Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Kurde w poprzednim poście miało być oczywiście napisane, że priorytetem jest Kael (Vash już leży)... ech dopiero teraz to zauważyłem, jak już nie mogę edytować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vash nie jest taka zła. Niestety na Kaelu jeszcze nie byłem, a żałuje. Daje fajne itemki no i przede wszystkim T5 chesta, więc zależy mi na nim. Musze wbić całą T5, a przynajmniej 4 części bo jest imba bonus dla magów. Fakt faktem Kara etc robi się szybko ale wali ograniczają się do wciskania jednego klawisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2008 o 13:23, oOreVenOo napisał:

Vash nie jest taka zła. Niestety na Kaelu jeszcze nie byłem, a żałuje. Daje fajne itemki
no i przede wszystkim T5 chesta, więc zależy mi na nim. Musze wbić całą T5, a przynajmniej
4 części bo jest imba bonus dla magów. Fakt faktem Kara etc robi się szybko ale wali
ograniczają się do wciskania jednego klawisza.


No tak samo u destro locka ;p
CoS, i spam SB aż mob padnie :/

Całe szczęście w WotLK wszystko się zmieni. Affliction dostanie 20% więcej z Coeffów, recharge corruption za castem SB, AoE corruption, szansa na haste przy ticku dota, ale troche mniej +hita z talentów. Destro też dostanie troche urozmaiceń, insta SF, +hita z talentów, Inc i SP maja szanse na refresh immolate, shadow i doty maja szanse na zw fire dmg, szansa na insta po krycie...

Niektóre te talenty naprawdę wydają się przepakowane, mam nadzieję że trochę to jeszcze zmenią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O nowych talentach to jeszcze informacje nieoficjalne. Na pewno jeszcze wiele się zmieni do tego czasu. W końcu WotLK jest w fazie alfy. Nawet DK póki co nie jest jeszcze skończony. Z dotychczasowych informacji to talenty maga wydają mi się obecnie być najbardziej przepakowane. Ponoć ma dostać doty od fire i frost.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2008 o 14:19, Czedwik napisał:

O nowych talentach to jeszcze informacje nieoficjalne. Na pewno jeszcze wiele się zmieni
do tego czasu. W końcu WotLK jest w fazie alfy. Nawet DK póki co nie jest jeszcze skończony.
Z dotychczasowych informacji to talenty maga wydają mi się obecnie być najbardziej przepakowane.
Ponoć ma dostać doty od fire i frost.


Z dotychczasowych informacji to nowe talenty maga są tak przepakowane, że najlepszy build w ogóle z nich nie korzysta. Po prostu 33/38/0 jest lepszy niż to nowe badziewie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja zamierzam wlasnie kupic wowa heh tylko chce was zapytac czym sie rozni od innych mmorpg ? sa skille jakies ale mi chodzi o alchemie itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2008 o 14:49, Vesania666 napisał:

to jest jakiś bug, czy jak ? bo nie kapuje ? :S

Nie, po prostu krwawe elfy mają taki racial, bonus do enchantingu i stąd zwiększony maksymalny skill. Tak samo jest np. z inżynierią u gnomów czy jewelcraftingiem u draenei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2008 o 14:49, Vesania666 napisał:

to jest jakiś bug, czy jak ? bo nie kapuje ? :S


hah. No raczej bug. Nie możliwe. Albo łykłeś sobie jakiś eliksir czy coś w tym stylu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Frostfire Bolt o ile dobrze pamiętam. Dmg z Frost i doty z fire zadające dmg co jakiś określony czas. IMO bomba. Ale i tak demon form Locka wymiata, cholera magowi nie dadzą nic fajnego ani innowacyjnego. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Frostfire Bolt o ile dobrze pamiętam. Dmg z Frost i doty z fire zadające dmg co jakiś
> określony czas. IMO bomba. Ale i tak demon form Locka wymiata, cholera magowi nie dadzą
> nic fajnego ani innowacyjnego. :/

Ja jestem ciekaw czy szaman dostanie coś naprawdę dobrego do każdej specjalizacji. Jeśli tak nie będzie to ja chyba zrobię reroll na DK, bo przy takich nowościach jakie dostaje np. warlock to szaman prezentować się będzie naprawdę słabo. No, ale mam nadzieję, że Blizz tego nie skopie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2008 o 16:51, mister king napisał:

Mam takie pytanie ^^ co waszym zdaniem jest najlepsze dla palladyn na pvp :p aktualnie
jestem w Holy o to moj build http://www.wowhead.com/?talent=sVVhMxuhesoZVbe0G0z jak
narazie daje rade :P i ostatnio gadalem sobie z kumplem z gildi przez Skype ze Palladyn
jest bardzo dobry po Retri oO a moim zdaniem Retri sux do pvp :P

czyli chcesz powiedzieć że retri jest pod pve? Oo pvp to jedyne miejsce gdzie retri się sprawdzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi mi o to ze nie lubie Retri...a nie o to ze odrazu nie jest do pvp ale moim zdaniem Holy jest bardzo dobre :d nawet jesli chodzi o Heal bota na bg ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2008 o 17:17, mister king napisał:

Nie chodzi mi o to ze nie lubie Retri...a nie o to ze odrazu nie jest do pvp ale moim
zdaniem Holy jest bardzo dobre :d nawet jesli chodzi o Heal bota na bg ^^


Dlaczego nie? Dostaje ofensywnego insta, a to jest już duży plus, ale wybierzesz co będziesz chciał,m ja mam retri u pallasa na pvp i nie narzekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się