Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Dnia 03.06.2011 o 18:59, moonman napisał:

pytanie 1 akt:

Spoiler

1. jakichś dwóch gości zaczepiło mnie w sprawie długoletnich badań


Ja myśle, że dopiero w W3 (po imporcie save) będzie to rozwiązane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj doszła do mnie EK :]
Wszystko pięknie, Głowa Geralta cała, pudełko całe wszystko git :) Ale mam pytanie co do samej gry.jestem w prologu i jak w każda inna grę RPG pykam na hardzie.

Spoiler

jest jednak taki problem że w misji ze smokiem. w momencie gdy wszyscy biegną do drugich domków i ja zaczynam biec to ni jak nie mogę zrobić żeby się nie podpalić :( a jak już się podpale to jest jakiś sposób żeby się zgasić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2011 o 18:59, moonman napisał:

pytanie 1 akt:

1. Możliwe że to nie ci sami, w grze jest kilku NPC ubranych podobnie do nich

Spoiler

Zresztą wydaje mi się że cały ten "quest" sprowadza się tylko do wręczenia Ci darmowego eliksiru.

Dnia 03.06.2011 o 18:59, moonman napisał:

2. Czy 8 lvl to za wcześnie na królową endriag?


Spoiler

Królowa to dość twardy przeciwnik ale czasem da się ją w miarę łatwo ubić jeśli uda się ja sparaliżować znakiem Yrden po czym zasiec ciosami od tyłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zmusiłem fryzury do działania - wywaliłem wszystkie mody, które ingerowały w statystyki przedmiotów, i zadziałało. Zaraz wrzucę screeny. Co dziwne, jedna z fryzur (wiewiórcza kita) nie działa - tzn. wyświetla się domyślna zamiast niej, choć pozostałe działają. Dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2011 o 19:03, karolekx23x napisał:

Jak dla mnie zaskakująco dobre wyniki sprzedaży 400 tysięcy w 7 dni.

Oby tak dalej to niedługo pierwszy milion osiagnie

skąd te dane bo z tego co widzę to faktycznie DA2 na PC to W2 przebiło. Ale 400 tyś.??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz jakiegoś niekompatybilnego moda który używa starego pliku def_item_armor.xml
Ja już swoje mody pod blokowanie bez wigoru i zmianę wyglądu pancerza Ysgith na pancerz Kruka podmieniłem sam =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2011 o 19:17, Piotrbov napisał:

thx nie czytałem bo czekałem na patch 1.2 i grałem w coś innego nie czytając news z cdaction, XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do mojego poprzedniego posta - zadziałała mi jakimś cudem ostatnia fryzura - jak wczytałem sejwa z I aktu. Wygląda tak samo jak numer 2 w moich linkach, tylko ma rozpuszczony kucyk zamiast warkocza.
EDIT: BTW, mod na białe włosy jest kompatybilny z nowymi fryzurami ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2011 o 18:58, Sandro napisał:

No to czekam :) Powrót do gry planuje na poniedziałek tak więc jest jeszcze czas aby
zebrać opinie o nowym patchu. Póki co przeraża mnie fakt, że u tylu ludzi spadła wydajność...


Więc tak. Porównuję wersję 1.0 z 1.2. 1920x1080, wszystko na max poza ubersamplingiem.

1. Co do wydajności - u mnie (i5 750, 4 GB RAM, GTX 275, Windows 7) jest albo bez zmian, albo dużo lepiej. Czemu tak? Nie pamiętam, jaki miałem w 1.0 ustawiony limit pamięci - ale u mnie limit bardzo duży w 1.2 powodował ciągłe ścinki przy doczytywaniu, jak zmniejszyłem (!) limit na średni, to wszystko chodzi jak złoto.
2. Patch zeruje wszystkie ustawienia
3. Sejwy rzeczywiście zajmują mniej - stary zajmował nawet 12 mega, nowy 2. :D Sejwy z 1.0 są oczywiście kompatybilne z 1.2, nie wiem czy odwrotnie też.
4. Wszystkie DLC się dodały do mojej gry, działają
5. Bardzo przyspieszyło zarówno włączanie gry, jak i poszczególne ładowania. Włączanie jest z 5 razy szybsze, a zwykłe loadingi - z 2 razy.
6. Z padem nie ma już najmniejszych problemów, analogi działają nawet lepiej niż w 1.0 Za to gałki w menu głównym nadal nie działają. :D
7. Alt+tab działa u mnie lepiej niż wcześniej, teraz przejście jest błyskawiczne.
8. Wszystkie poprawki (a przynajmniej te, które miałem okazję sprawdzić) wymienione w newsie rzeczywiście są w patchu i działają

PS Polecam ściąganie patcha przez launcher, transer cały czas wahał się wprawdzie od 6 kb/s do 900 kb/s, ale i tak szło szybciej, niż przez przeglądarkę (stałe 80-100).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2011 o 20:19, Feallan napisał:

Więc tak. Porównuję wersję 1.0 z 1.2. 1920x1080, wszystko na max poza ubersamplingiem.

Przy okazji, można ściągać 1.2 na czystą grę, czy 1.1 jest wymagany?
Chyba z okazji patcha przejdę w końcu grę drugi raz. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.06.2011 o 20:19, Feallan napisał:

8. Wszystkie poprawki (a przynajmniej te, które miałem okazję sprawdzić) wymienione w
newsie rzeczywiście są w patchu i działają

Gdzie znajduje się przycisk do usuwania sejwów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2011 o 20:29, Adjatha napisał:

Przy okazji, można ściągać 1.2 na czystą grę, czy 1.1 jest wymagany?
Chyba z okazji patcha przejdę w końcu grę drugi raz. ;P


Trzeba mieć 1.1. Ściągaj oba z launchera, przy ściąganiu 1.1 wykorzystywał pełną szybkość mojego łącza. Przy 1.2 transfer skakał, ale to pewnie przez duży ruch, i tak było dość szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba trzeba wcisnąć delete na klawiaturze przy zaznaczonym sejwie w menu, samego w sobie klawisza nie ma, ale z poziomu gry już można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować