Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

8 minut do końca, a my mamy taką sytuację:
Sam Fisher - 2
deih - 3
Yarr - 2
mtobi - 2
scorp - 2
Deto - 1
matiz - 1
Belmundo - 1
Nie głosowali: glizda, Kalkulator, spider oraz mefiperes i Deto, chociaż tych dwóch ostatnich widziałem na forum.

Panowie, decydujmy się co i jak, bo inaczej podwójny remis szlag trafi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2007 o 22:14, Sam Fisher5 napisał:

Powinniśmy linczować bandytów,
nie mieszkańców. No chyba, żeście nie są mieszkańcy?

EDIT: Cholera, skyler, jak Ty byś miał taką odpowiedzialną rolę, to również zachowywałbyś się
nerwowo, szczególnie, kiedy Cię linczują :/

Odpowiedzialną rolę ale dla której frakcji? Skąd mam mieć 100% pewność że nie jesteś bandytą czy też Indianinem? Na takie rzeczy potrzebny jest dowód. Równie dobrze mogę a) powiedzieć że mam posążek i b) że jestem szeryfem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2007 o 22:22, Laska-z-Polski napisał:

Ja dzisiaj krótko... Losowałem :) I przeproszę za moją nieaktywność - mam dzisiaj nagonkę zajęć,
zresztą nie mogę się odnaleźć w tym całym Ktulu...

*****
Lincz -> Belmundo
Wola Boża... Na pewno nie moja :P

Źle losowałeś :D Jestem kurtyzaną. Zmień głos. Albo na ciebie posypie się ta fala głosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2007 o 22:22, Laska-z-Polski napisał:

Ja dzisiaj krótko... Losowałem :) I przeproszę za moją nieaktywność - mam dzisiaj nagonkę zajęć,
zresztą nie mogę się odnaleźć w tym całym Ktulu...

Ano faktycznie się pogubiłeś... To nawet lama Yarr wykazuje większe obeznanie w temacie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2007 o 22:18, Fiarot napisał:

To, że nagle podłapałeś tego szamana, zamiast od razu zanegować, że przecież jest to niemożliwe,
gdyż szaman do tej pory jeszcze nie mógł nikogo sprawdzić. Ponadto starałeś się tego argumentu
użyć przeciwko skylerowi, starając się dowieść, że właśnie dlatego jest on Indianinem, co jest
bez sensu. O to mi chodzi.


"Przede wszystkim nie miał okazji wykorzystać swojego sprawdzenia, a poza tym jego grupa odwiodła by go od "ujawniania się" - gdyż to by tylko go i ich odsłoniło."
Tak to są moje słowa.

Dnia 28.11.2007 o 22:18, Fiarot napisał:

Cytat: deih mógł chronić właściciela posążka może zrobimy remis między nim, a samem?
Nie ma tu ani słowa o scorpie, na którego wcześniej zagłosował.


"Pisząc "nim" miałem na myśli scorpa, a nie deiha."
A to z kolei są słowa Yarra. Widać jednak moja interpretacja jego wypowiedzi była bardziej zbliżona do prawdy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2007 o 22:26, Fiarot napisał:

Właśnie... głos na kurtyzanę?! Ty to chyba mieszkańcem nie jesteś!


Z drugiej strony chyba jego towarzysze uświadomiliby go, co kto i jak...?
Co do remisu - ja głosu nie zmienię.

[EDIT]

Dnia 28.11.2007 o 22:26, Fiarot napisał:

Mam pytanie - zmienisz głos na Deto?


No tego to już nie rozumiem zupełnie... To chcesz ten remis, czy nie...?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, Panowie, nie mogę Wam powiedzieć roli. Ale powiem szczerze - boję się o swoje życie nie tylko w linczu. Boją się, że mogę być obiektem działań funkcyjnych i zostać zabity. Dlatego wolę nie ujawniać swojej roli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzask *brzdęk szkła* rozbiła się butelka Deto lekko już nawalony zrobił sobie Tulipanka. Wstał zatańczył z nim i pomachał nim wesoło w okół przy okazji doprowadzając większość zgromadzonych do szału.
-Uwaga, uwaga skoro już wybieramy posiadacza posążka *hip* To przedstawię wam to co zaobserwowałem *hip*
No to tak yyyy... ten... no... Whisky była dobra, a ten kundel śmierdzi podobnie jak *wącha* jego pan... No !
Wielki inteligencik na takim pustkowiu co on tu może robić do cholery ? Szukać legendarnego posążka haha ! tak właśnie.
Ale po co ? Tego jeszcze nie wiem, no... nie wiem... *hip* Ja tam nie widzę w tym posążku żadnej wartości no ale skoro pewnie jest magiczny. To taka MAgia może sie przydać temu pirotechnikowi za dychę !*hip*

Skierował tulipana w stronę twarzy Kukowskiego patrząc mu prosto w oczy i po chwili wrócił do swojej szklanicy...


***************************************************
Lincz- Kukowsky

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.11.2007 o 22:18, Fiarot napisał:

scorp
Regulamin - 11) Możemy edytować posty? Tak, uznałem że to niepotrzebny zakaz :) Yarr
w tamtej chwili nie złamał regulaminu.



Faktycznie ^^'' Moja wina nie wbiłem sobie do głowy nowego postanowienia na temat edytowania :P Jednak jak się okazuje ten zakaz nie był taki głupi... Bo ktoś może napisać głupoty, lub przyznać się do roli... po czym z edytować posta, a jeśli ktoś odpowie mu na oryginał może wyjść na idiotę :P EOT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem wypowiedzi pana Sama, i mnie one zaniepokoiły.
Skoro g***o go obchodzi posążek, to na co on jest nam potrzebny? A może g***o go obchodzi, ponieważ nie zamierza go znaleźć, bo już go gdzieś ukrył? Cóż, nieraz i tekstem fabularnym można się spalić.
Jestem ZA remisem. Dobry Ufol/Bandyta/Indianin, to martwy Ufol/Bandyta/Indianin.
Chciałem jeszcze napisać, że w pierwszym dniu ciężko kogoś wykryć, choć sprytniejsze i wypoczęte osoby taki talent posiadają.

Lincz-> Sam Fisher

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Jezu, co ja zrobiłem! ;D Cofam, cofam! :D Muszę poświęcać na grę i czytanie postów więcej czasu :) W takim razie podaj mi linka do jakiejś konkretnej informacji o Decie, zapoznam się i pomyślę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

- Wiesz, że nawet jestem skłonny ci uwierzyć? A raczej byłbym, ale tylko i wyłącznie po przeczytaniu jakiegoś sensownego argumentu, dlaczego jesteś taki ważny i powinieneś przeżyć. Jak dla mnie po prostu boisz się spojrzeć śmierci w oczy. Podejrzanie bardzo się boisz... W takich sytuacjach powinno się zachować zimną krew i rzucać sensownymi argumentami, a nie robić coś takiego.

@ Laska-z-Polski i Deto

- Sprytnie, sprytnie...

*****
[Chciałbym oznajmić, że jutro pojawię się dosyć późno - w okolicach godziny 21. Dlatego nie dziwcie się, że nie będę się odzywał - po prostu późno wrócę do domu. Za co przepraszam.]
*****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się