Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Trailer: czemu Diablo III nie dostanie 10/10?

248 postów w tym temacie

JA tez jako zatawrdzialy fan wszystkich czesci diablo uznaje 3 za najlepsza... masa ciekawych skilli o wiele wieksze tempo rozgrywki nie zanirzane bzdurnym paskiem staminy i malym plecakiem;p Masa randomowych eventow rare bossow itp Mlocimy z kumplem pare dni niemal bez przerwy:)
No ale coz co kto lubi:P co do oprawy graficznej.. bez urazy ale wiekszosc osob chyba nawet w d3 nie grala(ktore tu marudza) owszem gra oferuje wiecej niz 256 kolorow( to glowny powod mrocznosci diablo 1;p) ale oprocz JEDNEJ teczy do oczojebnosci naprawde daleko...jest krew posoka odciete lby.. mi pasuje;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się zapowiedź.. mimo iż gra bardzo mi się podoba ciesze się że ktoś nie pod wpływem tej paranoi chce podejść. Boli mnie brak pvp czy jakichkolwiek rankingu albo przejrzystego chata z wieloma oknami. Jak do samej uproszczonej rozgrywki się przyzwyczaiłem i jest ok to daleko D3 to D2. Jednak jest to dobra gra ale skoro gra wymaga połączenia z netem trzeba oceniać także problemy jakie były przy premierze. Ważne by o tym ludzie pamiętali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brak rozwoju postaci wykluczył tę grę jako mój zakup.
I to, że w d2 był ''''jeden słuszny'''' build to żaden argument. W D2 to skopali, teraz powinni dać solidne talenty a nie je wyciąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myszasty nie ma jak to porównywać logowania się 10.000 graczy EK Wiedźmina 2 (oczywiscie było ich o wiele mniej) do ponad 1.000.000 miliona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakas taka ostatnimy czasy moda, ze zamiast sie cieszyc, ze cos sie nam podoba, to wolimy narzekac, ze nie jest inne. I do tego wszyscy sa specjalistami od robienia gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tutaj starcie rozchodzi się o co innego. Wielcy fani wcześniejszych części Diablo, którzy widzą że tutaj czegoś nie ma, tutaj jest "za kolorowo". Ja np. się cieszę z tego że nowy Diabełek wyszedł i cieszy oko. Tylko że nie jest rewelacyjny, a tego chyba chcieli wszyscy- powrotu pana ciemności w wielkim stylu, takim że wywala drzwi z zawiasów. Można powiedzieć, że wypada lepiej niż Torchlight, ale nie jest lepszy niż Diablo II.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2012 o 06:37, TobiAlex napisał:

Myszasty nie ma jak to porównywać logowania się 10.000 graczy EK Wiedźmina 2 (oczywiscie
było ich o wiele mniej) do ponad 1.000.000 miliona.

Jest. Blizzard to firma nieporównywalnie większa od CDP, mająca w dodatku doświadczenie z serwerami i ich obciążeniem (World of Warcraft? Słyszałeś może o takiej grze? Albo może o Starcrafcie 2?).
Więc za przeproszeniem przestańcie pitolić, że Blizzard nie przewidział tego, co się stanie. Bo wiedział, i to od samego początku - znał historię swoich poprzednich produkcji i ich bet i jak to wyglądało wtedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przygodę z D3 zakończyłem, póki co, po becie. Moje wrażenia były, niestety, dokładnie takie, jak wrażenia Myszy. Nie tylko Ty masz takie wrażenie! Diablo III to gigantyczny marketing dobra gra... i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2012 o 18:30, Qilathe napisał:

Niby poprawna. Niby bez szału. Zgadzam się.

Tylko dlaczego 75% moich znajomych tłucze jak nienormalni po nocach a pozostałe 25% biega
po mieście w celu kupna DIII, którego już nigdzie dostać nie można?

Magia:)


bo każdy chce się przekonać po tych 12 latach czy Diablo III to gra tak dobra... czy tak słaba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie jak na razie najbardziej denerwuje totalna sztampowość dialogów. Gram w wersję z polskim dubbingiem, więc nie wiem czy wersja oryginalna też taka jest. Ale bez kitu, prawie za każdym razem, jak jest jakiś filmik, czy zwykła rozmowa, to na mojej twarzy pojawia się uśmieszek z politowania... Poza tym gra mistrzowska. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy ocenie takiej gry należy zadać sobie jedno, pytanie ile punktów by dostała gdyby nie nazywała się Diablo 3 tylko np Torchlight 3, i założę się że żaden recenzent nie dał by jej nawet 9...

Prawda jest taka że Diablo 3 jest dobrym zabijaczem czasu, z całkiem przyjemną fabułą jak na h&s, ale bez szalu, jak każda gra ma błędy jedne mniejsze inne większe, konieczność grania na serwerze też dorzuca swoje 3 grosze. Moim zdaniem gra zasługuje na mocne 8/10 i bynajmniej nie jest to słaba ocena... na 10/10 zasługują tylko ideały pozbawione wszelkich wad i błędów ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się na pewno z jednym, co napisał Myszasty w komentarzu na pierwszej stronie. Lagi w singlu to jakaś paranoja! Mam łącze 2mb, gram w wiele gier na multi i z żadną nie ma problemów, lagów itd. choć łącze do najszybszych nie należy. A w Diablo III mam lagi w singlu, ping czasem skacze do 1000ms i robi się ciężko. Nie wiem jak dużej przepustowości Diablo III wymaga, ale w żadnej innej grze problemów nie powodowało to, że na drugim komputerze, ktoś maila sprawdzał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.05.2012 o 18:43, Jeggred napisał:

I jakoś olbrzymi liczba błędów nie powstrzymała was przed wystawieniem 9/10 Skyrimowi,
więc dlaczego Diablo 3 miało by z powodów kilku błędów dostać niższą ocenę ?


Pewnie dlatego że przez błędy w Skyrimie nie była niszczona rozgrywka.. BA w D3 zazwyczaj przez błędy nie da się grać ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2012 o 12:33, Kafar napisał:


> I jakoś olbrzymi liczba błędów nie powstrzymała was przed wystawieniem 9/10 Skyrimowi,

> więc dlaczego Diablo 3 miało by z powodów kilku błędów dostać niższą ocenę ?

Pewnie dlatego że przez błędy w Skyrimie nie była niszczona rozgrywka.. BA w D3 zazwyczaj
przez błędy nie da się grać ;D


Przecież już naprawili błędy uniemozliwiające rozgrywkę więc nie warto ich umieszczać w recenzji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej to mnie śmieszą teksty o grafice że przestarzało czy ci co to piszą urodzili się wczoraj przecież to Blizzard do jasnej ciasnej ich gry zawsze graficznie były przestarzałe no ale hate musi być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serio, dwa dni? Ja grałem bez żadnych problemów, lagów ani błędów. Co prawda nie od 00.01 ale od 11 rano. Ani razu nie wyskoczył żaden błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie gra wciągnęła jak żadna naprawdę od paru dobrych lat - przechodzę już ją w ty momencie 3 raz i ciągle chcę więcej. Mnichem było czasami nudnawo ale Demon hunterem - miodzio:) Postać wymaga opanowania skilli do perfekcji i gra się po prostu super.
Dla mnie 9+/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować