Zaloguj się, aby obserwować  
Zagul

Efekt Serii 2

2726 postów w tym temacie

Dnia 23.12.2009 o 14:06, Lord-Tyrranoos napisał:

W takim razie widzę, że swoich 21 gier nie dostanę. W regulaminie nie ma nic o kilkukrotnym
rejestrowaniu tego samego kodu - więc WTF? Ano tak, CDP straciłby za dużo $, gdyby wszystkie
gry się rozeszły...

Dobrze mówi, polać mu!
Zmienianie regulaminu w trakcie trwania konkursu, jest rzeczą śmieszną i nie na miejscu. Choć to można przeboleć, to anulowanie zamówień jest w pewnym stopniu oszustwem ze strony CDP. Popełnili błąd z tym wielokrotnym rejestrowaniem gier i próbują znaleźć wyjście z sytuacji bez wyjścia. Ale, szkoda o tym gadać.

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2009 o 13:58, zerohunter napisał:

No super, tylko że ponowne zarejestrowanie mojego i tylko mojego kodu nic nie dało;/

Wypada jeszcze raz "podziękować" pseudo-handlarzom, że uczciwym ludziom znikają pkt,
nawet Lego Batmana nie będę miał.


W takim razie spędzisz święta przy stole wraz z rodziną. Możesz podziękować CDP.. bo oni naprawiają święta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super ja zrobiłem już wymiane z osobami i co mam im tera powiedzieć ? Sory ale nie będziecie mieli gier bo (Cenzura) CDProjekt nie wyśle mi gier, ponieważ może robić co chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Momento. Oni chą te gry nam dać, bo im magazyny zapelniają, ta? To czemu zaablokowali nam to? Z powodu innych, którzy chcą zamówić gry? Ci "inni" już dawno gry zamówili. W połowie , ponieważ połowa tych kodów nie była ich. Taką inicjatywą, to również i oni niezbyt zyskają. Więc kto na tym zyska? CDP? My? Inni? Niewiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Przestańcie pieprzyć o oszustwach i pseudo handlarzach. Była dziura, nikt tego nie zakazał w regulaminie, więc nie wiem gdzie tu oszustwo. Ja nie wiem, może CDP zatrudnia debili, którzy nie mogli przez prawie dwa miesiące usunąć tej dziury, a teraz gdy się to im udało nagle karzą wszystkich. Ja miałem kilka swoim niewykorzystanych kodów, kilka wymieniłem (nie wierzyłem, że CDP jest na tyle głupie, żeby takie coś przeoczyć, więc sam musiałem sprawdzić), a resztę kupiłem. Te kupiony miały być niby niewykorzystane, ale i taka mi anulowali 7 gier, w tym mam -20 pktów. Najśmieszniejsze jest to, że te parę gier, które miałem w niby nieuczciwy sposób, dostałem tydzień temu, a gry za kody, które kupiłem i które były nieużywane zostały anulowane. Nawet LEM nie odwala takiej głupoty. Możecie mnie teraz nazwać "gupim oszóstem", ale nie zmienia to faktu, że CDP dało ciała na całej linii i wydymało nas za swoje błędy i głupotę. I hate U CDP!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yyy wtf?!
Zarejstrowałem sobie mój klucz od antologi DoWa i dostałem punkty, ale zamówić nic nie mogę....
strona chwilowo niedostępna... zapraszamy wkrótce!

Hell yeah!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miło by było, gdyby jednak dali możliwość wybrania dalszych nagród, bo to tylko kuje w oczy jak widzi się co jest dostępne a nie można tego wybrać. Nie na darmo mam 7 pktów i jeszcze z 5 może więcej do zarejestrowania żeby nic nie móc wybrać. Wolę jednak nie rejestrować już teraz tego co mam, bo boję się, że ta sytuacja może się nie zmienić, ale mam jednak nadzieję, że cdp w końcu da nam możliwość zamawiania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2009 o 14:25, Adamo55 napisał:

Yyy wtf?!
Zarejstrowałem sobie mój klucz od antologi DoWa i dostałem punkty, ale zamówić nic nie
mogę....
strona chwilowo niedostępna... zapraszamy wkrótce!

Hell yeah!



Może naprawiają to co spie... zepsuli ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co masz na myśli FiZbAn09 ? Myślisz, że jednak zwrócą wszystkim to co zamówili, szczerze wątpię, ale obawiam się, że jednak ES3 już nie będzie, bo zbyt wielki robi się burdel z tego i chyba CDP będzie miało nas gdzieś w kolejnych latach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2009 o 14:28, Blu napisał:

Była dziura, nie ma dziury.
Po co marudzić?



No pewnie przecież to że puknty które straciłem z własnych kodów poszły się je.... kochać, to żaden powód do marudzenia, a jak teraz coś zarejstrują to nadal nie wiem czy nie stracę tych punktów -.-.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyobraźcie sobie taką sytuację. Bankomat wydaje określoną liczbę pieniędzy, bez względu na to ile ich jest na koncie. Podchodzi osobnik X i bierze 100 zł, 500 zł, i tak w kółko. Błąd bankomatu, co ma do tego prawo?
Może i nic, ale jest to dość niemoralne. Ci, któzy oszukiwali CDP pownni dostac na forum CDP status z góry "Oj****ałem CDP na X gier" i tyle. Byłoby śmiesznie.
Ogarnijcie się ludzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2009 o 14:10, Wrukos napisał:

Zmienianie regulaminu w trakcie trwania konkursu, jest rzeczą śmieszną i nie na miejscu.


Zgadzales sie na to zamawiajac gry, wiec nie narzekaj.

Dnia 23.12.2009 o 14:10, Wrukos napisał:

Choć to można przeboleć, to anulowanie zamówień jest w pewnym stopniu oszustwem ze strony
CDP.


Taaak... Oszukalismy CDP, zamienialismy sie kodami i pohandlowalismy grami, ktore do nas nie naleza a ci zlodzieje z CDP nie chca nam teraz tych gier, ktore nam sie nie naleza, wyslac. Akurat tutaj popieram w calej linii CD Projekt. W koncu sie wzieli za oszustow i kretaczy. Teraz przynajmniej zwykli gracze, ktorzy tez chca dostac w konkursie nagrody beda mieli szanse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uh. To będzie niemiłe. Mi gry przyszły. I teraz sobie pocinam w mojego zamówionego całkowicie za darmo Dawn of Wara 2. Dzięki, cedep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować