olcia13

Kolektyw na gram.pl? - temat ogólny

2947 postów w tym temacie

Dnia 23.01.2008 o 12:35, Piterus_Von_Drackus napisał:

A nie pomyślałeś, że dla ekipy Gram.pl sprawa jest już zakończona? Rozgrzebywanie tej sprawy
publicznie będzie mieć paskudne konsekwencje dla obu stron...


Nie jest zakończona, bo niczego nie wyjaśnili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Uprzejmie prosimy o zaprzestanie dopisywania się do tego wątku w sprawie, która wydaje się być interesującą tylko dla dwóch osób.

„Awantura„ ciągnie się już od paru miesięcy i pomimo naszych, a także innych Użytkowników, apeli Wy ciągle wracacie z nowymi rewelacjami. Jeśli zależy Wam na wyjaśnieniu Waszych wątpliwości uprzejmie prosimy o kontakt Waszych opiekunów prawnych pod adresem:

Gram.pl
Ul. Jagiellońska 74A
03-301 Warszawa

lub pod numerem telefonu:
22 519 69 25

Jesteśmy otwarci na konstruktywny dialog, jednakże pamiętajcie, że nie jesteście jedynymi Użytkownikami forum gram.pl i taki dialog powinien odbyć się między zainteresowanymi stronami.

sferisie – każdy Twój następny post w tym temacie zostanie ukarany nieodwołalnym wykluczeniem ze społeczności gram.pl.

Jednocześnie serdecznie przepraszamy wszystkich Użytkowników forum gram.pl za brak szybkiej i zdecydowanej reakcji na tego typu zachowania na naszym forum. To miejsce jest dla Was, dla ogromnej, fajnej społeczności Gramowiczów, którzy z pobytu na gram.pl czerpią przyjemność.

Pozdrawiam,

Justyna Milewska
Community Manager

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2008 o 00:35, KiM3 napisał:

> Nie bede sie wdawal w dyskusje na forum. Do widzenia - BAN.

A Ty Wojmanie, dalej nie chcesz dyskutować? Nie chcesz też posłuchać oryginalnego nagranka?
:)) Potwierdziłem rezerwację Zgłębiczarta na bilety w pierwszym rzędzie, Ty już wiesz gdzie
;))


Gdybys poczytal regulamin to bys wiedzial jak ze mna mozna dyskutowac. Potwierdzam, ze na forum o tej sprawie rozwawiac nie bede, a jesli skorzystasz z regulaminowych mozliwosci - to i owszem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2008 o 13:08, Soleila napisał:

„Awantura„ ciągnie się już od paru miesięcy i pomimo naszych, a także innych Użytkowników,
apeli Wy ciągle wracacie z nowymi rewelacjami. Jeśli zależy Wam na wyjaśnieniu Waszych wątpliwości
uprzejmie prosimy o kontakt Waszych opiekunów prawnych pod adresem:

>

Dnia 23.01.2008 o 13:08, Soleila napisał:

Gram.pl
Ul. Jagiellońska 74A
03-301 Warszawa

>

Dnia 23.01.2008 o 13:08, Soleila napisał:

lub pod numerem telefonu:
22 519 69 25

Jesteśmy otwarci na konstruktywny dialog, jednakże pamiętajcie, że nie jesteście jedynymi Użytkownikami
forum gram.pl i taki dialog powinien odbyć się między zainteresowanymi stronami.

sferisie – każdy Twój następny post w tym temacie zostanie ukarany nieodwołalnym wykluczeniem
ze społeczności gram.pl.

Jednocześnie serdecznie przepraszamy wszystkich Użytkowników forum gram.pl za brak szybkiej
i zdecydowanej reakcji na tego typu zachowania na naszym forum. To miejsce jest dla Was, dla
ogromnej, fajnej społeczności Gramowiczów, którzy z pobytu na gram.pl czerpią przyjemność.


Pozdrawiam,

Justyna Milewska
Community Manager


W porządku, przekażę mamie nagranie i pokażę naszą korespondencję, ale nie wiem jaką podejmie decyzję, tym bardziej, że raz już ją okłamałaś w liście, a teraz okłamujesz wszystkich na forum i robisz z nas kłamców mimo tego, że nie zawiniliśmy i, że mam dowody w formie nagrania, więc naprawdę nie wiem co powiesz mojej mamie, znowu będziesz kłamać? Ona się zawiodła na Was, bardzo niemiłe dla niej są rozmowy z Wami - trochę Wam ufała, myślała, że będziecie nas wspierać w naszej pasji, a nie wyniszczać... To będą trudne rozmowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem to i oddałem nagranie mamie, jutro będzie słuchać i czytać e-maile

Dnia 23.01.2008 o 13:08, Soleila napisał:

Jednocześnie serdecznie przepraszamy wszystkich Użytkowników forum gram.pl za brak szybkiej
i zdecydowanej reakcji na tego typu zachowania na naszym forum.

Dnia 23.01.2008 o 13:08, Soleila napisał:

„Awantura„ ciągnie się już od paru miesięcy i pomimo naszych, a także innych Użytkowników, apeli Wy ciągle
wracacie z nowymi rewelacjami.


Chciałem Wam powiedzieć, że nie wracam z nowymi rewelacjami, tylko z Waszymi dawnymi rewelacjami, które sami stworzyliście i w których jesteście głównymi bohaterami, ja je tylko odtwarzam. Teraz nagle strasznie myślisz o dobru wszystkich Użytkowników, szkoda tylko, że wcześniej o nich nie myślałaś i nie troszczyłaś się zawczasu o to, co sobie o Was pomyślą.

Dnia 23.01.2008 o 13:08, Soleila napisał:

To miejsce jest dla Was, dla
ogromnej, fajnej społeczności Gramowiczów, którzy z pobytu na gram.pl czerpią przyjemność.


Żeby dawać ludziom przyjemność trzeba być uczciwym, a nie zasmucać ich na każdym kroku i wymagać od nich, aby dobrze się bawili. Owszem społeczność Gramowiczów jest bardzo fajna w przeciwieństwie do Was.

Dnia 23.01.2008 o 13:08, Soleila napisał:

Pozdrawiam,

Justyna Milewska
Community Manager


Heh tym statusem to się tylko ośmieszyłaś, Specjaliście jeszcze można wybaczyć... Managerowi? Nigdy! No, ale jak widać po Twoim statusie cel uświęca środki, masz te powody do kłamania.

Powiem Ci, że brakuje Ci klasy, nie masz tego czegoś, co mają warszawskie dziewczyny. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2008 o 09:18, Rzezim napisał:

BAN.

Łatwo jest dostrzegać u innych drzazgę, nie widząc u Siebie belki.


Prawidłowo powinno brzmieć tak:

Czemu to widzisz drzazgę w oku swego brata, a nie dostrzegasz belki we własnym?

Ucz się od młodszego kolegi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2008 o 14:34, KiM 6 napisał:

Czemu to widzisz drzazgę w oku swego brata, a nie dostrzegasz belki we własnym?


Tu nie chodziło o słowa ale o sens...

Dnia 24.01.2008 o 14:34, KiM 6 napisał:

Ucz się od młodszego kolegi ;-)


Widzę, że cię te banany nic nie nauczyły... Do czasu wyjścia tej sprawy forum, byłem przekonany, że jesteś człowiekiem odpowiedzialnym i rozważnym... Teraz widzę, jak trudno jest człowieka poznać po kilku słowach...
Uspokój się młody człowieku i nie wracaj już publicznie do tej sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2008 o 14:40, Piterus_Von_Drackus napisał:

Uspokój się młody człowieku i nie wracaj już publicznie do tej sprawy.


Proponuje nie wchodzić w kompetencje moderatorów.

Apelowanie do KiM jest pozbawione jakiegokolwiek sensu. Otrzymał n-ostrzeżeń, a nadal ciagnie sprawe. Teraz będzie po prostu banowany.

KiM 7 - BAN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.01.2008 o 13:08, Soleila napisał:

Justyna Milewska
Community Manager


Jedno pytanie - W czym gorszy jest język polski od języka angielskiego? Dlaczego ludzie chcą zaszpanować zangielszczonymi tytułami?

Pani Justyno, ŻYJEMY W POLSCE, nie w Anglii. To właśnie przez takie działania język jest zaśmiecany przez nowotwory pokroju słowa "spikernatywny" (dla określenia osoby mówiącej w danym języku z racji pochodzenia z kraju jego używania). Czy na prawdę tak trudną sprawą jest napisać:

ADMINISTRATOR FORUM
?

Po polsku nie brzmi wystarczająco dumnie? Angielski ma to do siebie, że nawet jak przerobimy polskie "śmieciarz" na "container manager" to ładnie brzmi i można zaszpanować (absolutnie nie jest to aluzja do Pani zawodu, tylko pewna ilutracja zjawiska).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2008 o 16:06, Xywka25 napisał:



Nie wiem jak Twoja orientacja na rynku pracy ale wystarczy przejrzeć portale typu pracuj.pl itp. Większość ofert bardziej menedżersko-specjalistycznych ma przybraną angielską formę. Nie należy się z tego powodu czepiać poszczególnych osób. To pracodawca tworzy miejsce pracy i przypisuje temu pewne założenia. Trudno od nich odchodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chodziło mi o to, co Soleila ma w umowie o pracę tylko to, co napisała w swojej wypowiedzi. Chyba łatwiej jest zidentyfikować jej stanowisko nowemu gramowiczowi, nieobytemu w tutejszych zasadach i funkcjach, (jeśli faktycznie temu ma służyć podpis pod imieniem i nazwiskiem) jeśli jest napisane po polsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2008 o 19:27, Xywka25 napisał:

Nie chodziło mi o to, co Soleila ma w umowie o pracę tylko to, co napisała w swojej wypowiedzi.
Chyba łatwiej jest zidentyfikować jej stanowisko nowemu gramowiczowi, nieobytemu w tutejszych
zasadach i funkcjach, (jeśli faktycznie temu ma służyć podpis pod imieniem i nazwiskiem) jeśli
jest napisane po polsku.


Są to ustalone przez rynek nazwy stanowisk, tak samo jak art director, creative director czy inne. Dziś nie mówi się kierownik tylko manager, taki rynek takie czasy, że, wszystko bierzemy z zagranicy. To jest dobre ponieważ łatwiej odnaleźć się na rynku pracy osobom z zagranicy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, na poprawienie panującej w kolektywie atmosfery, przynoszę pytanie, czy są chętni gramowicze do założenia strony totalwar.gram.pl ? Znalazło się już kilka osób, ale wciąż jest nas za mało, żeby podjąć jakiekolwiek działania :) A chęci są, jak najbardziej...

Ewentualny kontakt - GG 8756825

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2008 o 22:00, Taikun napisał:

A co się dzieje ze stroną W40k:DoW bo aktualizacji nie było tam od końca 2006 roku :)

Krótkimi słowy... wymarła, najwyraźniej redakcji się odechaciał, a szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2008 o 22:00, Taikun napisał:

A co się dzieje ze stroną W40k:DoW bo aktualizacji nie było tam od końca 2006 roku :)


Szczerze mówiąc nie jestem wielkim fanem DoW (głównie dlatego, że słabo mi idzie w MP ;)), ale ta gra naprawdę zasługuje na dobrze prowadzoną stronę. Z tego co widziałem wątek o Dawn of War ma się całkiem dobrze, jeśli nie znakomicie, więc na pewno znalazłby się ktoś do przejęcia części obowiązków :) Liczę, że ten dział kolektywu w końcu wróci do łask.

PS. Widzę, że od dobrych kilku miesięcy panuje w tym temacie niezbyt przyjemna atmosfera ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byli chętni do prowadzenia. Jednak odpowiedź CDP (o ile się dobrze orientuję), brzmiała, że należy się skontaktować z redaktorem naczelnym strony. A ten zniknął i nie odpowiada na maile. Jedyną alternatywą w takim wypadku jest stworzenie nowej strony o Wh40k od zera i wysłanie zgłoszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.