Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Dnia 26.09.2012 o 21:02, Olamagato napisał:

No to chyba jest tak jak mówisz bo np. lekkimi czołgami gram fatalnie /.../


Nah.
Makak czy inny Baboon, to określenie na totalnego tumana w grze, który niczego nieogarnia, bo niby jak to coś mogłoby ogarniać skoro nie ma mózgu.
Niestety coraz więcej takich baboonów w grze, a co gorsza na najwyższych tierach.
Jak wrzuci ich do przeciwnika w większej ilości, to jest chociaż się z czego cieszyć i w co strzelać często bezkarnie. Gorzej jak rzuci ich do nas w przeważającej większości. :/

Dnia 26.09.2012 o 21:02, Olamagato napisał:

Na dodatek wydawało mi się, że jak wychodzę do garażu zanim się skończy bitwa, to nie
dostanę żadnego expa, więc każdą możliwą bitwę obserwowałem.


Pierwsze moje bitwy w becie też tak wyglądały.
Nie tyle co bałem się wyjść z gry, co obserwowałem do samego końca różnych graczy co poczyniają. Dzięki temu dość szybko ogarnąłem miejscówki na mapach plus ciekawe taktyki, więc choć była to strata czasu jesli chodzi o grind, to ostatecznie jednak czas ten okazał się niezwykle przydatny. ;)

Koniec końców nie ma co się spieszyć. lepiej nawet powolnie sobie jeździć każdą tankietką, by obdać wszystko "co i jak".
No a jeśli jednak grind zacznie na serio męczyć, to WG tylko czeka na przelewy. ]:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2012 o 16:21, meryphillia napisał:

Wiele osób twierdzi, że przy takich samych ustawieniach co w release, na teście mieli
wzrost FPSów często nawet o 100%.

test zachowuje się przekomicznie - na 1, 2 i 3 grałem na luzie na maxach (normalnie grałem na medium, bo z reguły w tle mam jeszcze przeglądarkę, winampa, komunikator a czasem i inną grę, a high i tak cięło z powodu braku wielordzeniowosci), ale na tescie 4 nagle wartosci spadly o polowe. Ba, zeby w kazdej bitwie bylo te 16 fps zamiast 46 z test3 - dropy są randomowe, raz dziala w tych srednich 26-30 (spadek, owszem, ale dalej jest płynnie) a za chwile wali 12-15. Do tego dalej wywala przed rozpoczęciem bitwy, oraz nie lubi alt-tabowania, bo po takiej akcji oglądamy artefakty.
Generalnie, jak nalezalo sie spodziewac, fizyka to tylko nowe problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boże... Ileż można trafiać na ************ idiotów? No ile?
Niesamowita seria. Krew mnie zalewa po prostu.

Ten system losowania drużyn powinni lepiej dopracować... Nie wiem. Może wedle tego jak dobrzy są gracze...
Pro vs. Pro, Nooby vs. Nooby i było by uczciwie. Dość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2012 o 17:59, McFlash napisał:

Możesz mieć nawet 16 rdzeni, a WoT i tak będzie gadał z jednym. Z tego powodu na razie
liczy się w procku wyłącznie moc obliczeniowa jednego rdzenia.


Nie do końca xD
Przede wszystkim to jeśli ktoś jest szczęśliwym posiadaczem Win 7 to ten radzi sobie całkiem nieźle z rozdysponowaniem obliczeń pomiędzy rdzenie.
A jeśli ktoś np. siedzi na XP, albo chce mieć jeszcze większą pewność że WoT śmiga mu na wielu rdzeniach:
http://mirtankov.net/soft/6742-wotstarter.html
Także wszystko da się zrobić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2012 o 00:26, kindziukxxx napisał:

a jak ze strzałami w gąski dalej za 0?

Na test cliencie niestety nadal były :/ Nie wyeliminowali tego. Łatka 8.0 tego nie naprawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo nic nie jest tutaj "zepsute".
Od miesięcy już (chyba od 7.3) strzały w gąski za ) to zamierzony cel.
Dlatego należy w końcu nauczyć strzelać się nie w gąski, a jak już, bo chce się je zerwać, to najlepiej w koło napinające.

Patch już się na starym złomie instaluje. Mam nadzieję że serwer już stoi, to zobacze jak z tymi FPSami. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2012 o 13:10, meryphillia napisał:

Bo nic nie jest tutaj "zepsute".
Od miesięcy już (chyba od 7.3) strzały w gąski za ) to zamierzony cel.
Dlatego należy w końcu nauczyć strzelać się nie w gąski, a jak już, bo chce się je zerwać,
to najlepiej w koło napinające.

Imo nieco głupie. Człowiek staje przed wyborem czy zadać obrażenia, czy też zatrzymać delikwenta. Jakieś symboliczne (zmniejszone) obrażenia za taki strzał w gąski powinien być.
Swoją drogą już wcześniej się zastanawiałem czy to nie było zamierzone. Dzięki za wyjaśnienia.

Dnia 27.09.2012 o 13:10, meryphillia napisał:

Patch już się na starym złomie instaluje. Mam nadzieję że serwer już stoi, to zobacze
jak z tymi FPSami. ;]

U mnie na tescie było bez zmian, ale ja mam dobry sprzęt więc i na złej optymalizacji pewnie nie zauważyłbym różnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2012 o 13:14, Darkstar181 napisał:

> Bo nic nie jest tutaj "zepsute".
> Od miesięcy już (chyba od 7.3) strzały w gąski za ) to zamierzony cel.
> Dlatego należy w końcu nauczyć strzelać się nie w gąski, a jak już, bo chce się
je zerwać,
> to najlepiej w koło napinające.
Imo nieco głupie. Człowiek staje przed wyborem czy zadać obrażenia, czy też zatrzymać
delikwenta. Jakieś symboliczne (zmniejszone) obrażenia za taki strzał w gąski powinien
być.
Swoją drogą już wcześniej się zastanawiałem czy to nie było zamierzone. Dzięki za wyjaśnienia.


Ależ oczywiście że można zerwać gąsienicę i zadać dmg tylko trzeba wiedzieć jak strzelać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czasami uszkodzenia nie są istotne.
Mogę stracić już te potencjalne 500dmg, detrackując Mausem T-50-2, mając nadzieję że reszta nieogarów go dobije, nim poleci na artę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2012 o 00:26, kindziukxxx napisał:

a jak ze strzałami w gąski dalej za 0?


Jakby Ci to delikatnie powiedzieć... Na teście miałem okazję dwa razy z rzędu złapać O263 od boku na T110E4 (wieżowy TD X) i na dystansie może 50 metrów. I dwa razy przy celowaniu w burtę nadbudówki pieprznąłem w gąski tego drania, na co on zareagował panicznym wrzuceniem wstecznego - weszły dwa krytyki, a gąski nawet mu nie drgnęły.

=====> meryphillia
Jednak głupie jest to, kiedy pocisk kalibru 128mm walnie w gąski piździka i ten jedzie sobie dalej pokazując, gdzie go można cmoknąć na pożegnanie. Rozumiem, kiedy walnie się od przodu i zbyt mały kaliber nie wyrządzi szkód (tj. będzie za słaby na gąski, jak spam działko Easy 8 na E-75), ale wielkie rury powinny zatrzymać się na gąsienicy po drugiej stronie celu demolując doszczętnie wszytko na swojej drodze.
Zresztą przy loterii, jaką jest tor lotu pocisku, to ominięcie gąsek jest wściekle trudne.

========> Adidas66
Szczęśliwy posiadacz W7? Niezły oksymoron.
Znam wersję, że Big World korzysta wyłącznie z jednego rdzenia i nic tutaj na razie nie pomoże. Jest szansa na to, że kiedyś to zmienią, bo wykupili firmę od BW, ale to jednak WG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2012 o 14:31, kindziukxxx napisał:

Pz IV sprzedany, nie da sie tym grać, ale miłe zaskoczenie, VK3601 wbija się we wszystko
jak leci,

Wybrałeś dobrą VKę, sam na niej jeszcze gram pomimo, że mam już panterkę. Po prostu dobrze się nim strzela. Przebicie 88tki niby niskie, ale rzadko kiedy dinguje a dmg też jest dość przyjemne. Minus to trochę długie przeładowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2012 o 14:35, KuroNeko napisał:

> Pz IV sprzedany, nie da sie tym grać, ale miłe zaskoczenie, VK3601 wbija się we
wszystko
> jak leci,
Wybrałeś dobrą VKę, sam na niej jeszcze gram pomimo, że mam już panterkę. Po prostu dobrze
się nim strzela. Przebicie 88tki niby niskie, ale rzadko kiedy dinguje a dmg też jest
dość przyjemne. Minus to trochę długie przeładowanie.

w tej VK to mi brakuje 3k do elity, bo chcę w końcu mieć odkryte tygrysy, normalnie miałbym już lepsze czołgi, ale ostatnio była promocja na sprzęt więc 2.5kk poszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wrażenie po chwili spędzonej w grze na nowej łatce raczej pozytywne.
FPS-y skaczą sobie od ~40 do 70 na wysokich ustawieniach(e8400+6850hd, ofc odpalone także foobar, chrome i wurm). Grafika fajna(w teście nie brałem udziału, oglądałem tylko co i jak na yt), żadnych bugów póki co nie stwierdzono.
Nowe drzewko rozwoju - nic odkrywczego to tam nie ma, ale nie wygląda źle. I zawsze to jakaś odmiana od poprzedniego.
PzIV w końcu ma taką wieżę jak powinien. Gorzej, że działo już nie to, co kiedyś.:/ Ale i tak go nie sprzedam, za dużo tym czołgiem się najeździłem.xD
Dokładne raporty po skończonej bitwie - fajna sprawa, zwłaszcza jak ktoś tak jak ja zawsze lubił wszelkie statystyki.xD
Cóż, nowy patch chyba sprawi, że posiedzę chwilę w grze(znaczy będzie to chwila większa niż ~godzina), i może zacznę się powoli doczłapywać do Tigera II i IS-a.xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2012 o 16:52, Call_me_Kay napisał:

Wam też tak instalacja muli w końcówce?


Yup, przy około 85% i dalej się muli - widocznie zajmuje się wielkimi plikami wtedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm no to tak. Bez tweakera + tekstur mam max 20 fpsów.. Optymalizacja do bani że tak się wyrażę. :P
Co więcej, u znajomego na maszynie z grudnia zeszłego roku pojawiają się dziwne artefakty, nagłe spadki fpsów do 3-5 (nawet na low i nie wiadomo co jest przyczyną). WG makes bugs..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pieprzę tę wersję. Nie dość, że grafika wygląda paskudniej, musiałem zejść z wysokich na niskie, to jeszcze każdy mnie rozwala jak chce i wszystkim co możliwe. Nie ma już dźwiękowej informacji o wykrytym wrogu, kupę rzeczy pozmienianych w lokacjach więc trzeba co chwilę lampić się na minimapę bo jak nie, to trup. Na razie odechciało mi się i spadam do Xcoma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować