Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Dnia 14.08.2011 o 10:47, maziiii napisał:

Jaki telefon do 300 zł ? Myślałem nad nokia 5800 XM ale może polecicie cos lepszego?

Powiedź czego oczekujesz od telefonu. Jakie są twoje priorytety: funkcje, usługi itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

siema,

mam SE Xperia Arc i pytanie odnośnie zapisywania zdjęć - jeśli zrobię jakieś zdjęcie aparatem to można je oglądać z poziomu aparatu ale jak przejdę do galerii zdjęć to go tam nie ma, pojawia się tam dopiero po ok. 5 minutach, tak samo jest z kasowaniem - usunę zdjęcie to w galerii widnieje jeszcze jakiś czas i można je oglądać ale jest bardzo rozmazane. Wtf?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2011 o 18:29, Hell_Knight napisał:

siema,

mam SE Xperia Arc i pytanie odnośnie zapisywania zdjęć - jeśli zrobię jakieś zdjęcie
aparatem to można je oglądać z poziomu aparatu ale jak przejdę do galerii zdjęć to go
tam nie ma, pojawia się tam dopiero po ok. 5 minutach, tak samo jest z kasowaniem - usunę
zdjęcie to w galerii widnieje jeszcze jakiś czas i można je oglądać ale jest bardzo rozmazane.
Wtf?

Do przeglądania zdjęci polecam QuickPic(lekki, fajny, prosty i program) rozwiąże twoje wszystkie problemy z zdjęciami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.08.2011 o 22:41, gracz_155 napisał:

Do przeglądania zdjęci polecam QuickPic(lekki, fajny, prosty i program) rozwiąże twoje
wszystkie problemy z zdjęciami.


Właśnie o coś takiego mi chodziło. Dzięki wielkie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Oficjalnie nie da się. Musiałbyś mieć nakaz prokuratorski. Dla ścisłości nie Ty, tylko Policja, po uprzednim Twoim zgłoszeniu zawiadomienia o przestępstwie. Jeśli ktoś udzieli Ci informacji bez takowego nakazu, może dostać ostro po uszach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2011 o 19:10, AphroditeDnB napisał:

Czy da sie wyszukać właściciela (osobiście) numeru telefonu który wykonuje np. do mnie
głuche telefony??

Masz na myśli komórkę?
Jeśli ktoś zablokuje sobie wyświetlanie numeru, z którego dzwoni, ty możesz zablokować u siebie anonimowe telefony (to znaczy zapłacić operatorowi za taką usługę). I będziesz miał swięty spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2011 o 08:58, KrzysztofMarek napisał:

(to znaczy zapłacić operatorowi za taką usługę)

Nie musi płacić wystarczy że ma telefon z systemem operacyjnym. Na andku sam mam program do blokowania takich numerów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie, czy ktoś z was ma może Samsunga Avilę, a jeśli tak to możecie mi powiedzieć, jak się sprawuje? Czy zakup się opłaca?

Ogólnie to poszukuje komórki ( najlepiej Samsunga ) za tak max 350 złotych. Co możecie mi polecić? Potrzebna niezawodność, Java, GPRS, mp3, microSD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję podstawowych funkcji czyli zegarek, data, dzwonienie, sms i mms, do tego dość pamięci żeby własne dzwonki wgrać oraz aparat do fotografowania tabliczek czynne od-do (czyli jakości nie wymagam, starczy 640x480). Do tego wytrzymałość bo zdarza się że telefon wypadnie mi z ręki. Co polecacie? Myślałem o samsungu solid ale nie wiem czy nie przesiadam z tą solidnością. Bateria obecnego telefonu "trzyma" ok 2 dni, i dodatkowo mam coś takiego ze jak na "pełnej" baterii podepnę ładowarkę/kabel usb (przez to gniazdko ładuje) to się na dłuższą lub krótszą (zależy ile telefon był odłączony od źródła zasilania), pokazują 2 (z 4) kresek (nie dłużej niż na kilka minut) a potem znowu wszystkie 4. 3 nie widuję nigdy. Co prawda planuję kupno baterii bo droga nie jest ale zaczynam podejrzewać że to nie ona "nawala" tylko elektronika telefonu sąd pytanie co kupić jak by się okazało że trzeba nowy.

edit naturalnie z fizycznymi guzikami, do tego klapka lub blokada klawiatury (moja noga ma tendencję do wciskania takowych).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2011 o 19:12, Piotrbov napisał:

Mam takie pytanie, czy ktoś z was ma może Samsunga Avilę, a jeśli tak to możecie mi powiedzieć,
jak się sprawuje? Czy zakup się opłaca?

Ogólnie to poszukuje komórki ( najlepiej Samsunga ) za tak max 350 złotych. Co możecie
mi polecić? Potrzebna niezawodność, Java, GPRS, mp3, microSD

miałem używałem ponad rok, i we wszystkim sprawuje się przyzwoicie, wygodny, w miarę wytrzymały, przeżył 2 wpadnięcia do wody i dalej działał :), jedyny minus to pisanie sms z T9 podczas słuchania muzyki bo wtedy muli niemiłosiernie, no i można zarzucić średnio precyzyjny touch screen, jednak daje radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2011 o 21:25, kindziukxxx napisał:

wytrzymały, przeżył 2 wpadnięcia do wody i dalej działał :), jedyny minus to pisanie


Czyli kupuje ;) Ostatnio komórka mi się podczas rejsu stażowe z Chorwacji do Włoch utopiła, i później nie chciała działać, więc to coś dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam samsunga galaxy s ii i chcialem sobie pobrac aplikacje voodoo control z marketu bo mi sie slabo koncerty nagrywaja;p i tu jest problem ten program nie obsluguje mojego modelu telefonu co wydaje mi sie troche dziwne. Czy wie ktos jak go wgrac czytalem ze jakies karnele trzeba wgrac czy cos w tym stylu ale nie mam zielonego pojecia co to jest bylbym baaardzo wdzieczny za jakiekolwiek wskazuwki jak wgrac ta aplikacje na moj telefon mam wersje systemu 2.3.3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2011 o 17:41, Grzybek90 napisał:

Mam samsunga galaxy s ii i chcialem sobie pobrac aplikacje voodoo control z marketu bo
mi sie slabo koncerty nagrywaja;p i tu jest problem ten program nie obsluguje mojego
modelu telefonu co wydaje mi sie troche dziwne. Czy wie ktos jak go wgrac czytalem ze
jakies karnele trzeba wgrac czy cos w tym stylu ale nie mam zielonego pojecia co to jest
bylbym baaardzo wdzieczny za jakiekolwiek wskazuwki jak wgrac ta aplikacje na moj telefon
mam wersje systemu 2.3.3


Ta aplikacje nie raczej nie działa na SGS 2 oraz wymaga specjalnego kernela, i potrzebuje root''a (uprawnień Administratora) jak to zrobić masz tutaj http://forum.android.com.pl/f168/tutorial-root-bez-splash-screena-68418/
Ale możesz zrootować telefon i spróbować zainstalować ale raczej VC Plus która potrzebuje tylko root''a.
Wgrywaniem custom kerneli możesz nieźle namieszać w telefonie a samym rootem nic złego nie zrobisz.
Sam rootowałem najpierw SG spica a później SGS więc nie masz się co bać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ech nie podoba mi sie wizja mozliwosci zepsucia takiego telefonu tu jest pelno stock kernel i ni wiem ktory wybrac pozatym wolalbym chyba jednak zrootowac a tego kernela olac skoro cos moze zrobic z telefonem bo przy moim szczesciu to na pewno cos popsuje, jak chce go tylko zrootowac to co tu musze sciagnac? sorry za glupie pytania ale naprawde nigdy w zyciu sie nie bawilem w wgrywanie takich cudow do telefonu pozatym jak voodoo by nie dzialal to slyszalem ze jeszcze jakis speedmod dziala podobnie wiesz moze czy go wgrywa sie prosciej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się