kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 28.08.2008 o 12:48, Młody miro napisał:

Szkoda tylko że Fable mam. Ale przejdę sobie chyba po raz 3 :)
A z innych pełników odrzucam od razu: gumboya

Dlaczego odrzucasz? ;>
Mnie wlasnie ten pelniak najbardziej cieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2008 o 12:58, Mac Cry napisał:

Oj źle robisz, Gumboy to baprawdę świetna gierka. Zagrac musisz, na pewno zmienisz zdanie.


A co do Gumboy''a: co to za gra :D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2008 o 12:58, Mac Cry napisał:

Oj źle robisz, Gumboy to baprawdę świetna gierka. Zagrac musisz, na pewno zmienisz zdanie.

Oj po takich namowach to spróbuje ale nie wiem czy mi się to spodoba :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AHA!

Z CIUT INNEJ BECZKI - OD JUTRA BIORE PARE DNI URLOPU WIEC MAM PRAWO NIE ODPOWIADAC NA POSTY.

Ale jak wroce to wszystkie przeczytam i na watpliwosci odpowiem. Zreszta tam, gdzie jade winien byc dostep do neta, wiec sie moze poudzielam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawartość jest świetna, widać, że branżowy zastój przechodzi powoli w niepamięć. Recenzji jest być może mało, ale za to same żylety ;) Po podglądzie na stronie CDA widzę, że posypały się znaczki jakości :) Zapowiedzi - tu niespodzianek raczej nie będzie - chyba każdy spodziewał się relacji z GC.

Co do pełniaków - zainteresuję się jedynie Gumboyem. CM to gra nie dla mnie, a Fable mam w Edycji Kolekcjonerskiej, ale doceniam dołączenie jej do czasopisma, bo to jedna z moich ulubionych gier :) No i małe zdziwienie, że tak szybko wleciała na cover - obstawiałem początkowo inne tytuły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Smugg, mam nadzieję, że tym razem rendery na stronach CDA nie będą poszarpane ;P
Ogólnie całość prezentuje się naprawdę dobrze :) Szykujecie jeszcze jakieś hity? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piraci też pewnie już pakują gry na płytki DVD. Zawsze jakaś wygoda... :P

Jak dla mnie miodzio, masa ciekawych artykułów, no i Fable, które już dawno miałem kupić... Trzymajcie taki poziom, panowie :].

A ta panna z folii to gdzieś w numerze w większym formacie będzie? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>> Piraci też pewnie już pakują gry na płytki DVD. Zawsze jakaś wygoda... :P

Fable już od dawna jest u piratów na DVD. Mój kolega ma. ;) A ja wreszcie będę miał swoje. Już mnie kusiło, żeby kupić w extra klasyce, a tu taka miła niespodzianka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już od dawna nie kupuję CD-ACTION ze względu na gry, bo te krótko mówiąc są słabe, oczywiście nie wszystkie ale większość tak. Natomiast najlepszą rzeczą w cda są teksty. Żadne inne polskie pismo dla graczy nie daje tylu ekskluzywnych tekstów nt. natchodzących premier. No i nie ma co ukrywać, że te teksty są cholernie dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2008 o 14:41, bucaj napisał:

Ja już od dawna nie kupuję CD-ACTION ze względu na gry, bo te krótko mówiąc są słabe


Wskaż mi czasopismo o tematyce gier komputerowych, które dalej ,lepsze pełne wersje... Sprawa jest raczej względna bo każdy lubi co innego, no ale Loki i Fable to chyba nie są słabe gry...

Ogólnie numer wygląda dość skromnie... Ale i tak mi to nie przeszkadza i lektury szkolne będę musiał odłożyć na później. Dobrze, ze jest Kaszanka Zone, będzie z czego się pośmiać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.08.2008 o 14:55, Tyraf napisał:


Ogólnie numer wygląda dość skromnie... Ale i tak mi to nie przeszkadza i lektury szkolne
będę musiał odłożyć na później. Dobrze, ze jest Kaszanka Zone, będzie z czego się pośmiać
:P


Skromnie?! To jak w takim razie powinien wygladac wypasiony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się