Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 26.11.2005 o 21:18, pitah napisał:

Może ktoś mi powiedziec, czy te instrukcje i w ogóle wszystko w wydaniu kolekcjonerskim GW jest po angielsku? Bo na obrazku
te książeczki są...


Jeżeli sięniemyle to śa po angielsku W wersji zwykłej też śa 2 książki po 70stron po angielsku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o warstwę ochronnom karty z kodem aktywacyjnym ja z tą warstwą "walczyłem" z 30min zanim karta była bez żadnego kleju itp. ale przez to muju kod wyblakł jest czytelny ale bladziutki> Jak u was to wyglądało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może wie jak to jest z tym 10godzinnym trialem? Wczoraj wieczorem koło 22:00 wpisałem klucz, żeby pograć, dzisiaj rano już nie dało rady się zalogować pisze, że nie ma takiego konta, ale przy ponownej próbie założenia konta, na tym samym kluczu pojawił się komunikat, że klucz już jest używany. Czyżby znaczyło to, że po upływie 10 godzin nie gry, a czasu rzeczywistego konto jest usuwane? Czyli nie da rady pograć, a później wpisać klucza z wersji pudełkować i grać już stworzoną postacią? Szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Solstheim - u mnie było bez najmniejszych problemów :)
Vulghatus - Podobno liczy czas online... Może postaraj się stworzyć konto jeszcze raz :?:).
Musimy pamiętać ,że ten klucz miał być tylko dla właścicieli kart graficznych ATI(R). I nie jest to żaden oficjalny trial (tzn jest - ale tylko dla właścieli kart graficznych ATI!) a więc musimy pamiętać ,że mogą wystąpić jakieś problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2005 o 12:11, Cord napisał:

Jaki boss i w jakim miejscu ma skill Charge??
z góry thx
Pozdro

Pytanie,które zostało zadane w tym temacie już z 10 razy.Skill Charge jest do zdobycia pod koniec gry bodajże w Ring OF Fire.Głowy nie dam,ale Charge jest na jednej z wysp w tamtej okolicy.CO do bossa to sam musisz go znaleźć.Poznasz go po tym,że ma żółty kolor,czyli,że jest klasy W.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2005 o 12:11, Cord napisał:

Jaki boss i w jakim miejscu ma skill Charge??
z góry thx
Pozdro

<a href=" http://www.guildwars.pl/index.php?menu=5&page=14">http://www.guildwars.pl/index.php?menu=5&page=14</a> - tu możesz sobie odszukać
<a href=" http://www.guildwars.pl/index.php?menu=5&page=8&class=Wojownik">http://www.guildwars.pl/index.php?menu=5&page=8&class=Wojownik</a> - albo tu sprawdzić go razem z innymi skillami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko:

Czy w tej grze pieniądze maja jakąś sęsowną wartosć ? Bo wiadomo w niektorych grach ( np. Diablo ) kasa jest nic nie warta wiec handel polega na wymianie itemami. Mowie tu o wymianie gracz - gracz a nie gracz - NPC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czas w trialu jest liczony online. Ja utworzyłem konto kilka dni temu i nada mogę grać. A grałem online około 6 godzin dopiero. A kartę mam GeForce''a więc to nie zależy od karty. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Czy w tej grze pieniądze maja jakąś sęsowną wartosć ? Bo wiadomo w niektorych grach ( np. Diablo ) kasa jest nic nie warta wiec handel polega na wymianie itemami. Mowie tu o wymianie gracz - gracz a nie gracz - NPC"

Zależy co chcesz kupić, za niektóre itemki ludzią chcą sumy przekraczające 100platyn - a tyle możesz mieć maksymalnie przy sobie(a resztę w składzie), więc niektórzy używają ekto jako środka płatniczego. Inna sprawa, że tak naprawde różnica między naj-naj itemkami a tymi co możesz dostać za pół-darmo od kolektorów jest żadna - a postacie PvP i tak mają najlepszy sprzęt za darmo - jedyna różnica w dostępności upgradów do broni, ale kupując ją i tak się ich nie odblokuje, a łatwiej zebrać pare tysięcy faction niż kilkaset platyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Generalnie hajs ma dużą wartość,ale ciężko sie dorobić sensownych sumek bez farmienia.Najlepsza broń kosztuje.Kape ma racje co do broni,że można dostać dobry towar od collectorow,ale ulepszenia trzeba już sobie znaleźć albo kupić.W każdym z tych przypadków jest ciężko,bo takie np.idealne ulepszenie do broni Vampric 5/1(jednym trafieniem odbiera 5HP) ciężko w "dziczy"znaleźć a na "bazarze" chodzi po 80000złota(czasem taniej jak sie trafi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kasa ma wielką wartość - stosunek ile normalnie jej możesz zdobyć, a ile wydać - na armory, bronie od graczy jest miażdżący. Trzeba szukać sposobów na farming, bo jak wiadomo jest on brutalnie niszczony przez ANet, teraz kasa jest szczególnie potrzebna, bo w modzie jest zbroja z FoWu (jeden kawalek teoretycznie kosztuje 15k i jakies materiały, ale w praktyce to jest 100k) i zielone przedmioty, które mają wartość 80k(!!!) - przynajmniej za tyle lecą od innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2005 o 21:58, HumanGhost napisał:

Czas w trialu jest liczony online. Ja utworzyłem konto kilka dni temu i nada mogę grać. A grałem online około 6 godzin dopiero.
A kartę mam GeForce''a więc to nie zależy od karty. :-)


Ja mam podobnie (też GeForce) z tym że grałem do tej pory 2 razy i już czas mi się skończył :( Zrobiłem wszystkie questy w pre ascalonie (oprócz tego po drugiej stronie muru) i zdobyłem cały armor 2 i mi się czas skończył. I teraz grać nie mogę....a może ktoś wie czy nie da się uzupełnić konta jak ci się skończy kolejnym keyem od Ati ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bo ja mam taki jeden 19-35 kolor zielony i koles ktory mi to DAŁ (nie sprzedal) mowil ze to jest prawdopodobnie najlepszy mlot. Mowi ze mi to dal za darmo bo jestem cool guy :P Normalnie mnie zatkalo jak mi to dal na free a mam dopiero 12 lvl i najlepszy mlot jaki mialem to cos kolo 20 dmg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2005 o 20:36, DEViANCE napisał:

No to gratuluje. Zielony itemy są bardzo cenne. Sprzedaje się je za olbrzymią ilość kasy...


Zielone itemy sa jednymi z najlepszych w grze, tak (oprocz zołtych z dodawanymi osobnie max modami), ale nie znaczy to ze wszystkie sa drogie. Jedne moga chodzic po 200k (jak zielone miecze czy siekiery) a inne nawet po 5k (luk: stinger). To ze item jest zielony nie znaczy ze mozna go upchnac za 80k.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować