolwiek szansa aby gra poszła na karcie graficznej GeForce4 MX 440, czy mogę sobie darować wgrywanie sterowników i poprawek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2007 o 15:48, Nordyk napisał:

Czy jest jakakolwiek szansa aby gra poszła na karcie graficznej GeForce4 MX 440, czy mogę sobie
darować wgrywanie sterowników i poprawek?


bodajże po wgraniu patcha 1.1 działa ale głowy se uciąć nie dam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2007 o 16:10, Nufiko napisał:

bodajże po wgraniu patcha 1.1 działa ale głowy se uciąć nie dam :)


A jeżeli instalowałem 1.4, to te poprzednie się w nim zawierają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie gdzie można znaleźć kody do HV,aby przejść misje i żeby bochater był lepszy,no i żeby jednostek było więcej,prosze o bardzo szybką odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2007 o 16:43, windows00 napisał:

Tak, patch 1.4 zawiera wszystkie wcześniejsze patche.


Czyli nici z grania, a to sobie zrobiłem prezent... a trzeba było dokładniej czytać wymagania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udało się! Odinstalowałem grę i zainstalowałem ponownie razem z patchem 1.4 - zadziałało! Oczywiście gram na minimalnych ustawieniach, a i tak nie chodzi idealnie, ale lepsze to niż oczekiwanie na nową kartę grafiki bez możliwości grania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam problem z Heroes V - gra niemiłosiernie skacze. Dzieje się tak wyłącznie przy skierowaniu kamery pod niskim kątem, oddalonej, na duży obszar mapy - niezależnie, czy jest ona odkryta, czy nie. Gdy zbliżę kamerę, ustawię pionowo, lub przestawię tak, aby ukazywała tylko ''róg'' mapy - gra chodzi bardzo płynnie.

Co ciekawe, gra skacze w opisywanej sytuacji w tym samym stopniu na 1280x960 i wszystkich detalach na full, jak i 640x480 i detalach na minimum...

Co jest grane??

Posiadam polską wersję DVD, spaczowaną do 1.4.
Komp niczego sobie, core duo 1.86, GF 7900 GS, 1 GB ramu. Sterowniki aktualne, podobnie directx.

Zaznaczam, iż problem występuje tylko z Heroes - inne gry śmigają bez zarzutu.

Pozdrawiam,
bulas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nival kiedyś samo przyznało, że pod takim nachyleniem to gra jest tylko po to żeby zrobić fotkę i na żadnym dobrym komputerze(no, chyba że na jakiejś super maszynie za 10,000zł) gra w takiej pozycji kamery nie będzie chodzić płynnie. Poprostu niedoprawcowali tego. Miejmy nadzieję, że porawi to patch 1.5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

blagam drogi windows00 - nie wprowadzaj w blad uzytkownikow
patch 1.4 pl nie zawiera wszystkich patchy poprzednich

jesli zainstalujesz patcha 1.4 na wersje 1.0 nie bedziesz mial speechy w kampanii lochu
musisz zainstalowac patch 1.1 i 1.11 (poprawka lokalizacyjna) a dopiero na ta wersje instaluje sie patch 1.4

@4YoU
polozenie kamery prawie na plasko nigdy nie mialo byc i nie bedzie trybem do grania a jest wylacznie do robienia screenshotow i Nival tego nie bedzie poprawiac gdyz to nie jest blad gry tylko takie zalozenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2007 o 21:30, morthi napisał:

@4YoU
polozenie kamery prawie na plasko nigdy nie mialo byc i nie bedzie trybem do grania a jest
wylacznie do robienia screenshotow i Nival tego nie bedzie poprawiac gdyz to nie jest blad
gry tylko takie zalozenie

Przecież to samo napisałem więc po co powtarzasz??????
A tak w ogóle to mogli by wydać już te patche(1.5 i 2.1), no bo wkońcu mineły już dwa miesiące od wydania patcha 1.4, a niby patche miały wychodzić co miesiąc. Ach ten Nival.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2007 o 22:20, 4YoU napisał:

Przecież to samo napisałem więc po co powtarzasz??????


morthi powtarza, bo stwierdziłeś, że mogliby to poprawić :)
Jedyną możliwą poprawą mogłaby być co najwyżej zmiana enginu na znacznie bardziej zaawansowany i wydajny, lub zastosowanie nowych modeli, znacznie mniej szczegółowych i składających się ze znacznie mniejszej liczby polygonów.
We własnym zakresie możesz tylko zastosować superwydajny komputer, zdolny do ogromnej liczby obliczeń, w bardzo krótkim czasie :)
Tak uważam :)

Dnia 19.01.2007 o 22:20, 4YoU napisał:

a niby patche miały wychodzić co miesiąc. Ach ten Nival.....


Miały, na początku. Ale zauważ, że żaden z dotychczasowych patchy w te zapewnienia się nie wpisywał :)
Ciesz się, że Nival rozwija i chce rozwijać grę, którą stworzył. A mogli dać sobie spokój i skupić się tylko na pracy nad szósteczką ;) Za co ogromny plus z mojej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2007 o 21:30, morthi napisał:

blagam drogi windows00 - nie wprowadzaj w blad uzytkownikow

Tak to jest jak jak się pisze szybko i używa skrótów myślowych :/
Masz oczywiście racje, patch 1.4 nie mam poprawki lokalizacyjnej. Jednak ja miałem na myśli oficjalne patche twórców (a do tych 1.11 się nie zalicza). Poza tym Nordyk pytał o obecność patchów w odniesieniu do optymalizacji gry (umożliwienia odpalenia H5 na MXach), a w tym 1.11 nie pomaga.

Mimo wszystko to był mój błąd, sorry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byly wypowiedzi, ze CDP dostal materialy do patcha 1.41. Minely 3-4 tygodnie? A o patchu nic nie slychac. Czyzby plotka ta miala po prostu uciszyc graczy rozczarowanych dostaniem empikowego dziadostwa? :/ A moze cos przeoczylem i jednak jest jakeis info w sprawie nowych latek do Heroes i dodatku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2007 o 13:43, Lailonn napisał:

Byly wypowiedzi, ze CDP dostal materialy do patcha 1.41. Minely 3-4 tygodnie? A o patchu nic
nie slychac. Czyzby plotka ta miala po prostu uciszyc graczy rozczarowanych dostaniem empikowego
dziadostwa? :/ A moze cos przeoczylem i jednak jest jakeis info w sprawie nowych latek do Heroes
i dodatku?


Hmmm, a kiedy coś takie mówili?? Musiało mi jakoś umknąć:/ Masz może jakieś link do tego?? Byłbym wdzięczny:)
I raczej nic nie przeoczyłeś - nic nie wiadomo na razie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem w ostatniej misji w dodatku do HoMMV Kużnia przeznaczenia. mianowicie, kiedy wykonam ruch i następuje tura gracza pomarańczowego gra się wiesza. Co mam zrobić? Reinstalacja dodatku i instalacja patcha nie pomogły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2007 o 22:08, Jedi Master_MODED napisał:

Mam problem w ostatniej misji w dodatku do HoMMV Kużnia przeznaczenia. mianowicie, kiedy wykonam
ruch i następuje tura gracza pomarańczowego gra się wiesza. Co mam zrobić? Reinstalacja dodatku
i instalacja patcha nie pomogły.


Spróbuj uruchomić misję od nowa i zobacz czy będzie tak dalej... Jeśli tak spróbuj przeinstalować dodatek. Jeśli wcześniej wszystko było w porządku - myślę, że pierwsze rozwiązanie pomoże:) a drugie już na pewno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2007 o 22:20, Rafal G napisał:

> Mam problem w ostatniej misji w dodatku do HoMMV Kużnia przeznaczenia. mianowicie, kiedy
wykonam
> ruch i następuje tura gracza pomarańczowego gra się wiesza. Co mam zrobić? Reinstalacja
dodatku
> i instalacja patcha nie pomogły.

Spróbuj uruchomić misję od nowa i zobacz czy będzie tak dalej... Jeśli tak spróbuj przeinstalować
dodatek. Jeśli wcześniej wszystko było w porządku - myślę, że pierwsze rozwiązanie pomoże:)
a drugie już na pewno:)


To nie pomaga. masz inne propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować