Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Pomocy! Nidzie nie mogę znaleźć GW: Prophercies! Na gram.pl nie ma, na wirtus.pl nie ma ... na empik.com nie ma ... A w prawdziwym Empiku też pewnie nie znajdę (Toruń, Płock) bo oni szybko pozbywają się starszych gierek. Pomocy, jeżeli ktoś ma jakiś cynk to proszę o pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.11.2007 o 20:31, pitah napisał:

Co to za zabawa z herosami chciałeś powiedziec. Kiedyś, kiedy nie było herosów, a wszystko
trzeba było robic z henami to dopiero było coś, a ten tytuł coś znaczył. Teraz ma go co druga
osoba na każdym dystrykcie, z herosami ten tytuł to walk in a park...


to samo możesz powiedzieć o innych tytułach (oczywiście oprócz tych wymagających naprawdę wiele wysiłku, jak na przykład Gladiatory, tytuły u Kurzicków/Luxonów czy Vanquishery). wszystko ogranicza się tylko do odpowiednio dużej ilości wolnego czasu i samozaparcia. stąd prosty wniosek, że tytuły są o kant stołu rozbić, bo każdy może je mieć. ale czy każdemu się chce - to już inna sprawa ;]
"a ten tytuł coś znaczył". tu się zatrzymam. tytuły robię dla siebie. co z tego, że w mieście zobaczę kogoś z tytułem No-Life-At-All (God Walking Amongst Mere Mortals FTW ;)) skoro za pięć minut o nim zapomnę? title trzepię dla własnej satysfakcji a nie po to, żebym ''coś znaczył'' ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co za różnica? Jak ktoś nie umie nimi sterować to i tak padnie. Poza tym, ten kto nie ma Nf, nie ma herosów i łapie elity bez nich. Nie wiem czemu, ale mi jakoś heny nie przeszkadzały w łapaniu elitów, nawet jak nie było herosów. Kto nie chce, to gra bez herosów ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 21:09, graczomaniak napisał:

Co za różnica? Jak ktoś nie umie nimi sterować to i tak padnie. Poza tym, ten kto nie ma Nf,
nie ma herosów i łapie elity bez nich. Nie wiem czemu, ale mi jakoś heny nie przeszkadzały
w łapaniu elitów, nawet jak nie było herosów. Kto nie chce, to gra bez herosów ^^.

eeee...ja wole hero od inteligencji najemnych idiotów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.11.2007 o 21:17, Bingolo napisał:

> w łapaniu elitów, nawet jak nie było herosów. Kto nie chce, to gra bez herosów ^^.
eeee...ja wole hero od inteligencji najemnych idiotów

ale, jak napisał graczo - nie wszyscy mają NFa czy GWEN (na przykład ja). takie osoby (na przykład ja ;)) są skazane na grę z hencz-idiotami. nie powiem, żeby było jakoś szczególnie trudno (bo i nie jest), ale o robieniu na przykład misji na HM mogę pomarzyć - muszę się podczepiać pod innych graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 18:40, graczomaniak napisał:

Sam tak robiłem i dzięki temu mam już 2 Elite Skill Huntery.

hehe no to polecam dobic ten 3 jak masz czas/kase/checi... dzieki temu ze jest ten weekend 2x wiecej expa ja chyba zorobie sobie tez z 1 elite huntera... mam nadzeje ze sie uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie - Czy pokonywanie Duncana w Slaver''s Exile jest tzw. repeatable ?
A tak btw. to życzcie mi szczęścia przy pierwszym, jutrzejszym pokonywaniu Duncana i dobrego dropu z chesta xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Nieprawda, ja z Moriah w propie walnęliśmy tytuł szybciutko, ona zarobiła a mi się mniej więcej zwróciło, a jeszcze na tomy wydawałem. Także to w zasadzie nic nie kosztuje... prynajmniej w proph.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 21:09, graczomaniak napisał:

Co za różnica? Jak ktoś nie umie nimi sterować to i tak padnie. Poza tym, ten kto nie ma Nf,
nie ma herosów i łapie elity bez nich. Nie wiem czemu, ale mi jakoś heny nie przeszkadzały
w łapaniu elitów, nawet jak nie było herosów. Kto nie chce, to gra bez herosów ^^.


Czym tu sterowac? Ustawiasz build i jazda...
W takim razie odpowiedz mi na jedno pytanie: miałeś elite skill huntera przed pojawieniem się herosów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

A tam nie przesadzaj- ja robiłem skill huntera bez hero i jakoś dałem radę, w przeciwieństwie do większości graczy lubię henków, przynajmniej wiem czego sie po nich spodziewać. Chociaż oczywiście, hero ułatwiają życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 13:57, walgierz napisał:

Hmmmm. Opłaci się w ogóle otwierać te skrzynki? Pewnie w większości nic nie warte itemki, a
nawet punkty do treasury huntera nie lecą :)
Co do farmu, to ja preferuję tylko coś na HM - GoK monkiem 55hp lub elementale warkiem. Do
UW nawet nie zaglądam, bo nie lubię.

Na HM tak. W ten sposób złapałem kilka tomów (w tym elite), więc jak pisałem, wytrychy się zwracaja, nawet jak pójdą za pierwszym razem.
BTW, ten farm w GoK, to ta zabawa z O''inkiem za chałupą? Czy ogólnie przebieżka po terenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2007 o 08:05, VanPickUp napisał:

BTW, ten farm w GoK, to ta zabawa z O''inkiem za chałupą? Czy ogólnie przebieżka po terenie?

Ogólnie chodzi właśnie o tę misję, ale IMO branie Oinka podcza farmu nie jest zbyt dobrym pomysłem - przynajmniej dla Monka, gdyż większość mobów skupia się na prosiaku zamiast lać nas - i jak wtedy ich niszczyć? Super natomiast sprawdza się to podczas gry Elkiem i Rangerem. Ja tam Monkiem zawsze idę sobie sam omijając Oinka - spokojnie da się wysolować całą misję*. ;)

*- pomijając Margoyle i Drake`i.

P.S. Monkiem solo można również zrobić tam bonus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2007 o 08:13, Pajonk78 napisał:

> BTW, ten farm w GoK, to ta zabawa z O''inkiem za chałupą? Czy ogólnie przebieżka po terenie?

Super natomiast sprawdza się to podczas gry Elkiem i Rangerem. Ja tam Monkiem
zawsze idę sobie sam omijając Oinka - spokojnie da się wysolować całą misję*. ;)


No to muszę moim e/me spróbować. Na razie na Normal, bo on dopiero 19 lvl jest i dopiero co misje w Krycie skończyłem.

P.S. Znalazłem rozwiązanie, jak nie dać zginąć piątemu wybranemu (3 Gypsy Ettins) w bonusie w Divinity Coast i to bez wysiłku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2007 o 09:16, VanPickUp napisał:

P.S. Znalazłem rozwiązanie, jak nie dać zginąć piątemu wybranemu (3 Gypsy Ettins) w bonusie
w Divinity Coast i to bez wysiłku.

Ehhh - Wybraniec przy którym są Ettiny jest 4 w kolejności, a najprostszą metodą jego uratowania jest najpierw pójście po numer 5 i dopiero powrót po niego. GWWiki czytają również inni, wiedziałeś o tym? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2007 o 09:26, Pajonk78 napisał:

> P.S. Znalazłem rozwiązanie, jak nie dać zginąć piątemu wybranemu (3 Gypsy Ettins) w bonusie

> w Divinity Coast i to bez wysiłku.
Ehhh - Wybraniec przy którym są Ettiny jest 4 w kolejności, a najprostszą metodą jego uratowania
jest najpierw pójście po numer 5 i dopiero powrót po niego. GWWiki czytają również inni, wiedziałeś
o tym? :>


Uwaga była dla tych, którym nie chce się czytać, bo i tacy są :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2007 o 09:39, VanPickUp napisał:

Uwaga była dla tych, którym nie chce się czytać, bo i tacy są :)

Dlaczego w takim razie nie podałeś od razu tego rozwiązania? Chciałeś, żeby Cię zaczęli prosić o nie? :>

Pytanko do osób mających monitory 16:9 lub 16:10 - jak Wam się gra na nich w GW? Wiem, że w fpsach to pomaga ze względu na większą widoczność, a jak jest w GW?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2007 o 13:53, Bingolo napisał:

przeszedł już ktoś en?jeśli tak to jaki ma level główny zły?

Od kiedy to trzeba przejść EotN, aby wiedzieć, który poziom ma Great Destroyer? :> Wystarczy umieć szukać. :P 31 obojętnie czy NM czy HM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować