Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 21.11.2007 o 19:52, mała16 napisał:

Jeśli jako obrońca to widać jego wślizgi i dobre ustawianie sie. Jeśli jako mrówa (czyt. pracuje,
ale go nie widać) to niestety jest taki efekt jak z Sobolem, że czasami nawet nie wiadomo że
Dudka grał. Bo tak był skryty na boisku. Nie ujmuję nic Smolarkowi, Krzynówkowi czy Żurawskiemu.
Ale bez takich piłkarzy jak Sobol czy Dudka to ta kadra grała by wiele słabiej. Nie mówiąc
już o Wiśle (Sobol, Dudka)

Chodzi o to że nie otrzymają tacy zawodnicy nagrody piłkarza roku w Polsce
Ich odpowiednicy światowego pokroju też nie otrzymają złotej piłki czy innych nagród wyjątek: Lew Jaszyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2007 o 20:15, Rzezim napisał:

Czyli dla Ciebie kapitan powinien być osobą oderwaną od rzeczywistości, mającą dysfunkcje w
ocenie rzeczywistości.
Skoro używasz kwantyfikatora "zawsze" oznacza to, że w każdej nawet beznadziejnej sytuacji
kapitan będzie wierzył, że wygrają.

Nie ma być oderwany od rzeczywistości. Ma być optymistą i podnosić drużyne na duchu. Ma motywować. Zawsze. Od tego jest kapitan ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Anglicy przegrywają u siebie z Chorwatami! Brawo! Oby przegrali ten mecz a Rosjanie swój wygrali. Wtedy Rosjanie pojadą na ME a Anglicy zostaną w domu! Oby tak było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2007 o 21:11, pretorianie napisał:

Anglicy przegrywają u siebie z Chorwatami! Brawo! Oby przegrali ten mecz a Rosjanie swój wygrali.
Wtedy Rosjanie pojadą na ME a Anglicy zostaną w domu! Oby tak było.


Czyzbys nie lubil Anglikow? ... Ja wole zeby oni niz Rosja ;) .. Polska vs Serbia ...Kto wedlug was wygra? Polska 2:0 wygra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1:0 A tak sobie marzyłem, żeby przy tym ciężkim boisku, nasi zdobyli jako pierwsi bramkę, bo wtedy możemy się tylko spokojnie bronić. I marzenie się spełniło :-D
Teraz tylko polować na kontrę.
Przy okazji chciałbym pochwalić Fabiańskiego, którego interwencje, jak na razie są bardzo pewne i zdecydowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja Murawskiego, który biegał i biegał przez pierwsze 15 minut, potem troszeczkę osłabł chyba entuzjazm, ale znalazł się świetnie i znakomicie wykończył akcję. Brawo, naprawdę brawo. Oprócz tego ładna piłka Lewandowskiego, choć przy tym błąd obrońcy. A co do kontry to na takim boisku ciężko takową przeprowadzić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak wolę, żeby Rosjanie weszli niż Anglicy, którzy w tej chwili nic nie prezentują.
Myślę, że Polacy wygrają. Narazie Murawski i jest 1:0 dla nas. Grają bardzo fajnie jak na drugi "garnitur" reprezentacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2007 o 21:21, mikal15 napisał:

A co do kontry to na takim boisku ciężko takową przeprowadzić :P

E, tam... ciężko ... Po ataku Serbów Fabiański wykopuje piłkę pod ich bramkę, Rasiak (który tam cały czas czyha) celnie strzela ... i GOL!!!! ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2007 o 21:26, pretorianie napisał:

Tak wolę, żeby Rosjanie weszli niż Anglicy, którzy w tej chwili nic nie prezentują.

Jeśli przecież miały by się liczyć tylko umiejętności to nie powinieneś mieć w ogóle żadnych preferencji, bo przecież i tak wejdą ci najlepsi na przekroju całych eliminacji ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2007 o 21:28, mikal15 napisał:

> Tak wolę, żeby Rosjanie weszli niż Anglicy, którzy w tej chwili nic nie prezentują.
Jeśli przecież miały by się liczyć tylko umiejętności to nie powinieneś mieć w ogóle żadnych
preferencji, bo przecież i tak wejdą ci najlepsi na przekroju całych eliminacji ;]

Dokładnie, ale liczy się cały zespół a takiego zespołu Anglicy w tych eliminacjach nie mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NA gol Rasiaka nie liczcie. Jak dla mnie powinni dać szansę Matusiakowi i zdjąć Rasiaka bo on nic nie robi, drepta z przodu, zero jakiejś woli walki o tą piłkę, nie przyspieszy do tej piłki tylko odpuszcza, ale biegnie dalej dla popisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy mnie się wydaje, czy Łobodziński dzisiaj gra dobrze? ^^ Ogólnie to jakoś Polacy w eksperymentalnym składzie prezentują się o klasę lepiej od zrezygnowanych Serbów. I dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i pierwsza połowa za nami. Muszę przyznać,że jestem zaskoczony in plus. Po meczu z Węgrami nie spodziewałem zbyt wiele po pół-rezerwowym skladzie,ale jak widać stawka meczu większa to i biegać się chce. Chciałbym pochwalić Fabiańskiego za naprawdę pewne interwencje oraz Lewandowskiego za podanie przy bramce. Widać,że chłopak potrafi grać do przodu i ja mówię,że będzie niebawem z niego prawdziwy playmaker.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra gra Polaków. Pełna kontrola. Anglia przegrywa 0-2 z Chorwacją. To jak Rosja wygra to Anglicy odpadają :) Może to i dobrze,bo w tych eliminacjach Anglia gra słabo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2007 o 21:41, pitors89 napisał:

Dobra gra Polaków. Pełna kontrola. Anglia przegrywa 0-2 z Chorwacją. To jak Rosja wygra to
Anglicy odpadają :) Może to i dobrze,bo w tych eliminacjach Anglia gra słabo.

Nie!!!! EURO bez Angoli? Tak nie może być. Sprężcie się Dumo Albionu! Choć teraz to już chyba muszą liczyć na porażkę Rosjan. Szkoda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2007 o 21:44, mati285 napisał:

> Anglicy odpadają :) Może to i dobrze,bo w tych eliminacjach Anglia gra słabo.
Nie!!!! EURO bez Angoli? Tak nie może być. Sprężcie się Dumo Albionu! Choć teraz to już chyba
muszą liczyć na porażkę Rosjan. Szkoda :(


Chyba jednak nadal jest 2-0:/ Wygląda, że na to ktoś sie pospieszył z komentarzem. Co do Rosji to już prowadzi 1-0 a z Andorą bramki raczej nie stracą, więc zapewne wygrają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować