Zaloguj się, aby obserwować  
Seishirou

The Elder Scrolls IV: Oblivion

17339 postów w tym temacie

Dnia 21.04.2006 o 14:17, Pyton01 napisał:

ja na razie zakończyłem gre w Obliviona bo zdeczka trudny:(
poczekam na spolszczenie i dopiero będe kontynułował swoją podróż po świecie Cytodiili:D


Trudny ze względu na język? Czy sama gra jest trudna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2006 o 15:18, Don Lizak napisał:

Trudny ze względu na język? Czy sama gra jest trudna?


Mi sięrobi Oblicion nudny.. Po chyba 6 dniach grania coś zaczyna mnie nudzić..;-( troche za szybko:) robi to co poprzednik (morowind).. Walka jakos nie dostarcza mi przyjemności.. I źle że dali możliwość "teleportowania" się między miastami! Przez to nie chce mi się chodzić i zwiedzać świata - przechodze by szybciej wykonać questa.. Grafika to nie wszystko! Ech zobaczymy jak będzie dalej.. Moze przejde z Warriora na maga? hmm..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam od niedawna i super!!!! Grafika jest eXtra, dzwięk też. Jeśli chodzi o komentarz poprzednika nie zgodzę sie, że Oblivion jest nudny. Ma po prostu spokojny klimat i tylke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2006 o 19:03, olcia13 napisał:

Ja mam od niedawna i super!!!! Grafika jest eXtra, dzwięk też. Jeśli chodzi o komentarz poprzednika
nie zgodzę sie, że Oblivion jest nudny. Ma po prostu spokojny klimat i tylke.


Sam napisales ze masz gre od niedawna wiec jak mozesz sie nie zgadzac z poprzednikiem....pograj troche i zobaczymy..pozatym czytalem 1 strone tego forum i ktos tam napisal ze bedzie w obka gral pol roku oO ja nie potrafilem grac wiecej jak 3 miechy w wow i guild wars bo mnie zanudzaly na smierc a co dopiero w obliviona.Gry sa dobre ale to nie sa gatunki w ktre mozna ciagle grac poniewaz wszystko sie powtarza....dla mnie "wiecznymi grami" moze byc heroes gdzie oprocz campani i map jest tryp multi,no i oczywiscie civilizacja gdzie rozgrywka za kazdym razem wyglada inaczej.Od rpg raczej nie wymagam duzszej zabawy jak 2 tygodnie,jedynie moge wrocic do tej gry po jakims czasie i zagrac inna postacia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2006 o 20:34, Brad napisał:

czy ta gra ruszy na p 4 1,7 GHz 1 GB ram i karta GeFroce 6200 256 MB?


Ruszyc ruszy ale bedzie wygladala mniej wiecej jak gothic 2 z wylaczonym distace land ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś mija tydzień, odkąd zacząłem grać w Obliviona, mam 20 level i wcale mi się nie nudzi, a wręcz przeciwnie :) Dopiero zaczynam Main Questa, przez zeszły tydzień zwiedzałem trochę i rozwiązywałem problemy szarych obywateli ;)

Trochę przeszkadza mi, że jest mało muzyki, ale da się z tym żyć.
Trochę błędów zauważyłem (nawet więcej niż trochę), ale raczej mi nie przeszkadzały.

Największy problem miałem 1-szego dnia, kiedy nie dało się w ogóle włączyć gry. :O
Dlaczego? Bo gra nie toleruje podkręcenia procesora przez CoreCenter xD nie wiem czemu, nie wiem jak, ale tak jest :P

Czasem wkurza mnie ten level scalling, ale czasem dzięki temu pojedynki są trudniejsze i bardziej wciągające nież w innnych cRPGach (po osiągnięciu jakiegoś poziomu, wymiata się wszystko w pył ;)

A więc narka, idę na ratunek potomkowi króla ;P

P.S. Dołączam kilka zdjęć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.04.2006 o 20:48, =PtaQ napisał:

P.S. Dołączam kilka zdjęć ;)


To przy drugim screenie w oddali zamazana gora i teren wkurza mnie to mogla by byc chociaz zielona bez krzakow i roslin a nie dali rozpixelowane platy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2006 o 18:27, Stwór napisał:

> Trudny ze względu na język? Czy sama gra jest trudna?

Mi sięrobi Oblicion nudny.. Po chyba 6 dniach grania coś zaczyna mnie nudzić..;-( troche za
szybko:) robi to co poprzednik (morowind).. Walka jakos nie dostarcza mi przyjemności.. I źle
że dali możliwość "teleportowania" się między miastami! Przez to nie chce mi się chodzić i
zwiedzać świata - przechodze by szybciej wykonać questa.. Grafika to nie wszystko! Ech zobaczymy
jak będzie dalej.. Moze przejde z Warriora na maga? hmm..


Ja gram magiem mo z góry wiem, że w RPGach wojownikiem się zwykle macha miczem lukiem itp. a mag to ciekawszy bo nie patrzysz tylko na HP. Swietne ciekawe czary itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Walka w obku jest super, nic nie przebije jak sie wbija pzreciwnikow w ziemie z silnego ataku mieczem 2h :S
chociaz tryskajace szkielety we wszystkie storny po oberwaniu czarem tez dobre :S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2006 o 21:23, Selv napisał:

Walka w obku jest super, nic nie przebije jak sie wbija pzreciwnikow w ziemie z silnego ataku
mieczem 2h :S
chociaz tryskajace szkielety we wszystkie storny po oberwaniu czarem tez dobre :S


Jednynie fizyka jest fajna.. A sam system walki niezbyt rozwiniety.. Ot takie sobie siekanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2006 o 23:44, Stwór napisał:

Jednynie fizyka jest fajna.. A sam system walki niezbyt rozwiniety.. Ot takie sobie siekanie:)



I tak jest rozwinięty w stos. do morka. Można sobie pozwolić na odrobinę strategii w walce z innym przeciwnikiem z jakąś bronią (za to wkurzający są magowie - czar i w nogi i tak aż do śmierci).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2006 o 21:58, pawelll21 napisał:

Czy ktos moze mi poradzic jak znales skrzynie ze skarbem Jorundr''a z zadania "Two_Sides_of_the_Coin"
w mieście Bruma???????


Prawdopodobnie nikt nie tknal jeszcze tego questu z ludzi ktorzy tu postuja.
Ja, np. nie bo gram postacia w miare dobra.. chociaz i tak juz zabilem paru niewinnych dla jednego questu dla pewnej Daedry.

*spoiler*

... ale zapuszkowac sie nie dam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.04.2006 o 18:27, Stwór napisał:


Mi sięrobi Oblicion nudny.. Po chyba 6 dniach grania coś zaczyna mnie nudzić..;-( troche za
szybko:) robi to co poprzednik (morowind)..


Qrde mam to samo tylko szybciej... po jednym dniu grania... Podobnie jak w przypadku Morrowinda, wogóle mnie to nie kręci...:/ Myślałem, że Oblivion w końcu przekona mnie do TES, a tu pudło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie czaje tego qesta w mage guild.Chodzi mi o ten gdzie sa te 4 znaki i chca aby rozkminic o co w nich chodzi.No to ok czytam 4 znaki ide do manego i on mi mowi jakie czary na jaki znak zadzialaja.Biore ze skrzyni wszystkie zwoje z potrzebnymi czarami i uzywam ich tak jak tamten npc mi powiedzial>probowalem strzelac w ten znak i w te pilary ale nic to nie dalo.Wedlug gry powininem na to uzyc czaru takiego jaki mi powiedziano po przetlumaczeniu znaku,jendak to nic nie daje,co robie nie tak?czy tez mam kolejnego babola w tej grze -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehhhh... Wy tu już ostro gracie, a ja czekam, aż troche cenę obniżą, bo 139 nie chce mi się wydawać, ale żal mi że nie nie gram w to, bo to piękna gierka... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować