Zaloguj się, aby obserwować  
Patryk_R1

Komputer czy konsola?

1198 postów w tym temacie

Dnia 01.02.2009 o 12:41, kedzior141 napisał:

Gdyby konsole miały możliwość podłączenia klawiatury i myszki... mmm ;]


Według mnie nic nie zastąpi komputera :P Komputer ma przecież więcej możliwości niż konsola...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2009 o 12:55, Dekerinho6 napisał:

> Gdyby konsole miały możliwość podłączenia klawiatury i myszki... mmm ;]

Według mnie nic nie zastąpi komputera :P Komputer ma przecież więcej możliwości niż konsola...

To zależy pod jakim względem... Xbox 360, czy PS3 do gier i multimediów spokojnie wystarczą... A do PS3 jest nawet przeglądarka internetowa ba! Można tam linuxa zainstalować. Oczywiście - PC odtwarza więcej formatów filmów i muzyki, ale... Postawisz go koło telewizora i tam podłączysz? Da się to zrobić, ale i tak trzeba łączyć wszystkie kable, a jakość w takim wypadku jest o wiele gorsza niż przy konsolach, które przystosowane są do telewizorów. Ja mam w domu Xboxa 360 do gier i filmów, oraz peceta (słabego dosyć) do internetu i tekstów w Wordzie. I jest dobrze ;)
@kedzior141
Można podłączyć klawiaturę do pisania tekstu, a ze specjalną przejściówką (X-fps 360) można grać z pomocą gryzonia i klawiatury :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2009 o 13:06, kedzior141 napisał:

Aha, no to nie wiedziałem :P
Ale i tak wolę komputer... :)


Do konsoli warto sie przymierzac, jesli ma sie wlasny tv. Dosc ciezko konkurowac z matka, kiedy chce obejrzec serial np. i pograc sie po prostu nie da.

Wole kompy ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2009 o 13:06, kedzior141 napisał:

Aha, no to nie wiedziałem :P
Ale i tak wolę komputer... :)


hehe, każdy kto nie ma którejś z w/w konsol woli piecyk :) Ale każdy kto ją ma, błyskawicznie się uzależnia.
Ergo: piec jest the best, dopóki nie kupisz konsoli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy piec, takie GoW wychodzi prędzej czy później z X''a etc.
Grafa nie jest najważniejsza, medium/low i żyję! I nie wymieniam kompa, swego mam już 2 lata i gry dobrze śmigają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mówi Izrafel92. Gdybym miał jakiś dobry własny tv (najlepiej w swoim pokoju^^) to wtedy zakup konsoli stał by przede mną otworem ;) Nawet trochę się zastanawiałem nad kupnem xboxa w wakacje (jakaś promocja na 699zł), no ale jednak wolałem upgradeować kompa ;) Może jak komp się "wypali"(w cudzysłowie oczywiscie, odpukać;P) i wyjdzie kolejna generacja Play station, to się zastanowię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2009 o 13:28, kedzior141 napisał:

Tak jak mówi Izrafel92. Gdybym miał jakiś dobry własny tv (najlepiej w swoim pokoju^^)
to wtedy zakup konsoli stał by przede mną otworem ;) Nawet trochę się zastanawiałem nad
kupnem xboxa w wakacje (jakaś promocja na 699zł), no ale jednak wolałem upgradeować kompa
;) Może jak komp się "wypali"(w cudzysłowie oczywiscie, odpukać;P) i wyjdzie kolejna
generacja Play station, to się zastanowię:)


Tak jak mówiłem juz wielokrotnie- konsola to dodatek. Ale jak masz kasę i warunki- warto w nią zainwestować.
Nawet obecna generacja konsol nie daje ciała w rywalizacji na polu gier, a na nową poczekamy jeszcze dłuuuuugo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz żaden problem podpiąć konsole do monitora, szczególnie jeżeli masz powyżej 19cali to gra się świetnie. Fakt faktem telewizor fajna sprawa ale osobiście mam Sharp''a Aquos''a Full HD coś koło 40cali i gra się średnio, za duży obraz, a siedzę stosunkowo blisko dlatego wolę na monitorze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2009 o 14:33, Łeber napisał:

A nie pomyślałeś, aby ustawić siedzisko tak z ponad 2 metry przed TV? Wtedy już by było
w porządku. ;]


dokładnie :D - zamiast iść w "cale" lepiej się zastanowić, czy będzie zachowany przyzwoity "prześwit".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie w temacie brzmi jak "Kisiel czy budyń" jedno nie wyklucza drugiego i ... w sumie to one nie rywalizują. Gram raz na tym raz na tym i na pewno niczego się nie pozbede :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm zdecydowanie wole komputer, bo może posłużyć do większej ilości rzeczy niż granie, a gra się (przynajmniej moim zdaniem) o wiele przyjemniej niż na konsoli, a po za tym gry są o wiele tańsze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2009 o 14:29, 4ny4 napisał:

Full HD coś koło 40cali i gra się średnio, za duży obraz, a siedzę stosunkowo blisko
dlatego wolę na monitorze. :)


Przy tak dużej matrycy trzeba grać stanowczo z odległości co najmniej 2 metrów. Grałem w wakacje na 40" Samsungu Full HD, obraz oczywiście przez HDMI - z trzech metrów to po prostu przyjemność. Duże rozmiary, piękne barwy... nic, tylko grać! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Otóż to.

PS: Dzisiaj podpiąłem PS3 do TV z Full HD, nie mogę się przyzwyczaić z mojego SDeka do tego HD...noż w mordę jeża, jakieś to wszystko jasnawe. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam wybrałem konsole , wcale nie żałuje , w komputer musiałbym włożyć 3x tyle żeby cieszyć się taką grafiką ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować