PirO_17

Problemy z komputerem (temat ogólny)

39381 postów w tym temacie

Potrzebuje najnowszych sterowników do zestawu klawiatura+myszka Logitech Cordless EX 110. Szukając w internecie znalazłem starsze wersje, lecz po aktualizacji zaczęły pojawiać się błędy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2009 o 22:22, Hummer napisał:

Potrzebuje najnowszych sterowników do zestawu klawiatura+myszka Logitech Cordless EX
110. Szukając w internecie znalazłem starsze wersje, lecz po aktualizacji zaczęły pojawiać
się błędy.


To sa ze stronki logitecha i wygladaja na najnowsze.
Wybierz system i cheja ssij :)))

http://www.logitech.com/index.cfm/433/154&cl=roeu,en?osid=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakieś dwie strony temu, pisałem że czasami podczas grania w niektóre gry sam z siebie wyłącza mi się sam monitor, i muszę po tym restartować kompa. Dzisiaj sytuacja była podobna, z tym że... Restart kompa nic nie dawał, słyszałem tylko "biosowe" sygnały dźwiękowe: 1 długi a po nim 2 krótkie. Trzeba było kompa całkiem wyłączyć i dopiero potem włączyć. Jeśli to ma jakieś znaczenie, owe wyłączenie się monitora miało miejsce w niemal dokładnie tym samym miejscu w grze (Kane & Lynch, jak kogoś to interesuje :)). To się już robi naprawdę męczące, złożyłem sobie nowego kompa równo rok temu, i właściwie do dzisiaj nie działa tak jak powinien...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam kartę PCI-E, ale nie mogę nigdzie znaleźć jak tą kartę wyłączyć. Kiepsko znam się na takich sprawach jak BIOS i cała ta paplanina, dlatego jestem z deka bezradny, pomożesz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki darmowy program do czyszczenia śmieci z Windowsa, do czyszczenia rejestru, zarządzania plikami, które startują razem z systemem etc. jest najlepszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W skrócie: ProcessExplorer - do zarządzania startem progsów
CCleanser - do czyszczenia rejestru
Auslogics Disk Defrag - wiadomo, polecam też cały pakiet Boost Speed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Mam w domu 4 komputery i Xboxa. Chciałbym, żeby każde z tych urządzeń miało dostęp do Internetu. Niestety mój router, którego używam do łączenia się z Internetem (ZyXEL Prestige 660HW-61) ma tylko 4 złącza Ethernet. Mam Neostradę 1 Megabit. Ostatnio dostałem router Asus RX3041 i chciałbym go użyć do podziału. Jest to jednak Router xDSL, a do połączenia się z Neostradą jest wymagany ADSL. Czy mógłbym się połączyć z Internetem używając routera Asusa podłączając go do ZyXELa? ZyXEL jest cały czas podłączony do Internetu, gdy podłączam Asusa mruga lampka z napisem POWER i WAN, a z Internetem (poprzez ten router) nie mogę się połączyć. Jeśli jest to możliwe prosiłbym o pomoc w konfiguracji Asusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2009 o 10:24, igor8472 napisał:

W skrócie: ProcessExplorer - do zarządzania startem progsów
CCleanser - do czyszczenia rejestru
Auslogics Disk Defrag - wiadomo, polecam też cały pakiet Boost Speed


Ostatnio znalazłem Advanced System Care. Dobre to jest? ;>

A CCleanera wolę nie instalować, bo zawsze mam później problemy z zapamiętywaniem haseł w przeglądarce, pomimo, że mam odhaczone wszystko przy np. Firefoxie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zainstalowalem w obudowie nowy dysk twardy, podlaczylem, odpalam kompa, wchodze do biosu, dysk jest, loguje sie do windowsa, menadzer uzadzen, dysk jest i dzial dobrze, wchodz w moj komputer, dysku nie ma ... o co moze chodzic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2009 o 14:27, S1G napisał:

A partycje stworzyłeś?

tak, wlasnie stworzylem i sformatowalem, juz dziala, thx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu wymieniałem BIOS... Od tego czasu notorycznie pojawia się BSOD 0x00000124. Dzieje się to w różnych momentach - oglądanie filmu, przeglądanie stron w internecie (jeszcze nie zdarzyło się to podczas grania).
Do tego pojawia się takie chwilowe odświeżanie ekranu (mniej więcej raz na 5-10 min.).
Jaka jest szansa, że po wymianie płyty głównej i procesora, a także formacie się to naprawi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! W czasie gry w CoD komputer się resetuje, a po chwili sam włączy. Zaktualizowałem sterowniki na najnowsze z ATI, temperatury procesora i karty graficznej są w porządku. Nie wiem czego to może być już wina. Jedyne co dziwne to zauważyłem, że ping w grze leci do 999 i reset. Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poleci mi ktoś jakiegoś przywoitego darmowego antywirusa ? Do tego jeszcze kilka programów czyszczących windowsa z niepotrzebnych plików aby przyspieszyć jego pracę (niestety format nie wchodzi w rachubę). Z góry dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2009 o 17:17, HunterO7 napisał:



Ludzie ogólnie polecają Avirę (sam jeszcze nie sprawdzałem jej, ale nie omieszkam tego zrobić w najbliższej przyszłości...):

http://www.softmania.pl/program-949-avira_antivir_personal.html?gclid=CK_ak5ytt5sCFcITzAodlzplAg#m

A do czyszczenia z niepotrzebnych plików niezły jest CCleaner:

http://www.instalki.pl/programy/download/narzedzia_systemowe/CCleaner.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2009 o 17:17, HunterO7 napisał:

Poleci mi ktoś jakiegoś przywoitego darmowego antywirusa ? Do tego jeszcze kilka programów
czyszczących windowsa z niepotrzebnych plików aby przyspieszyć jego pracę (niestety format
nie wchodzi w rachubę). Z góry dziękuję :)

AVG nie używałem, ale Avirze mówimy stanowcze NIE! Posiadałem przez pewien czas ten AV - dziurawy jak sito i do tego potrafi kawałek windowsa usunąć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2009 o 21:39, DJ_Danielus napisał:

Przesadzasz! Sam używam i działa bezproblemowo :) Osobiście natomiast niepochlebne opinie
czytałem właśnie o AVG i o Avaście.

Nie przesadzam, z Avirą miałem same problemy. Niemniej używałem jej z dwa lata temu, więc może od tego czasu jej się poprawiło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szypek, dzialasz na jakim systemie ?

Avira "nie psioczy" z windiws 7 64. Inaczej antywira nie znam.
Wlasciwie dobry firewolf :))) wystarcza.

DJDanielus, Energetyk ? !!! :))))).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się