Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Wątpie aby ktoś tłumaczeł mangę Naruto na polski.
Wiem, że anime tłumaczą.
Shippuudeny są z polskimi napisami na jakiejś stronie, ale ja i tak wolę angielskie podpisy na YT.
Jeśli ktoś chce te shippuudeny, to porozmawiam z koleżanką, która mi kiedyś opowiadała o jakości tych tłumaczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2008 o 16:56, Lasca napisał:

Mówisz o JPFie, czy jakiejś stornie fanowskiej??
Jeśli to 2, to nie znam.


JPF tłumaczy starsze rozdziały a strony fanowskie te najnowsze(w sumie wszystkie od Kakashi Gaiden).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2008 o 16:22, Latniak napisał:

Wg mnie manga jest fajniejsza po swego rodzaju time skipie, który ma miejsce gdzieś w połowie mangi.

Mnie sie bardziej ta część przed time skipem podobała, przynajmniej jeśli chodzi o fabułę, ale z drugiej strony fajnie się niektórzy bohaterowie "wypaśli" i nie mówię tu tylko o Ruby-chan xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem wczoraj (obejrzałem? W pewnym momencie już tylko spoglądałem co chwilę, odrywając wzrok od jakiegoś archiwalnego numeru CDA) w całości jeden z odcinków tego nowego anime na Hyperze. Błagaaaam! Na Tsubasę psioczyłem, ale tamto choć miało jakiś charakter. A to? Niby Chiny feudalne, czy coś takiego, ale nuuuda. Dla nich może ciekawe, ale dla mnie to beznadzieja, brzydkie, oklepane jak koński zad. Jakaś dziwna nazwa. Łeee, tam :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2008 o 20:10, Liqid napisał:

Obejrzałem wczoraj (obejrzałem? W pewnym momencie już tylko spoglądałem co chwilę, odrywając
wzrok od jakiegoś archiwalnego numeru CDA) w całości jeden z odcinków tego nowego anime na
Hyperze. Błagaaaam! Na Tsubasę psioczyłem, ale tamto choć miało jakiś charakter. A to? Niby
Chiny feudalne, czy coś takiego, ale nuuuda. Dla nich może ciekawe, ale dla mnie to beznadzieja,
brzydkie, oklepane jak koński zad. Jakaś dziwna nazwa. Łeee, tam :|

Sam nie oglądałem , ale czytałem recenzję. Tam nie ma być akcji , tam mają być romanse :-)
Ja przymierzam sie do oglądania One Piece... Jak tylko skończe serial aktorski Dexter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oo, to na Hyperze leci coś nowego? Dzięki za info, o za kilka minut sprawdzę ^^. Z anime na Hyperze najbardziej podobał mi się FMA, ta Tsubasa[?] była moim zdaniem trochę nudnawa, czekam na coś lepszego, ale po Twojej opinii, sądzę, że jeszcze trochę poczekam ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2008 o 20:53, milten6 napisał:

Oo, to na Hyperze leci coś nowego? Dzięki za info, o za kilka minut sprawdzę ^^. Z anime na
Hyperze najbardziej podobał mi się FMA, ta Tsubasa[?] była moim zdaniem trochę nudnawa, czekam
na coś lepszego, ale po Twojej opinii, sądzę, że jeszcze trochę poczekam ^^.


No wiesz...kiedyś to puszczali nawet fajne anime ;).Mi tam najbardziej w pamięci postał GTO,Gundam Wing,Tajemnica przeszłości (czy jakoś tak :P) i jeszcze kilka anime...jakby nie powiedzieć ,żeby nie hyper to nie wiem ,czy teraz wogóle bym oglądał anime ^^ (może jedynie DB xD).

@Madoxx


Właśnie ci zaczynam odpowiadać na twojego posta...xD

Edit

Ooo...zapomniałem jeszcze o CB i NGE xD...ale ja na FMA i Bleach już się nie załapałem :P (już sam musiałem sobie radzić xD).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym problem, że anime emitowane na Hyperze, oglądam od niedawna. Przydałaby się jakaś powtórka ^^.
[edit]
Oglądam te nowe anime, na razie jestem na openingu xD, no cóż słyszałem lepsze ^^, ale nie jest takie złe. Zobaczymy co będzie potem :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2008 o 21:00, milten6 napisał:

W tym problem, że anime emitowane na Hyperze, oglądam od niedawna. Przydałaby się jakaś powtórka
^^.

I to bardzo. Co ja bym dał, aby znów na Hyperze obejrzeć NGE, GTO i Gundama. Ach te marzenia ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2008 o 21:00, milten6 napisał:

W tym problem, że anime emitowane na Hyperze, oglądam od niedawna. Przydałaby się jakaś powtórka
^^.


Heh...Wiem ,że kiedyś powtarzali GTO...ale to tylko raz i wsio :P.Gundam Winga to ze dwa razy ,ale to już stare dzieje...raczej już na pewno nie wrócą do starych tytułów...ale po hyperze wszystkiego można się spodziewać...^^.

@Earthshaker

Pamiętaj ,że internet to potęga i śmietnik...wszystko da się znaleźć xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2008 o 21:03, Nertis napisał:

@Earthshaker

Pamiętaj ,że internet to potęga i śmietnik...wszystko da się znaleźć xD.

Różnie z tym netem bywa ;) Znajdziesz jeden odcinek, a drugiego już nie będzie ;p Całe szczęście, że jedna stronka udostępnia do obejrzenia odcinki Gundama 00 jakieś 2 albo 3 dni po premierze telewizyjnej i to z angielskimi napisami.
Gdyby nie oni umarłbym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O kuraki, jak zwykle się musiałam z animizować, (dziś- start po 8.37, koniec - jeszcze nie znany ;)) oglądam trzy anime na raz, no prawie, One Piece (dopiero zaczynam ^^) jeden odcinek, potem Bleach''a dwa odcinki i właśnie jestem na pierwszym odcinku GTO. O 20 najazd kumpli na moją chatę i oglądamy pierwsze odcinki Ergo Proxy. Po mału zaczynam widzieć świat mangową kreską :P O! Jeszcze pierwsze odcinki FMA sobie powtórzę, a jutro rano o 8.55 na TVP1 leci Spirited Away, też sobie odświeżę pamięć... A co polecacie z takich najnowszych anime?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2008 o 20:57, Earthshaker napisał:

Oprócz FMA jednym z najlepszych wyborów na Hyperze był jeszcze Bleach (szkoda, że mało odcinków)


Nie zgodzę się odnośnie bleacha ;] Dobrze, że to skończyli zanim zaczęli ;]

Dnia 04.01.2008 o 20:57, Earthshaker napisał:

i dawno temu Cowboy Bebop, Gundam Wing, NGE, GTO.


Nie wiem jak było dawniej, ale faktycznie dobre tytuły.

Do tego jak dla mnie można dodać Chobits ;]

@Nertis

Niezmiernie się cieszę... Rozumiem, że tak za godzinę będzie ;p ;]

@Smoczy Wilq

Przecież to jest sadomasochizm tak na raz oglądać xD No i ja tam wolę śledzić jedną akcje, a nie się roztrajać ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2008 o 18:48, Smoczy Wilq napisał:

O kuraki, jak zwykle się musiałam z animizować, (dziś- start po 8.37, koniec - jeszcze nie
znany ;)) oglądam trzy anime na raz, no prawie, One Piece (dopiero zaczynam ^^) jeden odcinek,
potem Bleach''a dwa odcinki i właśnie jestem na pierwszym odcinku GTO. O 20 najazd kumpli na
moją chatę i oglądamy pierwsze odcinki Ergo Proxy. Po mału zaczynam widzieć świat mangową kreską
:P O! Jeszcze pierwsze odcinki FMA sobie powtórzę, a jutro rano o 8.55 na TVP1 leci Spirited
Away, też sobie odświeżę pamięć... A co polecacie z takich najnowszych anime?


Oj chyba nie wyśpie się w takim razie;/;/
A jest jakaś powtórka potem????

BTW: jak animowcom podoba się mój nowy avatar (od dziś go mam;p)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się