Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Blizzard nakłada ograniczenia na cyfrowe wersje Diablo III

48 postów w tym temacie

I tak się w sumie zastanawiam czy czasem osóby, które kupią wersję cyfrową Diabolo III nie zostaną w pewnym sensie... zrobieni na szaro. Bo jednak gdy kupuję grę to powinienem dostać całą zawartość, tak... a od momentu nowej łatki nie będzie można dostać całości gry, gdzie inni dostali całość wcześniej po premierze. Jak dla mnie bardzo dziwne zagrania ze strony Blizza i nie wiem czy tłumaczenie związane z oszustami się sprzeda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakaś próba walki z oszustami to jest, ale ucierpią na tym trochę nowi klienci. Widocznie te 72 godziny to czas na weryfikację konta. Być może w ten sposób chcą ograniczyć ilość spamerów reklamujących golda, ale to w zasadzie nie ma sensu, bo to jest jak porywanie się z przysłowiową motyką na przysłowiowe słońce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A własnie się dziwiłem o co chodzi że lubie na battle.net piszą że kupili grę i mają starter ;) słaby krok.. dzięki temu wiem że nie tylko nic blizzarda nie kupię.. ale na pewno nie kupię już jak mnie skusi w cyfrowej dystrybucji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To samo co w sc robia..... W starych grach blizza mozna bylo grac z calym swiatem a teraz zamykaja ludzi w gettach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2012 o 21:26, CDRV napisał:

To samo co w sc robia..... W starych grach blizza mozna bylo grac z calym swiatem a
teraz zamykaja ludzi w gettach...


Czytaj cały post nie tylko tytuł :)

_____________________________________________________________________________________ ________

Niby jak takie ograniczenie ma pomóc w walce z oszustami ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem w planach kupno tej gry , ale po newsach , opiniach i recenzjach coraz bardziej mi ta chęć przechodzi . Doszłem do wniosku że ta gra nie jest warta swojej ceny ... w dodatku żeby upierniczyć oszustów kosztem uczciwych graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2012 o 21:33, fenix00 napisał:

Miałem w planach kupno tej gry , ale po newsach , opiniach i recenzjach coraz bardziej
mi ta chęć przechodzi . Doszłem do wniosku że ta gra nie jest warta swojej ceny ... w
dodatku żeby upierniczyć oszustów kosztem uczciwych graczy.


Jak już skończą tą płatną betę(czyli za jakieś 3-6miesięcy) możesz pomyśleć o kupnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2012 o 21:29, kodi24 napisał:

"z przysłowiową motyką na przysłowiowe słońce"
To nie jest czasem cytat z "Sarniego Zniwa"? ;D

Jak najbardziej :D

CDRV:
News nie dotyczy ograniczeń regionalnych. Po upływie tych 72 godzin lub wcześniej, gracz będzie mógł zmieniać sobie region dowolnie. Na marginesie wybór regionów w Diablo 3 nie jest niczym nowym, bo jest identyczny z tym co było w starszych grach Blizza (np. Warcraft 3 - tam wybierało się jedną z 4 bramek i statystyki, tak jak postacie w Diablo 3, były osobne), no ale nie o tym jest temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoko, weryfikacja konta... tylko dlaczego nie mogą tego zrobić nawet w nie wiem- 24 godziny. Jakbym był napalony na Diablo to może bym przeżył dojście do Króla Szkieletów i poszedł sobie na spacer, nabrał sił. Ale 3 dni? I potem po prostu siedzieć zamiast grać w grę, na którą dużo wydało się kasy. Trochę to idiotyczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam te newsy o DIII od dnia premiery - errory, maintenance break, podwyżka ceny i wygląda jakby za wszelką cenę nie chcieli mi tej gry sprzedać ;)

PS Ciekawe czy blizzardowej wersji elektronicznej też to dotyczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie Blizzard kpi sobie z uczciwych graczy. Może niektórzy lubią wersję cyfrowe od pudełkowej a mimo tego dostają baty za to, że wolą cyfrową wersje.. Brawo blizzard za głupotę. Do tego dochodzi fakt, że wersja cyfrowa jest bardzo droga w porównaniu z pudełkową. Nie to, że gracz robi im przysługę i płaci więcej za średnią grę to jeszcze Blizzard się im odpłaca i ich gnoi ograniczeniami. Mam nadzieję, że trochę graczy się obudzi dzięki temu ze ślepoty co do blizzarda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem zadowolony z takiego rozwiązania. Wreszcie koniec z oszustami i ci co tracą konta za oszustwa nie będą mogli wrócić do gry za 5 minut po Bane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2012 o 21:48, Ximos napisał:

A ja jestem zadowolony z takiego rozwiązania. Wreszcie koniec z oszustami i ci co tracą
konta za oszustwa nie będą mogli wrócić do gry za 5 minut po Bane.


Szkoda że oszuści mogą kupić wersję pudełkową :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W następnym patchu do każdorazowego zalogowania niezbędnę będzie przesłanie swojego DNA, 3 dowodów tożsamości i 20$ na pokrycie kosztów ekspertyzy, po czym odczekać 72 h na weryfikację. Ale przynajmniej dowalą tym strasznym oszustom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować