Zaloguj się, aby obserwować  
NeVeN

Sylwestrowi Samotnicy - czyli poradnia dla "wyrzutków" nowego roku...

939 postów w tym temacie


Srsly, te życzenia robią się żenujące. Ile można?
Podobne normalne psy boją się fajerwerków, ale moja głupia su(cz)ka szczeka na tarasie już dobrą godzinę...
Z roku na rok coraz mniej huczne te sylwestry są, na szczęście ktoś dwa domy dalej nieźle zaszalał (musiał ze dwa kafle wystrzelić), więc było co oglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2012 o 00:14, PJ_MW napisał:

dzieki


Nie chce się czepiac ale to już należy do spamu... Upominam bo nie chce degradować, powstrzymaj się od takich komentarzy bo są spamem, forum nie jest czatem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczęśliwego Nowego Roku, Kochani ! Wszystkiego Dobrego, mniej degradów w przyszłości, większej cierpliwości, i pogody ducha ! Życzę wszystkim forumowiczom . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż może to nie był sylwester jaki chciałem, ale dzięki temu przejrzałem nieco na oczy (w tym trochę bardziej doceniłem rodziców) i jutro mam parę kwestii do przemyślenia- w rozrachunku więcej pozytywów niż negatywów. Idę teraz grać w coopa ze znajomym, który teraz choruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O północy łaziłem chwilę po miasteczku pijąc szampana, potem wbiłem do kumpla i wypiłem szampana z nim, z kumplem i z jego ojcem. Jestem lekko wstawiony ale jest spoksik :)
Pozdro wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też się dołącze i Wszystkiego Najlepszego Życzę :). Trochę po czasie, ale jak wcześniej wspominałem odwiedziłem kumpla, który już balował z ekipa i wszscy byli lekko wstawieni ;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie życzą sobie lepszych lat następnych, mus się wybić!
Życzę nam wszystkim, by rok 2012 był najlepszy ze wszystkich - byśmy potem mogli tylko próbować dogonić fajność 2012 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować