Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

CDPROJEKT kontra CENEGA

7682 postów w tym temacie

No właśnie dlatego że jest nowy sklep, powinniśmy wybaczyć Cenedze błędy żeby jakoś go zorganizowała. Chociaż dla mnie nie ma różnicy jaki sklep, tylko jakie ceny.... Jednak nadal jestem za CDP, choć trochę mnie zdenerwowały opóźnieniaw premierze Gears of War, chociaż nie kupilbym tej gry, ale trzeba sie postawić na miejscu innych graczy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2007 o 20:01, kapec11 napisał:

No właśnie dlatego że jest nowy sklep, powinniśmy wybaczyć Cenedze błędy żeby jakoś go zorganizowała.
Chociaż dla mnie nie ma różnicy jaki sklep, tylko jakie ceny.... Jednak nadal jestem za CDP,
choć trochę mnie zdenerwowały opóźnieniaw premierze Gears of War, chociaż nie kupilbym tej
gry, ale trzeba sie postawić na miejscu innych graczy....

Zdenerwowały cię opoźnienia w premierze Gears of War? To co powiesz o opóźnieniu premiery dodatku do Heroes o 3 miesiące?!!!!!!! W cenedze nie wykręcają takich numerów( przynajmniej tak mi się zdaję).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko :D. Dzisiaj przyszło mi pocztą od Cenegi gazetka plus demka (nie wiem o co chodzi, bo nic nie zamawiałem, ale chyba wychodzi na to, że każdemu wysyłają kto ma konto tam na stronie xDxD). Teraz pytania: a.Czy wy też dostaliście?
b. Czy CDP też ma plan na coś takiego xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2007 o 14:55, garrick napisał:

Teraz pytania: a.Czy wy też dostaliście?

Pewnie, że dostaliśmy, bo było to wysyłane do każdego użytkownika Kompanii Graczy.

Dnia 16.12.2007 o 14:55, garrick napisał:

b. Czy CDP też ma plan na coś takiego xD.

Nie, nie ma oficjalnie takich planów. W ogóle "Kompan" Cenegi jest swego rodzaju odpowiedzią na "CDP Insider" dodawany przez CDProjekt do CD-Action.

PS. Coś chyba kręcisz...dzisiaj dostałeś? To poczta polska dostarcza także w niedzielę? Bo jeżeli tak to chwała i część ;P Ale coś mi się nie wydaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2007 o 14:55, garrick napisał:

Mam pytanko :D. Dzisiaj przyszło mi pocztą od Cenegi gazetka plus demka (nie wiem o co chodzi,
bo nic nie zamawiałem, ale chyba wychodzi na to, że każdemu wysyłają kto ma konto tam na stronie
xDxD). Teraz pytania: a.Czy wy też dostaliście?
b. Czy CDP też ma plan na coś takiego xD.

Trzeba mieć konto na stronie? To się zaraz tam zaloguje! Bo ja nie dostałem nic takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciach

Dnia 18.12.2007 o 16:02, Rosomk napisał:

Trzeba mieć konto na stronie? To się zaraz tam zaloguje! Bo ja nie dostałem nic takiego.

...i chyba niedostaniesz,bo Kompana dostaną tylko osoby które przed pierwszą wysyłką są zarejestrowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2007 o 16:02, Rosomk napisał:

Trzeba mieć konto na stronie? To się zaraz tam zaloguje! Bo ja nie dostałem nic takiego.


Trzeba się zarejestrować na stronie Kompanii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2007 o 16:13, Kolumb22 napisał:

ciach
> Trzeba mieć konto na stronie? To się zaraz tam zaloguje! Bo ja nie dostałem nic takiego.

...i chyba niedostaniesz,bo Kompana dostaną tylko osoby które przed pierwszą wysyłką są zarejestrowane.

Skąd wiesz? Zabrałeś mi nadzieje,no jak możesz.No trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2007 o 16:15, Rosomk napisał:

> ciach
> > Trzeba mieć konto na stronie? To się zaraz tam zaloguje! Bo ja nie dostałem nic takiego.

>
> ...i chyba niedostaniesz,bo Kompana dostaną tylko osoby które przed pierwszą wysyłką są
zarejestrowane.
Skąd wiesz? Zabrałeś mi nadzieje,no jak możesz.No trudno.

Ale wiesz,zawsze można spróbowac.A dla poprawienia twojego humoru :P powiem, że po napisaniu mojego posta przeczytałem innego-aby dostac Kompiego :P należy zarejestrowac się w kompani i zarejetrowac jaką kolwiek grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla zainteresowanych: C* połączyło marketingowe siły z Netią, której jestem abonentem i wraz z rachunkiem za telefon i sieć dostałem kupon promocyjny 40% na wszystkie gry komputerowe. Hurrraaaa! Z drugiej strony jednak należy pamiętać, że mamy do czynienia z C*, więc był to oczywiście optymizm mocno przesadzony, bo to część tej samej debilnej promocji zawyżającej ceny zamiast obniżającej, a więc nie ma się czym podniecać :). C* nie zawiodła - dalej rozśmieszają. Oby tak dalej! ;->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2007 o 13:03, Mateusz1020 napisał:

I Cenega i CDP mają w swojej ofercie wiele ciekawych gierek, ale CDP ma ich dużo więcej i dlatego
uważam, że CDP jest lepszą firmą :)

Jak zwykle w tym temacie można rzec ----> "kwestia gustu" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według playback wydawcą roku została Cenega, ale mam dziwne wrażenie, że jeśli nie głosowali na tym plebiscycie ludzie-internauci to coś jest nie tak (bo rekcje tłumu nie da się jakoś sensownie wytłumaczyć :D): 2 grą roku jest Call of Duty 4, Bioshock - 3, ale już w grach akcji kolejność jest odwrotna ;/
prosze sobie luknąć: http://2007.playback.pl/ (oczywiście kto chce :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2008 o 16:31, Gul4sH napisał:

Według playback wydawcą roku została Cenega, ale mam dziwne wrażenie, że jeśli nie głosowali
na tym plebiscycie ludzie-internauci to coś jest nie tak (bo rekcje tłumu nie da się jakoś
sensownie wytłumaczyć :D): 2 grą roku jest Call of Duty 4, Bioshock - 3, ale już w grach akcji
kolejność jest odwrotna ;/
prosze sobie luknąć: http://2007.playback.pl/ (oczywiście kto chce :))


1) Co dziwnego jest w tym, że wydawcą została Cenega? CDP dawał ciała raz za razem w drugim półroczu, to i jest rezultat. Uważam, że nawet 2 miejsce jest za dobre. Powinno być Cenega - EA Polska - brak - brak - brak- CDP.

2) No i? Nie rozumiem w czym problem? Są dwie kategorie i tyle. Jeśli gry wybierała komisja (a jest to jedna z 2 metod wybierania w tego rodzaju konkursach), to prawidła są takie same, jak w sytuacji, w której głosowaliby gracze. Wystarczy, że np. CoD4 otrzymało więcej głosów jako gra roku, a potem ci, którzy w "grze roku" głosowali na Wiedźmina, oddali swe głosy na "Bioshock" w kategorii "gra akcji", i wszystko jest jasne. Więc gdzie tu coś jest nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2008 o 16:58, Ringno5 napisał:

1) Co dziwnego jest w tym, że wydawcą została Cenega? CDP dawał ciała raz za razem w drugim
półroczu, to i jest rezultat. Uważam, że nawet 2 miejsce jest za dobre. Powinno być Cenega
- EA Polska - brak - brak - brak- CDP.


Potwierdzam i w pełni się z Tobą zgadzam :) Jak Cenega zrobiła spolszczenie do gry The Settlers Narodziny Imperium to po prostu miodzio! I te wspaniałe konkursy z SUPER$ELLER.

Współpracować z Cenegą to czysta przyjemność redagowania serwisu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2008 o 16:58, Ringno5 napisał:

1) Co dziwnego jest w tym, że wydawcą została Cenega? CDP dawał ciała raz za razem w drugim
półroczu, to i jest rezultat. Uważam, że nawet 2 miejsce jest za dobre. Powinno być Cenega
- EA Polska - brak - brak - brak- CDP.

Akurat nie miałem jakiś specjalnych obiekcji wobec tego miejsca - kolejne wybory troche mnie zaskoczyły :D
I tak jak mówie - to moja opinia...

Dnia 02.01.2008 o 16:58, Ringno5 napisał:

2) No i? Nie rozumiem w czym problem? Są dwie kategorie i tyle. Jeśli gry wybierała komisja
(a jest to jedna z 2 metod wybierania w tego rodzaju konkursach), to prawidła są takie same,
jak w sytuacji, w której głosowaliby gracze. Wystarczy, że np. CoD4 otrzymało więcej głosów
jako gra roku, a potem ci, którzy w "grze roku" głosowali na Wiedźmina, oddali swe głosy na
"Bioshock" w kategorii "gra akcji", i wszystko jest jasne. Więc gdzie tu coś jest nie tak?

Hmm... czytajcie ludziska ;) :
a)Jeśli głosowali ludzie nic nie mówie - dziwne sa wyroki tłumu :D
b)Jeśli głosowała komisja (dumnie brzmi), to nie głosuje się, tylko cześciej dochodzi do konsensusu - CoD jest genialny, BioShock też, ale przeważnie za grę roku wybiera się BS (Wiedźmin to super RPG i "nasza gra", ale jednak wyszedł nie w tym roku co trzeba :)). Jeśli więc komisja wybiera Bioshocka na 2 miejsce jako grę lepszą, to jeśli oceniamy gry akcji to nagle CoD jest lepszy? Niewydaje mnie się, że to dobre rozumowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2008 o 17:28, Gul4sH napisał:

Jeśli więc komisja wybiera
Bioshocka na 2 miejsce jako grę lepszą, to jeśli oceniamy gry akcji to nagle CoD jest lepszy?
Niewydaje mnie się, że to dobre rozumowanie.

Dobrze gadasz. Jako gra roku CoD vs Bioshock się nie sprawdza, ale w grach akcji wygrywa. Jakie więc są kryteria oceny na grę roku i co wpływa na ocenę gier akcji?

Sam Wiedźmin też jest raczej kontrowersyjny. No nasz, owszem, ale baboli ma tyle, że powinien jeszcze być w fazie testów. W kategorii cRPG wygrywa zasłużenie (fabuła, świat, podejście do tematu itd.), ale jako gra roku? Od kiedy głosujemy na błędy? No i że polski nie powinno tu mieć znaczenia. Nie były tu oceniane gry wyłącznie z Polski.

Natomiast Cenega czy CDP: CDP się chyba zakopało Wiedźminem i problemami z kolekcjonerką; był z tego duży dym. Rok temu za jazdę z Klubem Gracza dostałaby w kuper Cenega. W tym roku po prostu im się pofarciło, dostali bonusy za poprawienie działania sklepu i ruszenie z tą Kompanią, a większych wpadek brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2008 o 17:39, Melchah napisał:

W tym roku po prostu im się pofarciło, dostali bonusy za poprawienie działania sklepu i ruszenie z tą Kompanią, a większych wpadek brak.


Nic im się nie pofarciło po prostu nadrabiają pracowitością, byłem kiedyś w CDP i normalnie jest tam jak w ulu - Ja nie wiem jak można tam pracować w tak ciężkich warunkach, w ogóle człowiek od BHP to by się za głowę tam chwycił. Poza tym mam wielki żal do CDP za Heroes V: Kuźnia Przeznaczenia - po prostu koszmar :(

W PIP-ie wiele ludzi się, żali, że nie wypłacają im pensji za wykonanie pracy lokalizacyjnej - tak więc nic dziwnego, że te tłumaczenia wyglądają tak jak wyglądają, bo ile można pracować na suchym chlebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować