Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Najlepszym sposobem na bezsenność jest sen:) A serio to jak już rzeczywiście zależy mi żeby ją zwalczyć to piję melisę. Pomarańczową. Podwójną. Uspokaja jak cholera. Mnie trochę muli ale po 10-15 min leżenia śpię jak zabity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2007 o 01:01, akne napisał:

<ciach>
Ekhem, 3 i 4 rulez. THX ;-) Miałam pod ręką, a nie wiedziałam - blondynka :-D
Pomaga! :-D
;-)

no chyba do końca nie pomaga skoro piszesz ten post żeby powiedzieć nam, że pomaga :P Ja jak chcę zasnąć to biorę się za czytanie w łóżku, cokolwiek bym nie czytał, to przy tej czynności się relaksuję i zaraz usypiam. Niedawno byłem nawet tak zdesperowany, że napiłem się mleka ciepłego przez co następny dzień (prawie cały (sic!)) spędziłem w kibelku :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli usypia Cię czytanie to polecam lekturę dzieł Lenina, efekt murowany (oczywiście trzeba zawczasu się w nie zaopatrzyć bo nie podejrzewam żebyś miał coś takiego w domu). Książka telefoniczna też w ostateczności może być.
Co do mleka - wbrew powszechnej opinii że jest ono zdrowe, picie go przez osoby dorosłe nie jest aż tak bardzo zalecane, zwłaszcza surowego. Ja po jednej szklance zwijam się z bólu na ziemi, a szkoda bo bardzo mleko lubiłem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Argh, i jutro rano znowu nie pobiegam. Mam zamiar teraz się umyć, po czym dokończyć książkę. Wczesnej pobudki - na pewno nie oczekuję :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2007 o 02:10, Karharot napisał:

Co do mleka - wbrew powszechnej opinii że jest ono zdrowe, picie go przez osoby dorosłe nie
jest aż tak bardzo zalecane, zwłaszcza surowego. Ja po jednej szklance zwijam się z bólu na
ziemi, a szkoda bo bardzo mleko lubiłem:(


A próbowałeś kozie? Mi krowie też zaczęło szkodzić, więc zmieniłam na kozie i wszystko jest OK. Żołądek zastrzeżeń nie zgłasza, problemów nie ma.
W smaku kozie mleko jest trochę słodsze od krowiego. I podobno mniej uczula.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2007 o 05:07, Karharot napisał:

Mówisz? Hmm, myślę że spróbuję, i to z największą chęcią.
Dzięki za radę:)


A proszę bardzo. Szukaj w większych sklepach, jest albo w takich półlitrowych kartonikach albo w litrowych plastikowych butelkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie zauważyłem która jest godzina :D. Widzę, że klasyfikuję się, aby tutaj pisać ;P. PoP wciągnął mnie do reszty. Najlepszy sposób na senność - dobra gierka ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2007 o 00:03, milten6 napisał:

Najlepszy sposób na senność - dobra gierka ;-).


Tylko, zeby pograc w dobra gierke (nawet bardzo stara) trzeba miec odpowiedni komputer. A niekotrzy sa od kilku miesiecy pozbawieni tego przywileju. Normalnie serce sie kraje - tydzien urlopu, czlowiek chce sobie pograc, a nie moze bo od listopada ubieglego roku nie moze sobie kupic nowego komputera, a w starym laptopie poszla plyta glowna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2007 o 00:03, milten6 napisał:

Nawet nie zauważyłem która jest godzina :D. Widzę, że klasyfikuję się, aby tutaj pisać ;P.
PoP wciągnął mnie do reszty. Najlepszy sposób na senność - dobra gierka ;-).

Ja czekam aż do kin wyjdzie PoP :D A dziś byłem na Harrym (na spontana poszedłem do kina i tylko to było w tym czasie) i nie żałuję, film naprawdę fajny, dużo lepszy niż 4 która była imo najgorsza i 2 która była najgorsza zaraz po niej ;P Kolejność będzie wyglądać tak: 1,3,5,2,4 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2007 o 00:15, Wojman napisał:

Tylko, zeby pograc w dobra gierke (nawet bardzo stara) trzeba miec odpowiedni komputer. A niekotrzy
sa od kilku miesiecy pozbawieni tego przywileju. Normalnie serce sie kraje - tydzien urlopu,
czlowiek chce sobie pograc, a nie moze bo od listopada ubieglego roku nie moze sobie kupic
nowego komputera, a w starym laptopie poszla plyta glowna.

Znam te uczucie. Od początku wakacji jadę na złomie, a dopiero koło dwudziestego sierpnia będę mógł pozwolić sobie na nowego PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2007 o 00:03, milten6 napisał:

Nawet nie zauważyłem która jest godzina :D.

Bywa i tak, grasz grasz i nagle zonk- 2 w nocy :P

Dnia 05.08.2007 o 00:03, milten6 napisał:

Widzę, że klasyfikuję się, aby tutaj pisać ;P.

Mimo odpowiedniej pory, klasyfikacji nigdy nie było :D

Dnia 05.08.2007 o 00:03, milten6 napisał:

PoP wciągnął mnie do reszty.

A ja mam chyba z 5 gier albo i więcej w które mogę zagrać, i wychodzi na to że nie gram w żadną. Chyba zgłupiałem.

Dnia 05.08.2007 o 00:03, milten6 napisał:

Najlepszy sposób na senność - dobra gierka ;-).

Nie gadaj głupot. Najlepszy sposób na senność - Tiger ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2007 o 00:16, Mroczny Elf99 napisał:

no nie mogę spać! od jakiegoś czasu codziennie nie mogę zasnąć. ehh... szkoda gadać .

Jednym ze sprawdzonych sposobów na sen jest długie siedzenie w nocy, aż Ci się naprawdę zachcę snu :). Trochę niezdrowe, ale pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2007 o 00:20, Cmq napisał:

Znam te uczucie. Od początku wakacji jadę na złomie, a dopiero koło dwudziestego sierpnia będę
mógł pozwolić sobie na nowego PC.


Jeszcze nie wiesz co to za uczucie. Miesiac da rade jakos wytrzymac, a dwudziesty sierpnia bedzie niedlugo. A ja nie mam na czym pograc od 9 miesiecy. :( Najgorsze jest to, ze odkladam i odkladam na nowy komputer odkad zaczalem pracowac i jak nie uzbieralem tak uzbierac nie moge. 560 PLN brutto to jednak troche malo, a zawsze sie okazuje, ze zaoszczedzona kase trzeba na cos wydac; bo a to jakies urodziny/imieniny/jakas inna okazja. Ale dostalem niejako awans i podwyzke, bede zarabial teraz 1200 brutto wiec moze wrescie sie uda kupic upragniony komputer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

9 miesięcy.. :/ ja kiedyś nie miałem kompa przez ponad rok. Ciężki to był rok oj ciężki.. Chodziło się do kolegów i grało :p z 560 na 1200 to nieźle! brawo :) To teraz pewnie spokojnie kupisz kompa. Na raty możesz brać od razu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.08.2007 o 00:23, el-coyote napisał:

Jednym ze sprawdzonych sposobów na sen jest długie siedzenie w nocy, aż Ci się naprawdę zachcę
snu :). Trochę niezdrowe, ale pomaga.


pewnie spróbuje bo nic innego mi nie zostaje a nienawidzę leżeć w łóżku i przewracać się z boku na bok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2007 o 00:32, Mroczny Elf99 napisał:

pewnie spróbuje bo nic innego mi nie zostaje a nienawidzę leżeć w łóżku i przewracać się z
boku na bok

Nie tylko ty nienawidzisz. Najgorsze jest to, że potem śpisz dłużej, dzień jest krótszy etc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować