SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

A teraz mała zagadka...

Wyobraź sobie, że jesteś w Afryce. Zostałeś związany i powieszony na drzewie przy pomocy liny przymocowanej do ziemi, paląca się pod liną świeczka powoli ją przepala, a lew czeka aż spadniesz i staniesz się jego posiłkiem.

Twoje życie zależy całkowicie od liny, która nie może zostać przepalona przez świeczkę. W pobliżu nie ma nikogo kto mógłby ci pomóc. Co zrobisz?

Napiszcie jakie macie propozycje, później dam odpowiedź ;>

P. Ci co to znają. Nie psujcie innym zabawy ;)

20081118180030

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyszło mi na myśl naplucie na świeczkę, żeby zgasła. Jak nie, to starałbym się tak naprężyć linę, aby nie została przepalona i czekać, aż świeczka zgaśnie, chociaż, lew ciągle czeka, a ja nie będę tam w nieskończoność zwisać :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2008 o 18:10, Fumiko napisał:

O rany... jest w ogóle w Kwasach ktoś, kto JoeMonstera nie czytuje? Po kiego grzyba przeklejacie
wszystko co się tam pojawi?


Ja też nie czytuję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2008 o 18:04, Rumcajs52 napisał:

A teraz mała zagadka...

Wyobraź sobie, że jesteś w Afryce. ...


Zagadka survivalowa, hehehe ... za Chiny Ludowe bym o tym nie pomyślał. O_O
A okazuje się, że jak zwykle najprostsze rozwiązania są najskuteczniejsze.

Będzie trzeba to zapamiętać w razie, gdybym miał kiedykolwiek udać się do Afryki. ;-)
Gorzej, że potem i tak pozostajesz związany niczym gwiazdkowy prezent w opakowaniu. ;-)

Generalnie na początku pomyślałem o tym, żeby zagadać czymś lwa, aby cię nie zjadał :-) albo coś mu zaśpiewać, ale to ? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2008 o 18:10, Fumiko napisał:

O rany... jest w ogóle w Kwasach ktoś, kto JoeMonstera nie czytuje?


Ja nie czytuję ;]
a co do zagadki to nie wiem, ale nie mam głwy do myslenia nad takimi łamigłówkami, zawsze po 10 sekundach mówię że nie wiem i sprawdzam rozwiązanie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2008 o 18:04, Rumcajs52 napisał:

Wyobraź sobie, że jesteś w Afryce. Zostałeś związany i powieszony na drzewie przy pomocy
liny przymocowanej do ziemi, paląca się pod liną świeczka powoli ją przepala, a lew czeka
aż spadniesz i staniesz się jego posiłkiem.

Twoje życie zależy całkowicie od liny, która nie może zostać przepalona przez świeczkę.
W pobliżu nie ma nikogo kto mógłby ci pomóc. Co zrobisz?


Ja bym poczekał aż lina się przepali, spadając walną drapieżnikowi z główki, ten zdechłby na miejscu, a ja bym się jakoś wygramolił i zwiał. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle forum Onetu powala :D

Zapytalem pana ktory instalowal mi internet gdzie mozna kupic dostep do google i za ile, bo mysle ze bardzo mi taka wyszukiwarka by sie przydala. On mi zaoferowal ze za 50 zl mi zrobi taki lewy skrot na pulpicie do google. Zgodzilem sie ale teraz mam obawy czy moga wykryc ze uzywam google nielegalnie i czy nie lepiej jednak skasowac ten skrot i zakupic dostep oryginalny? Dziekuje za pomoc.


Padłem ;-D A jak to jest z Wami? Macie "lewy" dostęp do Google czy też wykupiliście już abonament? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2008 o 18:56, Mr.M napisał:

Padłem ;-D A jak to jest z Wami? Macie "lewy" dostęp do Google czy też wykupiliście już
abonament? :D


Leże i kwiczę xD
No, ja to mam chyba google lew...No, oryginalne :P
Ja nie mogę... Żyją jeszcze ludzie, którzy nie maja pojęcia co to komputer? :P Daj do tego linka, chce zobaczyć komentarze ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LOL, padłem, po cholerę komu lewy za 50 zł jak wykupienie Google kosztuje 25 zł? Normalnie n/c :P No nic, wiecie, ja kiedyś musiałem dzwonić do kolegi, bo nie wiedziałem gdzie się w IE adresy www wpisuje Oo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2008 o 18:56, Mr.M napisał:

Padłem ;-D A jak to jest z Wami? Macie "lewy" dostęp do Google czy też wykupiliście już
abonament? :D

Hehe, właśnie zdałem sobie sprawę,, że od ponad półtora roku (tak długo mam Neta) jestem piratem bo nie płacę za Google xD Straszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2008 o 18:56, Mr.M napisał:

Padłem ;-D A jak to jest z Wami? Macie "lewy" dostęp do Google czy też wykupiliście już
abonament? :D

A ja mam skrót do google na pulpicie :D

20081119193239

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2008 o 19:33, Findan napisał:

A ja mam skrót do google na pulpicie :D

Ale to ten lewy?? Masz może jeszcze jedną kopię na płycie?? Bo strasznie potrzebuję... Plizzzzzzzzz
xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się