Zaloguj się, aby obserwować  
Don_Lizak

Tibia (MMORPG) - temat ogólny

4892 postów w tym temacie

Dnia 01.11.2006 o 10:25, Matizk12 napisał:

aha i sorry za spam. CZy postacie tj Amner i Seymour są też na kontynencie?? Bo ja jestem na
razie na rookgardzie i chciałbym te questy wykonać przed pójściem na kontynent chyba że te
questy można też na kontynencie wykonać


Seymour jest ylko na Rooku a NPC Amner słysze pierwszy raz, chyba takiej "enpecetki" nie ma :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tibioska grypa jest gorsza od ptasiej ;)) u mnie w Kcyni wszyscy sie nią zarazili :PP naszczęście w pore poszedłem do szczepienia, a było już żle:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 10:28, radess napisał:

Seymour jest ylko na Rooku a NPC Amner słysze pierwszy raz, chyba takiej "enpecetki" nie ma
:P

Zapewne chodziło o NPC Amber ;p Z nią są dwa questy na notebook (który wymienia ona na bodajże short sworda) oraz na addon z kapeluszem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 10:29, Matizk12 napisał:

kurde, sorry że tak ciągle spamuje ale czy mógłby mi ktoś wymienić wszystkie questy jakie
są na rookgardzie??


Mówisz, masz. :P (Nie jestem pewny czy to są wszystkie)

http://tibia.org.pl/static/out/questy/
Są tam też opisy jak poszczególne questy wykonać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 10:29, Matizk12 napisał:

kurde, sorry że tak ciągle spamuje ale czy mógłby mi ktoś wymienić wszystkie questy jakie
są na rookgardzie??

Wszystkie questy Tibi (rookgaard+mainland+addony itp.)
Po polsku (nie wszystkie są opisane):
http://wiki.hunted.pl/wiki/Quest
Po angielsku (większość opisanych):
http://tibia.erig.net/Quests

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Macie jakies watpliwosci zwiazane z Tibia to mozna odwiedzic Tibia.pl (oficjalny fansajt) i tibia.org.pl (nieoficjalny, sa spoilery do questow, boty itd.) Na org.pl kiedys duzo sie udzielalem (~600 postow) i dam wam rade :P Zanim napiszecie nowy temat, poszukajcie czy juz takowy istnieje bo mozna szybko zostac zbluzganym ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 11:36, Matizk12 napisał:

mam cos takiego jak silver amulet,do czego to służy??

Ten amulet redukuje obrażenia od trucizny o 10%. Posiada 200 ładunków. Proponuję przglądnięcie kilku stron o Tibi np.
http://wiki.hunted.pl/wiki/Main_Page
www.tibia.pl
www.tibia.org.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tego całego szaleństwa na pukcie tej gry. A to, że niektórzy umierają przez granie 48h to już totalna durnota. Też lubię czasem dobre rpg, nie koniecznie ze super grafiką(mój pierwewszy rpg Dink Smallwod;p), ale co w tym takiego jest? Próbowałem w to grać i wogóle nie czuje tego czegos, nawet niewiedziełem jak coś kupić ;) Wogóle mnie to nie wkręciło, może ktoś mnie do tibi przekona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 18:33, PsychoMan napisał:

> ja po 5 sekundach zrozumiałem że jest głupia , a mój kolega dochodził do tego 2 tygodnie
...
> co się w tej grze morze podobać ? ( to pytanie retoryczne )
Czy naprawdę uważasz, że 5 sekund to wystarajczący czas żeby sogłębnie ocenić grę? Jeśli tak
to naprawdę mi żal ciebie...


ja po 5 sek. stwierdziłem że to N.G.N.Ś. ( najgorsza gra na świecie ) ale grałem w to jeszcze jakieś 20 min . u kolegi ... kaszane morzna rozpoznać odrazu ( wystarczy popatrzeć na prezydenta ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 18:42, szerszeń45 napisał:

> ja po 5 sekundach zrozumiałem że jest głupia , a mój kolega dochodził do tego 2 tygodnie
...
> co się w tej grze morze podobać ? ( to pytanie retoryczne )
Po 5 SEKUNDACH (sic!) nie można O ŻADNEJ grze nic stwierdzić !! Skoro nie masz nic ciekawego
do powiedzenia w tym topicu to po jakiego grzyba się produkujesz?? No chłopie to już jest żenada
...



da się ... tak wogule nie napisałem że grałem w to 5 sek. tylko że po 5 sek. stwierdziłem że jest to kaszana , człowiek morze zauważyć że coś jest do dupy po 10 sek. a grać w to 10 h !! ... naucz się czytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 12:34, Larry Laffer napisał:

Nie rozumiem tego całego szaleństwa na pukcie tej gry. A to, że niektórzy umierają przez granie
48h to już totalna durnota. Też lubię czasem dobre rpg, nie koniecznie ze super grafiką(mój
pierwewszy rpg Dink Smallwod;p), ale co w tym takiego jest? Próbowałem w to grać i wogóle nie
czuje tego czegos, nawet niewiedziełem jak coś kupić ;) Wogóle mnie to nie wkręciło, może ktoś
mnie do tibi przekona?


ja tak samo , na tibie nie warto tracić czas ... już lepiej przypatrywać się jak trawa rośnie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 14:27, DARO GOTHIC napisał:

da się ... tak wogule nie napisałem że grałem w to 5 sek. tylko że po 5 sek. stwierdziłem że
jest to kaszana , człowiek morze zauważyć że coś jest do dupy po 10 sek. a grać w to 10 h

LOL? Z tego wynika, że ja grając 10 miechów (już nie gram) w ostatnich 5 sekundach 10 miesiąca stwierdziłem, że Tibia to shit? Tragiczna teoria :/

Dnia 01.11.2006 o 14:27, DARO GOTHIC napisał:

!! ... naucz się czytać

A ty naucz się pisać wyraźniej, bo jak widać sam nie wiesz co piszesz ...

Dnia 01.11.2006 o 14:27, DARO GOTHIC napisał:

ja tak samo , na tibie nie warto tracić czas ... już lepiej przypatrywać się jak trawa rośnie ...

Życzę miłych wrażeń ^^

I ogólnie: Czy ty naprawdę widzisz jakiś sens użerania się z nami w tym wątku? Bo ja nie. Rozmumiem, Tibi nie lubisz. Masz przecież do tego prawo. Ja kiedyś grałem, ale przestałem. Jednak pańskie argumenty, są, no że tak powiem, nie na poziomie ... Skoro nie lubisz Tibi nie obrażaj tych co weń grają. Ja np. nie znoszę Simsów, a nie wykłucam się w wątku o Simsach. Nie lubisz + nie masz KOMPLETNIE NIC nowego do wniesienia do tego wątku to się nie wypowiadaj. Mam nadzieję, że sobie to wyjaśniliśmy ... Pozdro, i mam nadzieję, że już tu się nie udzielisz, ponieważ już powiedziałeś co myslisz o Tibi. Przyjmuje to, bo każdy ma prawo do własnego zdania. Dziekuję za uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 15:09, PsychoMan napisał:

> heh może ci sie podoba ale mi to po prostu nie leży żeby chociaż to miało jakąś przyzwoitą

> grafe 2D albo co no mi ta gra nie pasuje!!!
Grafa jest moim zdaniem bardzo przywoita, ale w sumie ta nasza rozmowa nie ma sensu, bo ja
cię wcale namawiać nie chcę, więc skoro ja grać lubię to grać będę, a jak ty nie lubisz to
nie graj i będzie cacy :)

przynajmniej pod jednym wzgledem sie zgadzamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 17:17, zbysheck napisał:

jak się podnosi przedmioty?

klikasz na przedmiot LPM przytrzymujesz LPM i przenosisz go do bp i tacał filozofia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 17:38, K3ine napisał:

> jak się podnosi przedmioty?
klikasz na przedmiot LPM przytrzymujesz LPM i przenosisz go do bp i tacał filozofia :P


wdzięcznym niezmiernie iż któś pomóc mi zechciał, waćpanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 15:28, szerszeń45 napisał:

> da się ... tak wogule nie napisałem że grałem w to 5 sek. tylko że po 5 sek. stwierdziłem
że
> jest to kaszana , człowiek morze zauważyć że coś jest do dupy po 10 sek. a grać w to
10 h
LOL? Z tego wynika, że ja grając 10 miechów (już nie gram) w ostatnich 5 sekundach 10 miesiąca
stwierdziłem, że Tibia to shit? Tragiczna teoria :/
> !! ... naucz się czytać
A ty naucz się pisać wyraźniej, bo jak widać sam nie wiesz co piszesz ...
> ja tak samo , na tibie nie warto tracić czas ... już lepiej przypatrywać się jak trawa
rośnie ...
Życzę miłych wrażeń ^^

I ogólnie: Czy ty naprawdę widzisz jakiś sens użerania się z nami w tym wątku? Bo ja nie. Rozmumiem,
Tibi nie lubisz. Masz przecież do tego prawo. Ja kiedyś grałem, ale przestałem. Jednak pańskie
argumenty, są, no że tak powiem, nie na poziomie ... Skoro nie lubisz Tibi nie obrażaj tych
co weń grają. Ja np. nie znoszę Simsów, a nie wykłucam się w wątku o Simsach. Nie lubisz +
nie masz KOMPLETNIE NIC nowego do wniesienia do tego wątku to się nie wypowiadaj. Mam nadzieję,
że sobie to wyjaśniliśmy ... Pozdro, i mam nadzieję, że już tu się nie udzielisz, ponieważ
już powiedziałeś co myslisz o Tibi. Przyjmuje to, bo każdy ma prawo do własnego zdania. Dziekuję
za uwagę.



a czy ja kogoś obrażam ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 18:55, DARO GOTHIC napisał:

a czy ja kogoś obrażam ??

Jak dla mnie, to tylko siebie. Jak ci słusznie szerszeń powiedział, nie udzelaj się jak nie masz nic do powiedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować