Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 13.10.2007 o 19:19, sinir napisał:


A co tam takiego jest ? Pustynia, las, łąka, śnieg czy co ?



Duużoo kartonowych pudeł xD To chyba najbrzydsze i najbardziej irytujące lokacje w całym GW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 19:20, boogie85 napisał:

Duużoo kartonowych pudeł xD To chyba najbrzydsze i najbardziej irytujące lokacje w całym GW.

E tam, klimacik jest ;]. Niemniej jednak podróżowanie po slumsach jest nieco irytujące i frustrujące, szczególnie z DP wynoszącym 60% ;D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 19:26, gothicsheep napisał:

> Duużoo kartonowych pudeł xD To chyba najbrzydsze i najbardziej irytujące lokacje w całym
GW.
E tam, klimacik jest ;]. Niemniej jednak podróżowanie po slumsach jest nieco irytujące i frustrujące,
szczególnie z DP wynoszącym 60% ;D.

Nie wiem co wy macie do tych slamsow. Ja przeszedłem je bez zadyszki(ok w 2miejsach miałem problem jak były naraz 3grupy mobów) . ALe filozofi innej od siecz i rąb oraz nie rushuj w tych slumsach nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 19:30, Solstheim napisał:

Nie wiem co wy macie do tych slamsow. Ja przeszedłem je bez zadyszki(ok w 2miejsach miałem
problem jak były naraz 3grupy mobów) . ALe filozofi innej od siecz i rąb oraz nie rushuj w
tych slumsach nie ma.

Tak, tylko, że ja dziś wędrowałem tam rytką, co dopiero z Shing Jea Island wypłynęła, także z "gołym" armorem 45 i bez elitki było trochę ciężko. Co do lurowania (bo pewnie tą kwestię byś poruszył :P), to czasem tak ci mobki zatorują drogę, że inną ścieżką nie przejdziesz, a jak na złość jeszcze się nie rozejdą (a jak wiadomo slumsy są nieco... klaustrofobiczne :P). Natomiast, jak udałem się tam wypasionym warriorem i przechadzałem się po Bukdek Byway, Undercity itp. to oczywiście też problemów najmniejszych nie miałem ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 19:20, boogie85 napisał:

Duużoo kartonowych pudeł xD To chyba najbrzydsze i najbardziej irytujące lokacje w całym GW.


o taaak ;]. Nienawidze tego miasta, a wlasciwie polowy mapy ;].Ale nie zapomne moje 1 elitki dzieki ktorej wbilem z 19 na 20 ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do Kainengu również go nienawidzę, swoim askiem na 19lvl cały czas tam ginę - z moim wytrenowanym Paragonem nie ma problemu ^^. Teraz zabójcą ruszam na "Mayhem in The Market", trudno będzie :|.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, slumsy... tam moim ele zawsze kończyłem questy z -60% DP ^^

Strasznie mnie tam irytowały zaułki, gdzie łatwo było się zgubić, a jeszcze gorzej było w Podmieście -.-

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 19:26, gothicsheep napisał:

> Duużoo kartonowych pudeł xD To chyba najbrzydsze i najbardziej irytujące lokacje w całym
GW.
E tam, klimacik jest ;]. Niemniej jednak podróżowanie po slumsach jest nieco irytujące i frustrujące,
szczególnie z DP wynoszącym 60% ;D.

Heh też to muszę przyznać, że slumsy są kiepskimi do zwiedzania miejscami, ale inna sprawa jak się dojdzie do terenów Luxon/Kurzick:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczorajszej nocy po raz pierwszy wypróbowałem ten osławiony death leveling. Doprowadziłem więc trzy grupy popielców do kapliczki, zdjąłem zbroję i czekałem. Wszystko było cacy, aż do momentu konsumpcji. Otóż jedna drużyna, rzeczywiście, wbiła na 19. poziom, ale pozostałe dwie przez całą noc chyba się obijały, bo awansowały jedynie o 2 "levele". I tu się pojawia moje pytanie. Co trzeba zrobić, żeby nasi kudłaci przyjaciele dzielili się doświadczeniem sprawiedliwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko- polećcie mi jakieś ładne skiny tarcz dla wojownika- wypadałoby kupić wreszcie coś nowego, zastanawiam się nad czymś jak Darkwing Defender, ale była jeszcze inna fajna tarcza w gwen- zapomniałem nazwy skina, a szukajka w wątku pewnie nie działa :/
Mogą być też spoza gwen.
/edit- chodziło o Enamelend Shield, ale w sumie nvm bo obadałem już wszystkie skiny na wiki :P/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2007 o 08:10, Budo napisał:

Mam pytanko- polećcie mi jakieś ładne skiny tarcz dla wojownika- wypadałoby kupić wreszcie
coś nowego, zastanawiam się nad czymś jak Darkwing Defender, ale była jeszcze inna fajna tarcza
w gwen- zapomniałem nazwy skina, a szukajka w wątku pewnie nie działa :/
Mogą być też spoza gwen.
/edit- chodziło o Enamelend Shield, ale w sumie nvm bo obadałem już wszystkie skiny na wiki
:P/

Polecam Guardian of the Hunt , Gloom shielda , lub Tormented shielda. Wcale nie brzydka tez jest Amethyst aegis i Shadow shield

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytania odnośnie ostatnich aktualizacji (nie mam możliwości pograć jeszcze przez pewien czas, a nurtuje mnie to mocno ;>

1. Update 3 - Friday, October 12, 2007 - Bug Fixes
* Fixed a bug that allowed players to repeat Eye of the North primary quests.


Czy od tej pory powtarzanie questów, jakie wyświetlają się w Hero''s Handbook nie jest możliwe? :|

2. http://www.guildwars.com/support/gameupdates/ - moje pytania dotyczą aktualizacji z 12 października, a szczególnie dwóch tabelek z wynagrodzeniami za książki. Czy obecnie są oddzielne dla NM i HM? Czy jedną postacią można je uzupełnić tylko raz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Nie wiem o co chodzi, ja wczoraj je robiłem i miałem zanotowane.

2. Tak. Są 2 książki dla NM i 2 książki dla HM. Nie, możesz uzupełnić tyle ile chcesz, ale liczba "oddań" dla każdej rasy jest ograniczona ( bodajże 1 za pierwszym razem i 2 razy dodatkowo, lecz mogę się mylić. )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2007 o 10:29, lordfett napisał:

Czy od tej pory powtarzanie questów, jakie wyświetlają się w Hero''s Handbook nie jest możliwe?

Jeśli masz je już w książce to będziesz mógł powtórzyć dopiero po jej oddaniu.

@Master J
Za wszystko nie więcej niż 5k, bardziej w okolicach 3k.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować