Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 29.06.2007 o 20:09, Linux M napisał:

No kurde. Ja naprawdę nie chce zamawiać Wiedźmina (EK ani EP), a w "Moich zamówieniach" jest
niepotwierdzone zamówienie z EK. Jaja jak berety ;)
Teraz nie wiem co mam robić. Muszę sie zastanowić...

Hehe teraz wiemy dlaczego te 2999 szt. tak szybko sie rozeszlo, kupilismy EK newet o tym nie wiedzac. Niezly sposob na sprzedaz, chcesz czy nie chcesz masz kupic i juz :)

Ranveld
Mam nadzieje ze tak bedzie, bo w zamowieniu mam kwote do zaplaty 215,80 co w sytuacji kiedy nawet nie zamawialem EK ani zadnej innej, skonczy sie odmowa przyjecia przesylki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 20:09, Linux M napisał:

No kurde. Ja naprawdę nie chce zamawiać Wiedźmina (EK ani EP), a w "Moich zamówieniach" jest
niepotwierdzone zamówienie z EK. Jaja jak berety ;)
Teraz nie wiem co mam robić. Muszę sie zastanowić...

po prostu odrzuć zamówienie, cały problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że gram.pl powciskało co niektórym użytkownikom EK i EP Wiedźmina nawet jeżeli oni nie zamawiali tego??? I jeżeli zamawiałeś zwykłą to także dostałeś EK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 20:37, Łeber napisał:

Rozumiem, że gram.pl powciskało co niektórym użytkownikom EK i EP Wiedźmina nawet jeżeli oni
nie zamawiali tego??? I jeżeli zamawiałeś zwykłą to także dostałeś EK?

Spokojnie, na pewno nikt nikomu nic nie wciskał. Po prostu padły serwery i prawdopodobnie wszystko się pokopało. Ale na pewno niedługo wszystko będzie wyjaśnione :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 20:37, Łeber napisał:

Rozumiem, że gram.pl powciskało co niektórym użytkownikom EK i EP Wiedźmina nawet jeżeli oni
nie zamawiali tego??? I jeżeli zamawiałeś zwykłą to także dostałeś EK?

Najprawdopodobniej to wina serwera, który w dniu otwarcia pre-odrderów padał kilka(naście) razy. Wątpię, by było to celowe zachowanie CDP. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 13:54, KannX napisał:


To może jakąś małą krucjatę przeprowadzisz rycerzu ;)

Właśnie jestem w trakcie przygotowań do krucjaty. Właśnie zbroję czyściłem. Dzisiaj wieczorem na wywieszę ogłoszenia do rekrutacji i powiadomię innych krzyżowców że będzie gdzie sie rozerwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 23:03, squeglee napisał:

Do kiedy można zamawiać Wiedźmina tak, aby otrzymać go przed premierą?
"Zamawiając teraz otrzymasz (...)" niewiele mi mówi ;)

Ja zamówiłem kilka godzin temu... dostanę przed premierą ;) dopuki trwa pre-order doputy bedzie dostarczony przed premierą o ile się nie mylę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 23:13, squeglee napisał:

Właśnie, a nie wiadomo do kiedy trwa pre-order. Szlag by to trafił ;-/.
No nic, zamówię dziś. A to odliczanie to do wersji demo czy premiery?

Jakie odliczanie? Premiera w I polowie wrzesnie to wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 23:14, turbol napisał:

Jakie odliczanie? Premiera w I polowie wrzesnie to wiem.


No to się pomyliłem ;). Ale grą tak poważnie zainteresowałem się dopiero teraz, więc nie dziwota.
Odliczanie na gram.pl/zwiedzminem. Do demka? Do eventu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmin dopiero pod koniec października?

Niedobre wieści napłynęły do nas w nocy z firmy GameStop Corporation, największej na świecie (prawie pięć tysięcy placówek w szesnastu krajach) sieci sklepów zajmującej się sprzedażą gier komputerowych. Jeśli wierzyć informacjom opublikowanym na oficjalnej stronie koncernu, produkt o nazwie Wiedźmin zadebiutuje w Stanach Zjednoczonych dopiero w październiku, a nie we wrześniu, jak wcześniej sugerowano.

Firma CD Projekt, na której barkach spoczywa wydanie gry w naszym kraju, na razie nie ogłosiła jej oficjalnej daty premiery. Zrobił to natomiast koncern Atari, Inc. – ujawnione dwa tygodnie temu informacje wskazywały, że przygody Geralta zadebiutują w Europie 14 września bieżącego roku. Amerykanie mieli poczekać na Wiedźmina jedenaście dni dłużej. Jeśli rewelacje sklepu GameStop zostaną potwierdzone, mieszkańcy Stanów Zjednoczonych otrzymają produkt dopiero 30 października bieżącego roku.

Na razie nie wiadomo czy ewentualne opóźnienie dotyczyć będzie również Starego Kontynentu. O komentarz w sprawie poprosiliśmy zarówno firmę CD Projekt, jak i europejski oddział koncernu Atari, Inc. Gdy tylko uzyskamy nowe informacje, opublikujemy je w tym miejscu.





Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 06:06, Łeber napisał:

oooojj tam, ważne żeby u nas w Polsce wyszedł we wrześniu. :D

Albo moze jeszcze w sierpniu :P
Ktos kiedys prorokowal, ze Wiedzmin w Polsce ukarze sie najwczesniej - w sierpniu O.o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 21:10, Joannita napisał:

Właśnie jestem w trakcie przygotowań do krucjaty.


pamiętajcie, że musicie mieć glejt od Benka papieża. napiszcie mu co i jak, że CDP to dzieło szatana, a wiedźmin jest jego wirtualnym namiestnikiem. nie powinno być problemu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować