Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 09.11.2007 o 09:53, Matir007 napisał:

No suuuuper... A miałem zamiar farmić w NF barragerem... :/ Ciekawe czy teraz też bedzie sie
dało :(

Jeśli chodzi Ci o farm Margonitów w Turai`s Procession to raczej będzie się dało nadal, ale będzie to trwać trochę dłużej ze względu na zmniejszenie ilości celów, które dostaną odłamkiem. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2007 o 09:39, Matir007 napisał:

> Prosze o wycene
Guru wycenia ten skin na 20-30k, masz perfect staty i upy (15^50, adrenalina/10) to spróbuj
sprzedać za 40-50k? może mniej.

A jeden taki gośc mi go wycenił na 5k i ja go za tyle chciałem sprzedać :D (Przy okazji chce ktos kupić ten miecz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Ok, co do update'u:
ogólnie wygląda dość dziwnie, na szczęście ryta i wara za bardzo nie ruszyli, ze Splinter Weapon i tak za bardzo nie korzystałem- zresztą ciągle będzie działać dobrze.
Na uwagę zasługuje chyba buff Word of Healing, które teraz prezentuje sie naprawdę potężnie- przy jednoczesnym nerfie LoD'a może to oznaczać powrót starych dobrych WoH'ów do teamów, co mnie cieszy :)
Ciekawie też wyglada teraz Glimmering Light, w zasadzie bez recharge i z 1/4 casting time.
Pocisnęli też z buffem Conjure Nightmare oraz Shell Shock, teraz te skille prezentują sie naprawdę dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2007 o 10:51, Budo napisał:

Pocisnęli też z buffem Conjure Nightmare oraz Shell Shock, teraz te skille prezentują sie naprawdę
dobrze.

Popatrzałem na Conjura... imo zniszczyli ciekawy skill, wbrew pozorom 25 energy było jego największą zaletą. Razem z Auspicious Incantation było to całkiem niezłe energy management + spory damage. Teraz... czy ja wiem, czy jest użyteczny? To tylko prosty degen, bez możliwości jakiegoś specjalnego "combo", a jest tylko trochę lepszy w dmg/mana od Conjure Phantasm (i to i tak zależy, czy przeciwnik nie ma już jakiegoś degenu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2007 o 09:39, Matir007 napisał:

> Prosze o wycene
Guru wycenia ten skin na 20-30k, masz perfect staty i upy (15^50, adrenalina/10) to spróbuj
sprzedać za 40-50k? może mniej.


Przy okazji jesteś pewien czy an pewno tyle wart?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

eee... mam taką prośbę. Ostatnio przeglądałem buildy na pvxwiki i znalazłem build dla A/Me. I tu jest problem bo zapomniałem gdzie on jest i jak się nazywa. Być możne jak traficie na niego to podajcie do niego link. a to szło tak. najpierw elit mesmera że przypadłości działające na gostku na którym użyjemy tego zaklęcia działają na wszystkich nieprzyjaciół w zasięgu słuchu, a reszta to skille sina które powodują przypadłości z zaznaczeniem że one muszą uderzyć cel który ma na sobie klątwę. jeżeli na ten build traficie to podajcie link do niego

EDIT: dobra już znalazłem, jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2007 o 14:49, Buhahahahaha napisał:

EDIT: dobra już znalazłem, jest ok


To tak na drugi raz: jak wiesz dla jakiej klasy to ma być build możesz wyświetlić wszystkie jakie są, posortowane alfabetycznie po klasach właśnie:
PvE: http://www.pvxwiki.com/wiki/Category:All_working_PvE_builds
PvP: http://www.pvxwiki.com/wiki/Category:All_working_PvP_builds
I na przykład w przypadku wspomnianego przez Ciebie A/Me są ledwie 3 buildy do sprawdzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Wygląda tak średnio szczerze- ani jakiś super spike, w zasadzie niewiele do obrony (a jednak ass tego potrzebuje, bo może bardzo szybko skończyć, przynajmniej na ab)- fevered dreams to imo marnowanie miejsca na elit, w dodatku casting time wynosi 2 sekundy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2007 o 16:36, Farmer Widomo napisał:

Ile jest wart :
Gold() Foehammer Of Furtitude req.9 15^50 , +30hp?

Grosze, bo:
a) skin najpospolitszy z pospolitych,
b) prawie nikt nie lata z młotami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ehhh...znam brutalną prawdę o grenach....w hallowen chodziłem na fram żeby zdobyć pancerze mandragory,chodziłem z 5 razy w to samo miejsce gdzie był boss cały czas mi green wypadał:co prawda dla początkujących ale ten sam green 5 razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2007 o 10:51, Budo napisał:

ogólnie wygląda dość dziwnie, na szczęście ryta i wara za bardzo nie ruszyli,

A co to, akurat te dwie profesje były niby ostatnio najbardziej nerfione? :>

Dnia 09.11.2007 o 10:51, Budo napisał:

ze Splinter Weapon i tak za bardzo nie korzystałem- zresztą ciągle będzie działać dobrze.

Średnio. Tzn na PvP nic się nie zmieni, bo przeciwnicy i tak się aż tak nie ballują, ale wszystkie buildy PvE oparte na Barrage+Splinter są już sporo słabsze.

Dnia 09.11.2007 o 10:51, Budo napisał:

Na uwagę zasługuje chyba buff Word of Healing, które teraz prezentuje sie naprawdę potężnie-

No raczej, grubo ponad 200 heala za 5 energii ;D

Dnia 09.11.2007 o 10:51, Budo napisał:

przy jednoczesnym nerfie LoD''a może to oznaczać powrót starych dobrych WoH''ów do teamów, co
mnie cieszy :)

Nerf LoD bardzo daje do myślenia graczom PvP, bo teraz używanie tego skilla jest właściwie bezcelowe. Tylko teraz dylemat- HB czy WoH?

Dnia 09.11.2007 o 10:51, Budo napisał:

Ciekawie też wyglada teraz Glimmering Light, w zasadzie bez recharge i z 1/4 casting time.

Ee tam, w dalszym ciągu najlepszym elementem tego skilla jest jego animacja :D

Dnia 09.11.2007 o 10:51, Budo napisał:

Pocisnęli też z buffem Conjure Nightmare oraz Shell Shock, teraz te skille prezentują sie naprawdę
dobrze.

Patrząc na to w sposób, o jakim napisał Dragon - jest to raczej nerf. Ale za to jest to niezła alternatywa dla Conjure Phantasma. Dodatkowe 3 kreski degenu za 5 energii? Dla mnie miodzio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2007 o 17:18, qrczak90 napisał:

A co to, akurat te dwie profesje były niby ostatnio najbardziej nerfione? :>


No, jak zrobili rytowi ten update dodający exhaustion to mało nie dostałem zawału ;]
Woja sie nerfić boją, bo 3/4 graczy zaleje ich spamem :P
A tak na serio- po prostu gram tymi profkami najwięcej, więc interesują mnie głównie ich nerfy/buffy.

Dnia 09.11.2007 o 17:18, qrczak90 napisał:

Średnio. Tzn na PvP nic się nie zmieni, bo przeciwnicy i tak się aż tak nie ballują, ale wszystkie
buildy PvE oparte na Barrage+Splinter są już sporo słabsze.


Czy ja wiem, rzadko sie zdarzają skupiska takie jak na vizunah square- można ten nerf przeżyć.

Dnia 09.11.2007 o 17:18, qrczak90 napisał:

No raczej, grubo ponad 200 heala za 5 energii ;D


No właśnie, w dodatku można też leczyć siebie. Powah ;]

Dnia 09.11.2007 o 17:18, qrczak90 napisał:

Nerf LoD bardzo daje do myślenia graczom PvP, bo teraz używanie tego skilla jest właściwie
bezcelowe. Tylko teraz dylemat- HB czy WoH?


LoD zdominował też pve, pewnie stąd nerf- teraz trzeba będzie kombinować z innymi buildami.

Dnia 09.11.2007 o 17:18, qrczak90 napisał:

Patrząc na to w sposób, o jakim napisał Dragon - jest to raczej nerf.


No cóż, nie napisałem o tym jako o nerfie, bo nie znałem tego comba ;]
Ale Shell Shock dostał buffa za darmoszkę ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować