Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Mogli mieć pewne podejrzenia, to chyba logiczne, skoro podałeś adres zamieszkania w Polsce, a płacisz kartą z Irlandii. Na twoim miejscu grzecznie odpowiedziałbym na wszelkie wątpliwości, ale jednocześnie zarządałbym zwrotu czasu gry (tzn przedłużenia okresu gry o czas, przez który twoje konto było zablokowane) i postraszył ich, że jeśli tego nie zrobią to opiszesz to w niekorzystny sposób w prasie (napisz, że jesteś dziennikarzem jakiegoś magazynu o grach komputerowych^^) i złożysz wniosek na prokuratorę za oszustwo (absolutnie nie mieli prawa ci zamykać konta, skoro zostało już opłacone i jak najbardziej wiszą ci ten czas gry, tu nie ma wątpliwości). Może podziała, życze ci powodzenia :) Ja swego czasu miałem podobną sytuację (zdarzyło się raz, że konto opłacił mi mój kolega przebywający wtedy w Danii) i wystarczyło konkretnie i rzeczowo opisać co, jak i dlaczego, po czym przeprosili i podziękowali za udzielenie odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2007 o 14:35, Gosu napisał:

Ten Blizard to banda kretynow,


Heh miałem podobną sytuację:) ja płaciłem kumplowi za grę a on mi przelewał sianko na konto;) Ale blizzard w którymś momencie zablokował jego konto podobnie jak twoje tuż po zapłaceniu bo opłacane konto ma z mojej karty kredytowej którą też opłacam swoje konto. Zadali kilka pytań po czym zażyczyli sobie przesłanie faksem ksero dowodu osobistego jego i mojego na dowód tego że nie kłamaliśmy przy odpowiadaniu na ich maila. Wyjaśnialiśmy całą sytuację, a oni zażądali dowody osobiste. Po przesłaniu faksem ksera dowodów i kilku wyjaśnień odblokowali konto kumplowi i zwrócili stracony czas który nie grał. Trwało to trochę czasu, ale się udało i wszystko git:)
Tak więc możesz być pewny że jeśli uda ci się wyjaśnić wszystko to odblokują ci konto i zwrócą stracony czas.

Zrobili tak ponieważ sprawdzają dokładnie wszystkich by uchronić się przed sprzedawaniem kont czy płacenia ukradzioną kartą kredytową:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe a juz miales nie wracac:P a z tym honorem to jedynie oplacalne jest av bo tam mozna nawet 5k w 3h.Chociaz przez te dlugie oczekiwanie w kolejce to tak z 4k wychodzi:/ cale szczescie ze etap z 27 k mam juz za soba:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi właśnie weekendy z alterac przypadły najbardziej do gustu, 3-4h zabawy i 10k spokojnie wpada (przez mnożnik), chociaż w zwykłe dni też nie jest tak źle, na inne bg chodzę raczej z przymusu zdobycia marków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie 5k w 3h ? Chyba podczas weekendu ale w normalny dzień w 3h zrobisz max 3-3.5k nie więcej. No niestety ja ten etap mam przed sobą, zostało mi jeszcze do wbicia 17k więc mam jeszcze z 4-5 dni roboty ale jakoś dam sobie radę. Anyway brakowało mi tych nocnych wojaży na BG...xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

10k w 3 godziny? Bez przesady. Pamiętam jak farmowałem honor na trinket na arcziego, żeby to się dało zrobić w 5 godzin... chyba, że druga strone kompletnie nic nie robi, i sama niszczy swoje wieże, by przyspieszyć wasze zwycięstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może faktycznie trochę przesadziłem, ale było to coś około 4h, weekend AV, więc honor tam leciał podwójnie, żaden wyczyn. Też lekko mnie zdziwiło to, że jako ally wygrywaliśmy prawie cały czas, ale wiadomo łatwy honor to i dobrych graczy dużo się zleciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie wyjdzie zbyt szybko, bo mogłoby zaniżyć sprzedaż kolejnych dodatków do WoW ;) A na to Blizzard sobie nie pozwoli. W sumie najlepiej, jakby to było zupełnie nowe uniwersum. Po tym, co WoW namieszał w uniwersum Warcrafta, wprowadzając sporo niespójności lepiej, żeby tak się stało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2007 o 16:24, Czedwik napisał:

Na pewno nie wyjdzie zbyt szybko, bo mogłoby zaniżyć sprzedaż kolejnych dodatków do WoW ;)
A na to Blizzard sobie nie pozwoli. W sumie najlepiej, jakby to było zupełnie nowe uniwersum.
Po tym, co WoW namieszał w uniwersum Warcrafta, wprowadzając sporo niespójności lepiej, żeby
tak się stało...

zgadzam się z tobą- będą mieli czas na dopracowanie (jak zawsze z resztą) i będą mogli naprawde spokojnie podejść do tego projektu, a nowe universum, przystosowane do mmo i tworzone z myślą o nim może być baaardzo fajne (miejmy nadzieje;D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2007 o 17:09, Stwór napisał:

Heh miałem podobną sytuację:)



Dostalem emaila od blizarda, wszystko sie wyjasnilo, odblokowali mi konto i co.... oczywiscie nowy problem, co wpisuje haslo, gra sie zatrzymuje i pisze unable to connect. Moze mam pisac kolejny raz do nich i co mi odp zebym sprawdzil net?! Net dziala, firewall ma odblokowany wow, jak nie urok to sraczka z ta gra, wpienia mnie juz ten blizard.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2007 o 15:54, SoieR napisał:

Ha, a jednak blizz robi nowe MMO! ;D ojojoj..... oby dorównało wow, a jeszcze lepiej żeby go
przebiło jakością ;)


Jeżeli właśnie przeczytałeś newsa na gram.pl, to wiedz że zwykle są one o 1-2 tygodnie do tyłu. Tak jest i tym razem, o zupełnie nowym MMO było już wiadomo od dłuższego czasu i szczerze wątpie aby powstało dla niego jakieś zupełnie nowe uniwersum (jestem pewien na 99%, że będzie to MMO Starcrafta).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic juz z tego nie rozumiem, wchodze na strone wow-europe, normalnie moge wejsc na swoje konto, a do gry wejsc nie moge, wylaczylem nawet firewalla, nadal unable to connect. Cos sie im popsulo czy to u mnie tylko..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2007 o 18:26, L33T napisał:

a twój serwer działa? może kolejki za duże i cię rozłącza ?


Ja nawet nie moge sie dostac do gry, tak bym sobie inny server wybral, poprostu menu zatrzymuje sie , nie ma napisu connecting, czy handshaking czy co tam jest, tylko dlugi lag i odrazu unable to connect, a jeszcze wczoraj bylo to wszystko, tylko konto mialem zablokowane, dzisiaj mi odblokowali to teraz taki problem sie pojawil. Ja widze newsy, widze wszystkie info w menu o migracji i pierdolach, wchodze na swoje konto na stronie, a do gry nie moge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślisz, że S2 będzie swoistym wprowadzeniem do MMO? Ja mam nadzieję, że to będzie coś w świecie Diablo, przecież tam fabuła też jest nieźle rozbudowana. Najbardziej jednak chciałbym, aby to było nowe uniwersum, a Diablo wyszło jako osobny tytuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie WoW ma koncepcję, która pasowałaby jedynie do Diablo, albo do specjalnie stworzonego uniwersum tylko do MMO. Terran farmiący jedzenie z mobków i takie inne "kwiatki" totalnie by zniszczyły cały klimat Starcrafta. W takim przypadku powinna być to zupełnie nowa jakość i inna gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się